تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: مناسب ترین فروشگاه ساز برای من کدام است؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

9 مناسب ترین فروشگاه ساز برای من کدام است؟

سلام دوستان.
    من می خواهم یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم که تعداد زیادی تولید کننده که محصولات خود را به صورت دستی و در تعداد کم تولید می کنند، در آن عضو شوند و محصولات خود را به همراه توضیحی در باره آن با عکس و ویدئو و تمام خزئیات از جمله قیمت به نمایش بگذارند. اگر کسی این محصولات را خریداری کرد مبلغ به حساب من واریز شود و من جنس مورد نظر را از تولید کننده گرفته و به مشتری تحویل دهم.
    لطفاً راه نمایی کنید چه فروشگاه سازی استفاده کنم بهتر است. یا اصلاً فروشگاه ساز بهتر است یا سیستم هایی مثل ورد پرس؟
    لطفاً کمکم کنید. هرچه بیشتر می گردم بیشتر گیج می شوم!!!

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سلام

صددرصد فروشگاه سازها بهتر هستند.

بهترین فروشگاه سازی که من میشناسم و خودم چندین بار ازش استفاده کردم و الآن هم دارم ازش استفاده می کنم فروشگاه ساز اپن کارت فارسی هست.

این فروشگاه ساز تمام امکانات یک فروشگاه ساز رو به اوج رسونده. هم میشه براش افزونه گرفت و هم میتونید مطالب رو به صورت انگلیسی و فارسی قرار بدید.همین طور هم میشه
    به صورت آنلاین خرید و فروش کرد و پول به صورت آنلاین به حساب واریز بشه و هزار و یک امکان دیگه که با کمی جستجو در اینترنت می بینیدشون.

باتشکر

3. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

ممنون از راهنماییت.
    اما اوپن کارت همه اون قابلیت هایی رو که من می خوام داره؟ (
    تعداد زیادی تولید کننده که محصولات خود را به صورت دستی و در تعداد کم تولید می کنند، در آن عضو شوند و محصولات خود را به همراه توضیحی در باره آن با عکس و ویدئو و تمام خزئیات از جمله قیمت به نمایش بگذارند. اگر کسی این محصولات را خریداری کرد مبلغ به حساب من واریز شود و من جنس مورد نظر را از تولید کننده گرفته و به مشتری تحویل دهم.)
    می خوام هر تولید کننده ای خودش محصولات خود را مدیریت کند. اما در کلهمه این محصولات را من در سایت دسته بندی کنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

چرا کسی جواب نمیده؟ لطفاًجواب بدین

کاربر فعال OS X DogForum.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

بنده هم با سه سیستم کار کردم ... PrestaShop.com / OpenCart / WooCommerce

بهترین گزینه برای شما PrestaShop هستش که پشتیبانی خوبی هم در ایران داره... مشکلات خیلی کمتری هم نسبت به OpenCart داره ...

موفق باشید

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

تعداد زیادی تولید کننده که محصولات خود را به صورت دستی و در تعداد کم تولید می کنند، در آن عضو شوند و محصولات خود را به همراه توضیحی در باره آن با عکس و ویدئو و تمام خزئیات از جمله قیمت به نمایش بگذارند. اگر کسی این محصولات را خریداری کرد مبلغ به حساب من واریز شود و من جنس مورد نظر را از تولید کننده گرفته و به مشتری تحویل دهم.)
    شما فروشگاه ساز نمیخواین که! شما یک اسکریپت مثل همکاری در فروش نیاز دارید که اونم باید شخصی سازی بشه چون قراره بازدیدکننده بیاد و توضیحات محصول رو بذاره و پست بذاره نه شما (کاری که اسکریپت هایی مثل سایت ایستگاه میکنه) و همچنین شما میخواین از فروش پورسانت بدید(اسکریپت های همکاری در فروش)

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

ممنون از راهنماییت.
    اما اوپن کارت همه اون قابلیت هایی رو که من می خوام داره؟ (
    می خوام هر تولید کننده ای خودش محصولات خود را مدیریت کند. اما در کلهمه این محصولات را من در سایت دسته بندی کنم.
    سلام

فکر می کنم اوپن کارت این کارها رو بتونه بکنه.

در ضن همونطور که بهنام خان گفتند برای این کار شما بیشتر به یک اسکریپت همکاری در فروش دارید.

باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

از همتون ممنونم که جواب دادین.
    واقعاً فکرنمیکردم اینجا به این خوبی به سوالات جواب بدن.

لطفا اگر کس دیگه ای راجع به اسکریپت ها و cms ها اطلاعات داره عواب بده...

تا اینجا احتمالاً اپن کارت رو انتخاب کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •