تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 7 از 7

نام تاپيک: مشکل روی مادربرد giga g41

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض مشکل روی مادربرد giga g41

با سلام من یه کیس دارم و هنگام لوگوی ویندوز گیر می کند ویندوز هم زدم اما قسمت setup starting is windows گیر می کند و بالا نمی آید هارد رو روی یه کیس دیگه انداختم راحت جواب میده کیس رو بدون هارد روش ویندوز زدم دوباره تو قسمتی که گفتم گیر می کنه تمام قطعاتش از جمله پاور و رم و گرافیک و cpu هم تست زدم یعنی تعویض کردم دوباره جواب نداده فقط مادربرد رو تست نزدم که می خواستم بدونم مشکل من چیه هر ویندوزی هم که میگذارم تو مرحله اول قسمت setup starting is windows چه با هارد و چه بدون هارد گیر می کند حتی بایوس هم دیفالت کردم هر کاری که بگین انجام دادم اما دوباره گیر می کنه خواستم بپرسم ممکنه از ماردبرد باشه اگه هست از چیه اون می تونه باشه ممنون میشم هر چه زودتر خبرم کنید

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

شما بدون هارد ویندوز نصب کردید ؟ مگه میشه ؟

جدیدا این مشکل پیش اومده یا اینکه جدید خریدید این سیتسم رو ؟

اگر تمام قطعات رو تست کردید مشکلی نداشتند می تونه اشکال از ناهماهنگی قطعات باشه که با هم دیگه درست کار نمی کنند.

موفق باشید

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام من یه کیس دارم و هنگام لوگوی ویندوز گیر می کند ویندوز هم زدم اما قسمت setup starting is windows گیر می کند و بالا نمی آید هارد رو روی یه کیس دیگه انداختم راحت جواب میده کیس رو بدون هارد روش ویندوز زدم دوباره تو قسمتی که گفتم گیر می کنه تمام قطعاتش از جمله پاور و رم و گرافیک و cpu هم تست زدم یعنی تعویض کردم دوباره جواب نداده فقط مادربرد رو تست نزدم که می خواستم بدونم مشکل من چیه هر ویندوزی هم که میگذارم تو مرحله اول قسمت setup starting is windows چه با هارد و چه بدون هارد گیر می کند حتی بایوس هم دیفالت کردم هر کاری که بگین انجام دادم اما دوباره گیر می کنه خواستم بپرسم ممکنه از ماردبرد باشه اگه هست از چیه اون می تونه باشه ممنون میشم هر چه زودتر خبرم کنید
    اگه بدون هارد هم بازم رو اون قسمت گیر میکنه بعنی کابل دیتا جدا شده و باز اون قسمت گیر میکنه و قطعات رم پاور همه تست شده باید مین تست بشه میتونه از چیپ جنوبی و پورت های دیتا هارد باشه مثلا ساتا یا ide ولی باید مین رو نشون بدید ببینید چی میگن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

منظورتون از مین همون مادربرد هست یا چیز دیگه ای ؟ چطوری میشه چیپ جنوبی رو تست زد ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

منظورتون از مین همون مادربرد هست یا چیز دیگه ای ؟ چطوری میشه چیپ جنوبی رو تست زد ؟
    من فکر کنم از اون باشه شاید یک مشکل دیگه ای مین داشته باشه برای تستش مولتی متر لازم دارین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

مولتی متر دارم چطوری میشه با اون چیپ رو تست زد؟

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

مولتی متر دارم چطوری میشه با اون چیپ رو تست زد؟
    قسمت های زیادی وجود داره روی مین باید تست بازر و ولتاژ گیری کنید اینطوری از اینجا که نمیتونم براتون توضیح بدم

به نظر من به یک تعمیرکار مین نشون بدید بهتر باشه شاید اصلا مین ایراد نداشته باشه و مشکل از جای دیگری باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •