تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 21

نام تاپيک: Grid AutoSport

آخر فروم باز worldclass's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

سلام
    دوستان بازی با 4670 HD و دایرکت ایکس 10 اجرا میشه؟

2. این کاربر از worldclass بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Gune Baxan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    آنا یوردوم

پيش فرض

سلام،

در کامپیوتر امکان بازی با دسته رو نداره؟

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

سلام،

با برنامه x360ce میشه

5. 3 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه connerd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    زمین

پيش فرض

سلام،

داخل تنظیمات هم میتونی بری و مثلا بجای گاز کلید 3(A)رو قرار بدی چطوری وقتی رفتی داخل تنظیمات بخش مربوط به کنترل رو برو و دکمه ی رو دکمهی کاز اینتر رو بزن و بعد هم کلید3 (A) رو بزن.

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من یک و دو جفتش تا اخرش رفتم و همه مراحل اول بودم ولی به نظرم کد مستر هم به رویه اکتیویژن افتاده
    زمانی شماره 1 این بازی اومد غوغا کرد که با گرافیک و واقعی گرایی.هیچ موقع مسابقه های 24 ساعت اش یادم نمیره یکی از جالب ترین ریس ها بود که تو شب شدن کور میشدی تا مرحله رد کنی اگر یک چراغتم شکسته بود که خدا به داد باید می رسید. دم طلوع که میشد یک نفس راحت میکشیدی.ولی این رویه عرضه نسخه های بعدی سال به سال بدتر میشه.تعدد ماشین ها درون نسخه 2 خیلی کاهش پیدا کرد و خیلی از تنوع مسابقه ها کم شد.شماره 3 که فکر کنم تو نوع خودش متوسط باشه ولی چون به شخصه وقت ندارم هر مسابقه رو 30 دقیقه وقت بزارم از روی سیستم پاک شد.تو این نسخه جدید ماشین سواری رو با دارک سولز اشتباه گرفتند.همین قضیه نواری رو می تونید تو Dirt مشاهده کنید که در اخرین نسخه به جنگولگ بازی با ماشین رسیده بودند.
    نمیدونم یا بازی ها واقعا چرت شده یا من سنم رفته بالا دیگه هر بازی بهم نمی چسبه.الان ولفنشتاین 50 روز رو سیستمه حوصله ندارم با اون گرافیک و داستان داغونش بازی کنم.نسخه قبلیش چی بود این نسخه چیه
    باز خدا پدر یوبی رو بیامرزه نواروی نمی کنه همون گیم پلی با کمی تغییرات و گرافیک بهتر میده و داستانی جذاب میده سر ادم گرم شه

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

تازه داشتم میگفتم چرا تاپیک نداره این بازی : دی
    مدتیه دوباره درگیر بخش آنلاینش شدم... واقعا دم کدمسترز گرم هرچی هم باشه آنلاینش واقعا قشنگه.
    خود بازی هم مسابقات و پیست ها از تنوع خوبی برخورداره و طراحی هم در سطح قابل قبوله.
    ماشین ها به نظرم نسبت به قبل از نظر طراحی یه جوریه! یعنی میتونست واقعا بهتر باشه و اینکه گروه بندی ماشین هاشم بیشتر میکرد + کنترل ماشین ها فورمولا وان هم اصلا لذت بخش نبود ( تنها قسمتی که بنظرم اگر نبود بهتر بود )
    گرافیک خوب بود و از نظر کلی در سطح خوبی قرار میگیره.
    موزیک های بازی ولی به نظرم باحاله! با اینکه تعدادش کمه ولی من واقعا خوشم اومد بین لودینگ موزیک های خوبی میزنه : دی
    یکی از اساسی ترین مشکلاتی که جدیدا کدمسترز اون رو به گرید هم منتقل کرد نمای داخل کابین بود... به نظرم اگر اینم نبود بهتر بود تا با این وضعیت باشه! اصلا کیفیت خوبی نمای داخل نداره و من که واقعا از نمای داخل خوشم میاد تو AS اصلا جالب نبود.

در کل بخش انلاین سرگرم کننده + گرافیک خوب + هوش مصنوعی به نسب خوب + طراحی پیست ها میشه نکات مثبت
    و نکات منفی هم شامل نمای داخلی کابین ماشین , گروه فورمول 1 , صداگذاری ماشین ها تو یه سری از ماشین ها به هم شبیه هست و سازنده انگار تصمیم نگرفته رو این مورد بیشتر کار کنه.

گرید 1 و 2 از نظر کلی خیلی بهتر از این شماره میشه حساب کرد ولی باز هم AS به عنوان یک شماره جدید از این سری میتونه انتظارات فن های این سری رو تا حدودی جلب کنه اگر هم تجربه آنلاین رو ملاک قرار بدید باز هم چیزی کم نداره.

یه سری تصاویر هم با رزولوشن 4K دیدم یه جا گذاشته بد نیست یه نگاهی بکنید از نظر جزیات واقعا رو 4K محشره...

9. 2 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

تازه داشتم میگفتم چرا تاپیک نداره این بازی : دی
    مدتیه دوباره درگیر بخش آنلاینش شدم... واقعا دم کدمسترز گرم هرچی هم باشه آنلاینش واقعا قشنگه.
    خود بازی هم مسابقات و پیست ها از تنوع خوبی برخورداره و طراحی هم در سطح قابل قبوله.
    ماشین ها به نظرم نسبت به قبل از نظر طراحی یه جوریه! یعنی میتونست واقعا بهتر باشه و اینکه گروه بندی ماشین هاشم بیشتر میکرد + کنترل ماشین ها فورمولا وان هم اصلا لذت بخش نبود ( تنها قسمتی که بنظرم اگر نبود بهتر بود )
    گرافیک خوب بود و از نظر کلی در سطح خوبی قرار میگیره.
    موزیک های بازی ولی به نظرم باحاله! با اینکه تعدادش کمه ولی من واقعا خوشم اومد بین لودینگ موزیک های خوبی میزنه : دی
    یکی از اساسی ترین مشکلاتی که جدیدا کدمسترز اون رو به گرید هم منتقل کرد نمای داخل کابین بود... به نظرم اگر اینم نبود بهتر بود تا با این وضعیت باشه! اصلا کیفیت خوبی نمای داخل نداره و من که واقعا از نمای داخل خوشم میاد تو AS اصلا جالب نبود.

در کل بخش انلاین سرگرم کننده + گرافیک خوب + هوش مصنوعی به نسب خوب + طراحی پیست ها میشه نکات مثبت
    و نکات منفی هم شامل نمای داخلی کابین ماشین , گروه فورمول 1 , صداگذاری ماشین ها تو یه سری از ماشین ها به هم شبیه هست و سازنده انگار تصمیم نگرفته رو این مورد بیشتر کار کنه.

گرید 1 و 2 از نظر کلی خیلی بهتر از این شماره میشه حساب کرد ولی باز هم AS به عنوان یک شماره جدید از این سری میتونه انتظارات فن های این سری رو تا حدودی جلب کنه اگر هم تجربه آنلاین رو ملاک قرار بدید باز هم چیزی کم نداره.

یه سری تصاویر هم با رزولوشن 4K دیدم یه جا گذاشته بد نیست یه نگاهی بکنید از نظر جزیات واقعا رو 4K محشره...

گرافیک داخل ماشین رو شما اول برو تنظیمات بعد گرافیک رو بزار روvery low گرافیکش خوب میشه اما از داخل کابین تغیر بدین دوربینو ذیگه بدرد نمیخوره!
    آمپر ها هم ک هیچ کدوم کار نمیکنن همشون دکوری هستن ! اما driver اینجوری نبود!
    بازیه خوبیه فقط یکم کسل کنندس! تو شهر بود جالب تر میشد مثلهdriver:san ferancisco
    Last edited by NEED FOR PC; 28-01-2015 at 17:12.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

گرافیک داخل ماشین رو شما اول برو تنظیمات بعد گرافیک رو بزار روvery low گرافیکش خوب میشه اما از داخل کابین تغیر بدین دوربینو ذیگه بدرد نمیخوره!
    آمپر ها هم ک هیچ کدوم کار نمیکنن همشون دکوری هستن ! اما driver اینجوری نبود!
    بازیه خوبیه فقط یکم کسل کنندس! تو شهر بود جالب تر میشد مثلهdriver:san ferancisco
    میدونم درسته , ولی کلا فضای داخل ماشین افتضاحه و اصلا خوب کار نشده و من اصلا این بخش رو نمیدونم چرا بزور جا میدن داخل بازی وقتی خوب کار نشده... کلا کدمسترز تو Dirt هم این مشکلو داشت اینجا هم منتقل کرده...

خب این شماره اومده وارد پیست ها شده یه جورایی برا خیلی ها جذابیت داره الان بخش آنلاین سر بزنید کسانی هستن با لول 99 و بالای 2500 تا مسابقه تو بخش آنلاین رکورد دار هستن... به نظر من که قشنگه همین پیست ها خودش تنوع داده و طراحیشم خوبه...

درایور هم مقولش 180 درجه با این بازی فرق میکنه چون اصلا گرید چیز دیگه ای رو دنبال میکنه...

12. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال NEED FOR PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

میدونم درسته , ولی کلا فضای داخل ماشین افتضاحه و اصلا خوب کار نشده و من اصلا این بخش رو نمیدونم چرا بزور جا میدن داخل بازی وقتی خوب کار نشده... کلا کدمسترز تو Dirt هم این مشکلو داشت اینجا هم منتقل کرده...

خب این شماره اومده وارد پیست ها شده یه جورایی برا خیلی ها جذابیت داره الان بخش آنلاین سر بزنید کسانی هستن با لول 99 و بالای 2500 تا مسابقه تو بخش آنلاین رکورد دار هستن... به نظر من که قشنگه همین پیست ها خودش تنوع داده و طراحیشم خوبه...

درایور هم مقولش 180 درجه با این بازی فرق میکنه چون اصلا گرید چیز دیگه ای رو دنبال میکنه...
    شما خبری ازش ندارین؟ ک درحال ساخت هست نیست؟ اصن بازم میخان بسازن یا ن؟!

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

شما خبری ازش ندارین؟ ک درحال ساخت هست نیست؟ اصن بازم میخان بسازن یا ن؟!
    درایور؟ نه والا ولی در حال توسعه شاید باشه... یوبی سافت اصولا الان درگیر اساسین و فارکرای هست تا سایر بازی های دیگه...
    ولی برای نسل جدید کنسول ها فک کنم یه درایور جدید معرفی بشه... حالا دیر یا زودش دیگه معلوم نیست.

15. این کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •