تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 16

نام تاپيک: کراس فایر کردن 5750

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض کراس فایر کردن 5750

سلام
    این مشخصات سیستممه:
    cpu:intel i7 960 3.20
    mainboard:rampage lll extreme
    ram:6 gb tripple chanell 2133
    power 885w green
    vga:asus ati 5750
    میخوام کارت گرافیکمو کراس کنم میخواستم ببینم حتمی باید با یه کارت دیگه از نوعه خودش باشه؟یا نه میشه با یه کارت گرافیک بالاتر ایتکارو کرد و اینکه به نظرتون با توجه به مشخصات سیستمم یه کارت گرافیک مدل یالاتر بخرم(پیشنهاد بدید مدلشو لطفا)و کلا بیخیاله کراس فایر بشم بهتره یا نه همینو کراس فایر کنم؟

دوستان یه سوال دیگه هم برام الان پیش اومد
    من اگر یه کارت گرافیکه ASUS ROG MARS760 GTX 760x2 4GB GDDR5 بخرم به پرفورمنس بالاتری میرسم یا اگر دو عدد ASUS GTX 770 OC DCII 2GB GDDR5 بخرم و با هم sli کنم؟در ضمن مشکلی از لحاظ بودجه نیست
    لطفا اورژانسی جواب بدید.
    Last edited by stam; 04-07-2014 at 14:10.

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

سلام
    این مشخصات سیستممه:
    power 885w green
    میخوام کارت گرافیکمو کراس کنم میخواستم ببینم حتمی باید با یه کارت دیگه از نوعه خودش باشه؟یا نه میشه با یه کارت گرافیک بالاتر ایتکارو کرد و اینکه به نظرتون با توجه به مشخصات سیستمم یه کارت گرافیک مدل یالاتر بخرم(پیشنهاد بدید مدلشو لطفا)و کلا بیخیاله کراس فایر بشم بهتره یا نه همینو کراس فایر کنم؟

من اگر یه کارت گرافیکه ASUS ROG MARS760 GTX 760x2 4GB GDDR5 بخرم به پرفورمنس بالاتری میرسم یا اگر دو عدد ASUS GTX 770 OC DCII 2GB GDDR5 بخرم و با هم sli کنم؟در ضمن مشکلی از لحاظ بودجه نیست
    لطفا اورژانسی جواب بدید.
    4تا hd5750روکروسفایر کنی عالی میشه
    دوتا gtx780رو sliکنی قوی میشه
    Last edited by امید رض; 04-07-2014 at 15:04.

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخه 4 تا 5750 پاورم جواب میده؟
    بعدش مارس از اینا قویتر نیست؟

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

آخه 4 تا 5750 پاورم جواب میده؟
    بعدش مارس از اینا قویتر نیست؟
    سیستم دقیقتو بگو بگم پاورت میکشه یانه

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اونايي كه تو پست اول نوشتم + dvd writer
    2 عدد هارد sata2 2 trabit

Sent from my iPhone 5s

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته ٢ تا فن استوك هم دارم

Sent from my iPhone 5s

تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    داداش این حساب گر برای پاورگرین هست خودت هم ببین فکرکنم 4تابکشه

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

برای کراس فایر دو تا کارت باید از یک خانواده باشند
    مثلا برای شما می تونید با 5750 یا 5770 کراس فایر کنید که در صورت کراس فایر با 5770 قدرتی معادل یک 5870 به شما میده
    در مورد SLI باید حتما با یک کارت هم نام باشه

در هر صورت SLI کردن دو عدد 770 کارایی بسیار بسیار بالاتری را به شما خواهد داد نسبت به یک کارت 760 یا 780 با هر حجم حافظه
    ----------------------
    پ.ن :
    تذکر مهم : اگر تصمیم به استفاده از چینش های چند گانه (باالاخص SLI یا CFX )را گرفتید حتما تهویه کیس باید مناسب باشه. یعنی باید از کیس های با تهویه عالی با قیمت بالا استفاده کنید
    مورد بعدی هم اینکه در مورد SLI سعی کنید حتما هر دو کارت از یک مدل و یک برند باشه و ضمننا ورژن بایاس هر دو کارت هم یکی باشه

موفق باشید

9. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

سلام
    این مشخصات سیستممه:
    power 885w green

لطفا اورژانسی جواب بدید.
    بجای این کار ها، یه 780ti بگیر و خودتو از شر مشکلات SLI و کراس و تهویه و توان مصرفی و ... خلاص کن!

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

برای کراس فایر دو تا کارت باید از یک خانواده باشند
    مثلا برای شما می تونید با 5750 یا 5770 کراس فایر کنید که در صورت کراس فایر با 5770 قدرتی معادل یک 5870 به شما میده
    در مورد SLI باید حتما با یک کارت هم نام باشه

در هر صورت SLI کردن دو عدد 770 کارایی بسیار بسیار بالاتری را به شما خواهد داد نسبت به یک کارت 760 یا 780 با هر حجم حافظه
    ----------------------
    پ.ن :
    تذکر مهم : اگر تصمیم به استفاده از چینش های چند گانه (باالاخص SLI یا CFX )را گرفتید حتما تهویه کیس باید مناسب باشه. یعنی باید از کیس های با تهویه عالی با قیمت بالا استفاده کنید
    مورد بعدی هم اینکه در مورد SLI سعی کنید حتما هر دو کارت از یک مدل و یک برند باشه و ضمننا ورژن بایاس هر دو کارت هم یکی باشه

موفق باشید
    بجای این کار ها، یه 780ti بگیر و خودتو از شر مشکلات SLI و کراس و تهویه و توان مصرفی و ... خلاص کن!
    خودم خیلی علاقه دارم کراس فایر یا sli کنم ولی متاسفانه مثله اینکه دردسرهای خودشو داره...این کارتی که شما فرمودی الان قویترین کارت بازاره؟قیمتش چنده و آیا با پاور من مشکلی نداره؟
    چون من خودم یه تحقیقی کردم مموری کارتی که شما فرمودین 384 بیت هست ولی اونی که خودم گفتم 512...ودر خیلی از مقایسه های دیگه یا با هم برابرند یا MARS760 GTX 760x2 بهتره.در ضمن کارت پیشنهادی خودم از directx 11.2 پشتیبانی میکنه ولی پیشنهاد شما 11..
    در کل خوشحال میشم قویترین کارت بازار رو با بود جه تا سقف حدودا 4 تومن پیشنهاد بدین حالا یکمم بالا پایین مورد نداره
    Last edited by stam; 05-07-2014 at 13:42.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •