تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: جدا کردن شارژر لپتاپ

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

دوباره بحث اینکه باتری رو بزاریم تو شارژ یا نه باز شد. دوست عزیز هفته ای یکبار Calibrate نیاز نیست و بهتر هست هر ماه یا حتی بیشتر زمان بگذره و بعد انجام بشه در ضمن یک هفته اگر شارژر تو برق باشه هم شارژر آسیب می بینه هم باتری !

البته قصدم فقط این بود که نتیجه بگیریم تو برق باشه یا نباشه و بحث کل کل نیست .

موفق باشید
    سلامت باشی دوستِ من نمیدونم خودِ شما بودی یا خیر در تایپک دیگری سر این موضوع بحث شد.
    من با توجه به User Manuel لپتاپ خودم و تجربه و اخطاری که پس از اتصال مداوم ۱ هفته‌ای به شارژ Energy Manager لپتاپ داد
    این حرف رو زدم.
    شارژ و دی شارژ با کالیبره کردن فرق میکنه دوسته من طبق گفته خودتون
    منظور من یه استفاده عادی هستش تا ۱۰۰ شارژ بشه و تا زمانی که خودِ سیستم بگه (معمولا تا ۵ درصد) استفاده کنیم و سپس به شارژ بزنیم.

2. 2 کاربر از lionf3 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلامت باشی دوستِ من نمیدونم خودِ شما بودی یا خیر در تایپک دیگری سر این موضوع بحث شد.
    من با توجه به User Manuel لپتاپ خودم و تجربه و اخطاری که پس از اتصال مداوم ۱ هفته‌ای به شارژ Energy Manager لپتاپ داد
    این حرف رو زدم.
    شارژ و دی شارژ با کالیبره کردن فرق میکنه دوسته من طبق گفته خودتون
    منظور من یه استفاده عادی هستش تا ۱۰۰ شارژ بشه و تا زمانی که خودِ سیستم بگه (معمولا تا ۵ درصد) استفاده کنیم و سپس به شارژ بزنیم.
    بله من بودم که بحث کرده بودیم ولی متاسفانه دیگه اون تاپیک بحثش تمام شد.

بله اگر منظورتون این بود درسته من فکر کردم شما Calibrate رو میگید. ولی به نظر من یک هفته شارژر تو برق باشه خیلی زیاد هست و خود شارژر آسیب می بینه. راستش به نظر من بهترین حالت برای شارژ کردن این هست که تا 100 پر بشه شارژر جدا بشه و بعد که به حدود 20 رسید دوباره شارژ بشه البته همونطور که فرمودید بهتر هست User Manual خود دستگاه را بخونید چون خود سازنده بهتر می تونه در مورد شارژ کردن راهنمایی کنه.

موفق باشید

4. 2 کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این هفته یا ماهی یه بار که میگین به برق باشه باتری رو لپ تاپ نباشه؟!من گیج شدم.
    تا چه مدت باتری رو وصل نکنم باتری آسیب میبینه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این هفته یا ماهی یه بار که میگین به برق باشه باتری رو لپ تاپ نباشه؟!من گیج شدم.
    تا چه مدت باتری رو وصل نکنم باتری آسیب میبینه؟
    سلام

ببینید دوست عزیز من از سوال های شما متوجه میشم که شما زیادی حساس هستید وگرنه مشکلی ندارید.

ببینید بهتر هست که اگر هم با برق استفاده می کنید حداقل هفته ای یکبار از باتری خود لپ تاپ هم استفاده کنید که باتری خراب نشه چون باتری اگر زیاد کار نکنه هم خراب میشه. ولی در کل نظر با خودتون هست که با باتری استفاده کنید یا برق همونطور که دوستمون هم فرمودند از راهنمای خود دستگاه که همراه باهاش هست کمک بگیرید اون رو کامل بخونید مطمئنا جواب خیلی از سوال هاتون رو خواهید گرفت.

موفق باشید

7. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله انگار خیلی حساس شدم.ولی خوب من یه گوشی لیتیوم یونی دارم که خوب ازش استفا ده نکردم باتریش ضعیف شده.
    من چون زیاد نمیخوام از باتری استفاده کنم و همچنین نمیخوام باتریم ضعیف بشه میپرسم.
    من اگه هفته ای یه بار یا چند روز یه بار یا ماهی یه بار باتری رو وصل کنم و استفاده کنم و شارژ کنم باید دشارژ و فول شارژ بکنم یا معمولی شارژ بشه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله انگار خیلی حساس شدم.ولی خوب من یه گوشی لیتیوم یونی دارم که خوب ازش استفا ده نکردم باتریش ضعیف شده.
    من چون زیاد نمیخوام از باتری استفاده کنم و همچنین نمیخوام باتریم ضعیف بشه میپرسم.
    من اگه هفته ای یه بار یا چند روز یه بار یا ماهی یه بار باتری رو وصل کنم و استفاده کنم و شارژ کنم باید دشارژ و فول شارژ بکنم یا معمولی شارژ بشه؟
    ببینید شما اگر اصلا نمی خواید از باتری استفاده کنید بهتر هست هر چند روز یکبار مثل ۵ روز ۴-۵ روز یکبار باتری رو وصل کنید و ازش به صورت معمولی استفاده کنید چون استفاده نکردن از باتری هم باعث خراب شدنش میشه.

موفق باشید

10. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نیازی به دشارژ و فول شارژ هر چند وقت یک بار نیست؟

داره خودمونی میشه ســـــــعید's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

اگه شما جز اون دسته ای هستید که مستقبما از شارژر استفاده می کنید لا افل هفته ای یک بار ار باتری هم استفاده کنید .

13. این کاربر از ســـــــعید بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگه شما جز اون دسته ای هستید که مستقبما از شارژر استفاده می کنید لا افل هفته ای یک بار ار باتری هم استفاده کنید .
    تو این هفته ای یه بار شارژ معمولی باشه یعنی کامل شارژ نشه یا کامل دشارژ و فول شارژ بشه؟
    اگه شارژ معمولی باید باشه بعد چه مدت کامل خالی بشه و فول شارژ بشه؟

داره خودمونی میشه mana_nf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شهر اولینها TABRIZ

پيش فرض

یه سوال میپرسم خوهشا مسخره نکنید و نخندید!!!
    میگن شارژر رو قتی با باتری ار نداری و میخواین مستقیم از برق برای استفاده از لپ تاپ کمک بگیرین شارژر رو وصل نکنید.
    سوالام اینه که اصلا کدوم قسمت شارژره؟!!! و این که هر کدوم و که جدا بشه نمیشه به لپتاپ یا برق وصل کرد.

سوالت اینه که وقتی دسترسی مستقیم به برق داریم از باتری استفاده نکنیم؟
    اگه اینه ، که بهتره هر چند روز یه بار هم از باتری استفاده کنی تا سلولهای باتری نمیرن
    Last edited by mana_nf; 20-07-2014 at 15:33.

16. این کاربر از mana_nf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •