تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: خاموش شدن نگهان کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض خاموش شدن نگهان کامپیوتر

سلام من تازه یه سیستم جمع کردم . وقتی کا مپیوتر رو روشن میکنم بعد از یه مدتی خاموش میشه و خودش بلا فاصله دو باره روشن میشه و پیغام زیر رو نمایش میده:
    Power supply surges detected during the previous power on. ASUS Anti-surge triggered to protetc sustem from unstable power supply unit ! press F1 to continue
    بعدش محافظ برق کامپیوتر رو عوض کردم ولی بازم اینجوری شد. مشکل از پاور هست ؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام من تازه یه سیستم جمع کردم . وقتی کا مپیوتر رو روشن میکنم بعد از یه مدتی خاموش میشه و خودش بلا فاصله دو باره روشن میشه و پیغام زیر رو نمایش میده:
    Power supply surges detected during the previous power on. ASUS Anti-surge triggered to protetc sustem from unstable power supply unit ! press F1 to continue
    بعدش محافظ برق کامپیوتر رو عوض کردم ولی بازم اینجوری شد. مشکل از پاور هست ؟

بعد از حاموش شدن وقتی دوباره سیستم روشن بشه و بیاد بالا دیگه بدون مشکل سیستم کار میکنه ؟ اگه اینطوری باشه با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید و تاریخ و ساعت سیستم رو بررسی کنید درست نشد بایوس مین رو آپدیت کنید درست نشد پاور و مین باید بررسی بشه

بازم مشکل بود با دراوردن قطعاتی مثل رم و گرافیک و جدا کردن هارد از بورد تست کنید

اگه این مشکل ادامه دار و پشت سرهم هست دمای قطعات بررسی بشه

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

بعد از بالا آمدن سیستم بدون مشکل کار میکنه تا این که دوباره همین اتفاق براش میفته. ممکنه به قطعات آسیب برسه؟ از کجا بفهمم قطعات سالم هستن؟میشه بیشتر توضیح بدید؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بعد از بالا آمدن سیستم بدون مشکل کار میکنه تا این که دوباره همین اتفاق براش میفته. ممکنه به قطعات آسیب برسه؟ از کجا بفهمم قطعات سالم هستن؟میشه بیشتر توضیح بدید؟
    شما اونکارهایی که اول گفتم انجام بدید چون بعد از دوباره بالا امدن سیستم، سیستم بدون مشکل کار میکنه بیشتر میتونه از همون تنظیمات بایوس و خود بایوس باشه بایوس مین رو آپدیت کنید و بعد از آپدیت با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید تاریخ و ساعت سیستم رو دربایوس ست کنید بوت سیستم رو هم بزارید روی هارد و دوباره تست کنتید درست نشد اون موارد دیگه ای که گفتم تست کنید

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

اگر قابلیت anti -surge رو غیر فعال کنم به سیستم آسیبی می رسه ؟

داره خودمونی میشه اقبال79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    ارومیه

پيش فرض

مشکل از پاورت هست داداشم مال منم اینجوری می شد باید پاورتو عوض کنی پاورت خراب شده
    خیلی بده یادم میاد توی بازی تو یه مرحله گیر کرده بودم هر وقت می خواستم اون جارو رد کنم کامپیوتر خاموش می شد یادش بخیر وضعم خیلی داغون بود!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •