تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: با اینستاگرام میلیونر شوید – کسب درآمد از Instagram

پروفشنال Web Design's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Phpstorm

پيش فرض با اینستاگرام میلیونر شوید – کسب درآمد از Instagram

امروزه رسانه های تصویری رشد بسیار چشم گیری داشتند و من به شخصه علت اون رو حداقل, لذت بیشتر در دیدن رنگ ها و 100 البته بی حوصلگی مردم در خوندن متن می دونم . به طوریکه حتی بزرگترین سرویسهای جهان برای معرفی خود در همان صفحه اول سایت از یک ویدئو برای معرفی خود استفاده می کنند حتی ماقبل از دیدن یک ویدئو در یوتیوب حداقل باید 5 ثانیه تبلیغ ببینیم .
    به دنبال این امر شرکت ها بیشتر به دنبال جذب مشتری از طریق طول موج های مختلف نور مرئی شده اند و بیشتر خود را از طریق دیدن معرفی می کنند نه خواندن.
    در این میان سایت هایی مثل Pinterest شروع به کار در این زمینه رسانه تصویری کردند که استقبال باورنکردنی مردم به این ایده ها افزود که در نتیجه اون چند ماهی بعد اپلیکیشن اینساتگرام معرفی شد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کسب درآمد از اینستاگرام

شروع کار با اینستاگرام

من به شخصه لذتی که در سپری کردن وقت در اینستاگرام میبرم رو در هیچ شبکه اجتماعی دیگری تجربه نکردم . چقدر جالب بود که من در میان عکس های زیبای دوستانم عکس ها برند و سرویس مورد علاقه خودم که ما در این مقاله یک برند طراحی لباس شب و عروس زنانه رو در نظر می گیریم رو ببینم. اینطوری توی اون محیط که همه عکس هایی از لحظه به لحظه زندگی روزمرشون میزارن احساس من با اون برند قاطی میشد و علاوه بر آن تاثیر رسانه تصویری رو هم داشتم و کاملا در ذهن من نقش می بست و حتی تحریک به خرید اون می شدم .
    باراز یابی در اینستاگرام را بایک برند طراحی لیاس زنانه ایرانی شروع کردم ( فریماه مزون @farimah_mezon ) پروژه هدفدار شروع شد و سعی شد که دنبال کننده های جوان خانم برای صفحه جمعاوری بشه و عکس هایی طبق سلایق اون ها که در طول فعالیت از شمار لایک ها متوجه اون شدم قرار بدیم . عکس ها باید طوری می بودند که روی مشتری بیشترین تاثیر ر بزارن. کاملا تصاویر تاثیر گذار از تصاویرعادی که هواداری ندارد قابل تشخیص هستند. در اینستاگرام تصاویر باعث موفقیت شما میشوند پس باید بیشترین تاثیر را داشته باشند . پروژه به موفقیت باور نکردنی ای رسید به طوری که کمتر از 5 ماه به یکی از معروفترین برند ها در میان خانم ها شد و از تمام رقیب ها به در کل ایران پیشی گرفت .
    بعد از این پروژه من عنوان های مختلف و موضوع های مختلفی رو مدیریت کردم و استراتژی ها جدیدی برای اون ها در نظر گرفتم که جالیه که چند تا از اون هارو بررسی کنیم :

• شرکت خدمات مجالس سفیر
    • کلینیک دامپزشکی پارسیان
    • فروشگاه لوازم زنانه
    • پیج روانشناسی خانم دکتر حسنی
    • سوپر گوشت قیصری

این مورد آخر یکم جالبه و این موضوع رو به وضوح بیان میکنه که حتی علاقه مندان به ماهی و گوشت هم در اینستاگرام میتونن برای شما مشتری های خوبی باشند.
    اما موفقیت در اینستاگرام نیاز به یک تجربه بالا نسبت به عملکرد و پاسخگویی دنبال کننده های شما نسبت به تصاویر مختلف در موضوع های مختلف برای گرفتن لایک بیشتر و در نتیجه آن مشتری بیشتر و درآمد و همچنین روش های ساده ای برای افزایش این لایک ها و نظرهاست.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    راه هایی برای افرایش محبوبیت و لایک در اینستاگرام

• تصاویر مورد علاقه دنبال کننده های خود را آنالیز کنید و سعی کنید سمت و سویی به تصاویر ارسالی خود با این داده ها بدهید.
    • رابطه خود را با کاربران حفظ کنید و تمام کامنت های آن ها رو پاسخ دهید .
    • پست ها را در ساعت های شلوغ ارسال کنید ( صبح روز های تعطیل و شب ها ساعت 9 تا 12 طبق بررسی من ).
    • اگر در پیج دیگری تبلیع دارید سعی کنید بهترینمتن و تصویر را انتخاب کنید .
    • هشتگ هارو فراموش نکنید .
    • فیاتر های اینستاگرام میتونن تصویر شمارا خیلی زنده تر نمایش دهند .
    • یک رابطه دوستانه بین خود و کاربران ایجاد کنید مثلا گاهی می توانید یک تصویر از خانواده خود و یا حیوان خانگی خود قرار دهید .

با این حساب شما میتوانید از کپچکترین فعالیت خود در منزل با اینستاگرام بازاریابی داشته باشید تا معرفی یک شرکت طراحی وبسایت .
    ممنون میشم نظراتتون رو بشنوم .
    پدرام مرندی
    نویسنده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خودم هستم

2. 2 کاربر از Web Design بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خوب بود ولی کم بود

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

اومدی صفحه خودت رو تبلیغ کنی . اون کسی که میلیونر شده صاحب خود انستا هست و دنیا حهانبخت که خودش رو داشت دار میزد.!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2020

پيش فرض

خوب و عالی بود ...چطور میشه اصولی و در زمان کم فالور زیاد کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •