تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 14

نام تاپيک: خاموش شدن ناگهانی لب تاپ و روشن نشدن lenovo z510

آخر فروم باز iCe m@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    استان البرز

پيش فرض خاموش شدن ناگهانی لب تاپ و روشن نشدن lenovo z510

سلام دوستان

یکی از دوستان من حدودا 1 ماه پیش یه لپ تا Lenovo Z510 خرید

امشب داشت باهاش کار میکرد یهو لب تاپ خود به خود خاموش شد و دیگه هم روشن نمیشه به هیچ عنوان

میخواستم ببینم مشکل از کجا هست؟ راهی هست که بشه روشنش کرد؟

یا اینکه حتما باید بره گارانتی ؟؟؟؟؟؟

نه ضربه ای هم خورده نه آب و اینا روش ریخته شده

یهو خود به خود خاموش شد و دیگه هم هرچی زدیم تو شارژ هرچی دکمه Power رو میزنیم اصلا روش نمیشه

حتی توی شارژ هم که میزنیم اون چراغ هاش که روشن میشه و نشون میده که داره شارژ میشه هم روشن نمیشه

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

به شرکت گارانتی زنگ بزنین بیینین نظر اونا چیه. بنظر مشکل ساده ای نمیاد که خودتون بخواین کاریش کنین

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

3. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

اره احتمالا مادربردش مشگل پیدا کرده ولی من نمیدونم چرا دوستای ما دوست دارن خودشونو تو زحمت بندازن برای لب تابی که گارانتی داره و پول گاراتیش رو هم متقبل شدن و گارانتی باید پاسخگو باشه اما اینا دوست دارن خودشون دست کاری کنند درست کنن من این حرفو به همه میزنم نه شما دوست عزیز و اگه یه لب تاب رو ده بار هم ببرید گارانتی باز هم جواب شما رو میدند

اگه نباشه جاش خالی می مونه saeid.saeid20's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببین یه سوال
    منم دارم بلندگوی برای شما هم صدای یه طرف بیشتر از طرف دیگه هستش
    برای من صدای سمت راستش بیشتر از سمت چپه
    برای شما اینجریه ؟

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام دوستان

یکی از دوستان من حدودا 1 ماه پیش یه لپ تا Lenovo Z510 خرید

امشب داشت باهاش کار میکرد یهو لب تاپ خود به خود خاموش شد و دیگه هم روشن نمیشه به هیچ عنوان

میخواستم ببینم مشکل از کجا هست؟ راهی هست که بشه روشنش کرد؟

یا اینکه حتما باید بره گارانتی ؟؟؟؟؟؟

نه ضربه ای هم خورده نه آب و اینا روش ریخته شده

یهو خود به خود خاموش شد و دیگه هم هرچی زدیم تو شارژ هرچی دکمه Power رو میزنیم اصلا روش نمیشه

حتی توی شارژ هم که میزنیم اون چراغ هاش که روشن میشه و نشون میده که داره شارژ میشه هم روشن نمیشه
    لپ تاپ من 5010 دل هست هیچ مشکلی نداشت یک صبح روشن کردم دیدم 15 ثانیه میاد قبل از اومدن ویندوز خاموش میشه. دادم برای تعمیر کلی پول گرفتن ولی الان احساس میکنم شاید قطعاتش در اثر ضربه جابجا شده بوده. محض اطلاعتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

ظاهرا دوران خرید لپ تاپهای با دوام و سخت جان گذشته.
    حتی لپتاپهای تاپ برند معروفی مثل سونی وایو هم پس از یکی دو سال بی مقدمه ناگهان به خواب مرگ فرو می روند.
    من کمتر از سه سال پیش یک لپ تاپ وایو مدل VPCSB 18GG خریدم. همه چیز هم بدون مشکل کار می‌کرد تا اینکه امروز در حالیکه چراغ هشدار پایین بودن شارژ باطری شروع به چشمک زدن کرد شارژر را به پریز زدم. اما سرم را که برگرداندم دیدم لپ تاپ خاموش شده. و دیگر هیچ!

بعد از این لحظه نه ذیگر هیچ چراغی به عنوان شارژ یا هرچیز دیگر روشن می شود و نه دکمه پاور هیچ اثری دارد. کلا خاموش خاموش است.
    باطری این مدل پشت در تثبیت شده است. آن را هم در آوردم و کلا همه کارهایی که در سایتهای پشتیبانی سونی برای رفع اشکال و عیب یابی روشن شدن و شارژر و غیره هم هست انجام دادم. ولی همه چیز مرده است!

این مدل سه سال گارانتی ایران راهجو را هنگام خرید داشته. البته ظاهرا برای تعمیرات گارانتی باید دستگاه را باید به تهران فرستاد که اصلا جالب نیست.
    از طرفی هارد آن حاوی خیلی از مطالب شخصی و شغلی است که به هیچ وجه صلاح نیست دیگران به آن دسترسی داشته باشند.

آیا خارج کردن هارد دیسک و تحویل لپ تاپ بدون هارد از لحاظ گارانتی قابل قبول است؟ یا اینکه بخواهم در حضور خودم هارد را خارج کنند و تحویل دهند؟

سوال دیگر اینکه می شود هارد را با استفاده از یک باکس هاردهای اکسترنال به یک PC وصل کرد و اطلاعات مورد نظر را از روی آن پاک کرد با توجه به اینکه سیستم آن ویندوز 7 64 بیت است؟

داره خودمونی میشه maziar205's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

حتی لپتاپهای تاپ برند معروفی مثل سونی وایو هم پس از یکی دو سال بی مقدمه ناگهان به خواب مرگ فرو می روند.
    من کمتر از سه سال پیش یک لپ تاپ وایو مدل VPCSB 18GG خریدم. همه چیز هم بدون مشکل کار می‌کرد تا اینکه امروز در حالیکه چراغ هشدار پایین بودن شارژ باطری شروع به چشمک زدن کرد شارژر را به پریز زدم. اما سرم را که برگرداندم دیدم لپ تاپ خاموش شده. و دیگر هیچ!

بعد از این لحظه نه ذیگر هیچ چراغی به عنوان شارژ یا هرچیز دیگر روشن می شود و نه دکمه پاور هیچ اثری دارد. کلا خاموش خاموش است.
    باطری این مدل پشت در تثبیت شده است. آن را هم در آوردم و کلا همه کارهایی که در سایتهای پشتیبانی سونی برای رفع اشکال و عیب یابی روشن شدن و شارژر و غیره هم هست انجام دادم. ولی همه چیز مرده است!

این مدل سه سال گارانتی ایران راهجو را هنگام خرید داشته. البته ظاهرا برای تعمیرات گارانتی باید دستگاه را باید به تهران فرستاد که اصلا جالب نیست.
    از طرفی هارد آن حاوی خیلی از مطالب شخصی و شغلی است که به هیچ وجه صلاح نیست دیگران به آن دسترسی داشته باشند.

آیا خارج کردن هارد دیسک و تحویل لپ تاپ بدون هارد از لحاظ گارانتی قابل قبول است؟ یا اینکه بخواهم در حضور خودم هارد را خارج کنند و تحویل دهند؟

سوال دیگر اینکه می شود هارد را با استفاده از یک باکس هاردهای اکسترنال به یک PC وصل کرد و اطلاعات مورد نظر را از روی آن پاک کرد با توجه به اینکه سیستم آن ویندوز 7 64 بیت است؟
    خوب اگر هارد را دربیارین احتمالا از گارانتی خارج میشه و باید با هزینه تعمییر کنید.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

خودتو خسته نکن بگیر هاردو دربیار بعد با خرج خودت درستش کن اگه الانم بره گارانتی اونا الکی میگن به این دلیل یا اون دلیل خودتون خرابش کردید و در نهایت پول رو از شما میگیرند

ناظر انجمن علوم انسانی New Ray's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    21°N - 71°W

پيش فرض

چند وقت پیش سیستم من z510 یکبار در میان روشن میشد !! هربار تا نصف لود ویندوز میومد خاموش میشد و دوباره روشن میکردم درست میشد.

ظاهرا به شارژ یه خازن مربوط میشد ... یه جا شنیدم برای این کار باید باتری و شارژر رو درمیاوردیم ولی باتری داخلی رو که نمیشه دراورد !

پس یاعلی گفتیم و چشم بسته دکمه پاور رو 10 ثانیه فشار دادیم که یهو بلندگو گفت: تق ! حدس بزنین چی شد ؟ درست شد

11. این کاربر از New Ray بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

لب تاب من روشن می شه
    سالمه دل همتون بسوزه
    :p

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •