تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 143 از 143 اولاول ... 4393133139140141142143
نمايش نتايج 1,421 به 1,429 از 1429

نام تاپيک: مشاوره خرید و قیمت خودروهای خارجی بر اساس مدل ( صفر کیلومتر و کارکرده )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

میشه هزینه کل مزدا 3 رو بگید؟
    یعنی قیمت خود ماشین+بیمه+مالیات
    مزدا 3 مدل 92 فول آپشن
    قیمت تو مایه های 110تا115 تومن
    بیمه ثالث 800000 تومن
    بیمه بدنه حدودا 3.5 میلیون
    مالیات حداکثر 400 تومن

مدل 88 اتاق قدیم فول آپشن
    قیمت 70تا75 بسته به تمیزی
    ثالث با 5سال تخفیف حداکثر 400 تومن
    بدنه حدودا 2 میلیون اگر تخفیف داشته باشید کمتر
    مالیات حداکثر 250 تومن

--------------------------------
    ▶▶▶▶ارسال از موبایل، ابزاری اعتیاد آور◀◀◀◀

2. این کاربر از a_rudi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shahinfarasystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    ببخشید وضعیت خرید ماشین هایی مثل دوو اسپرسو یا میسوبیشی گالانت برای حوالی سال 1992چجوریه؟
    از نظر کارکرد،، راحتی و مصرف ماشین، پیدا شدن قطعات جانبی، به خرج افتادن یا نیوفتادن ماشین؟
    حدود 12-13 میلون هست قیمتی که من گرفتم
    و اینکه اینجور ماشینا جند سال وقت دارند تا به فرسوده بودن بخورن و اجازه عبور و مرور نداشته باشن

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام
    ببخشید وضعیت خرید ماشین هایی مثل دوو اسپرسو یا میسوبیشی گالانت برای حوالی سال 1992چجوریه؟
    از نظر کارکرد،، راحتی و مصرف ماشین، پیدا شدن قطعات جانبی، به خرج افتادن یا نیوفتادن ماشین؟
    و اینکه اینجور ماشینا جند سال وقت دارند تا به فرسوده بودن بخورن و اجازه عبور و مرور نداشته باشن
    فرسوده شدن که مشخص نیست ولی قطعاتشون راحت گیر نمیاد ، اصلی نیستن و کلی مشکلات دربر داره .
    بهتره به همین خودروهای داخلی فکر کنید . خودرو هرچی مدل بالاتر باشه و کم کار ارجعیت به خودروی فرسوده دارد .

5. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه norooz1345's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    ایران زمین

پيش فرض

باسلام
    دوستان بین 206sdوl90کدوم از نظر موتوری ،امکانات داخلی،به صرفه بودن قطعات در صورت خراب شدن واگر قصد فروش داشتم کدوم بهتر میخرن

حـــــرفـه ای hossein.az's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    p30world

پيش فرض

باسلام
    دوستان بین 206sdوl90کدوم از نظر موتوری ،امکانات داخلی،به صرفه بودن قطعات در صورت خراب شدن واگر قصد فروش داشتم کدوم بهتر میخرن
    از نظر فني به نظر بنده تندر بهتر است
    از نظر امكانات قطعا ٢٠٦ ،تندر اصلا هيچگونه امكاناتي به غير شيشه بالإبر برقي نداره
    قطعات ٢٠٦ قيمت پايينتري داره و همه جا پيدا ميشه
    از نظر بازار دست دوم هر دو خوب هستند
    انتخاب بينشون بيشتر سليقه ايه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض کمک برای خریذ سانتافه

سلام خدمت تمام دوستان 1سوال داشتم
    میخام 1 سانتافه 2014 بخرم وارداتی
    آپشناش داشپورت کرم و مشکی و رنگ داخل دربها کرم و مشکی و صندلی مشکی نیمه فول (ورود بدون کلید و مانیتور بزرگ و دوربین دنده عقب و سنسور عقب و نویگیشن فعال و صندلی برقی و احرم کولر برای سرنشین اخر سقف پاناروما کامل و 2 دفرانسیل 2ایربگ . کروز کنترل . بیمه وپلاک
    قیمت 179
    قیمت مناسبه؟ آخه اینقدر تیپ ها زیادن با قیمتهای مختلف که گیج شدم. ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام خدمت تمام دوستان 1سوال داشتم
    میخام 1 سانتافه 2014 بخرم وارداتی
    آپشناش داشپورت کرم و مشکی و رنگ داخل دربها کرم و مشکی و صندلی مشکی نیمه فول (ورود بدون کلید و مانیتور بزرگ و دوربین دنده عقب و سنسور عقب و نویگیشن فعال و صندلی برقی و احرم کولر برای سرنشین اخر سقف پاناروما کامل و 2 دفرانسیل 2ایربگ . کروز کنترل . بیمه وپلاک
    قیمت 179
    قیمت مناسبه؟ آخه اینقدر تیپ ها زیادن با قیمتهای مختلف که گیج شدم. ممنون

فکر کنم نسبت به فول ایربگ و یه آپشنهای غیر ضروری رو کم داره.

بله سانتافه چون از تیپ بیسیک که با موتور 2000 هست و تک دیفرانسیل و ایربگ راننده و بدون سانروف و پاناروما کیلس استارت که قیمتش حدودا 140 تومنه تا موتور 2400 دو دیفرانسیل و 13 ایربگ و باقی خرت و پرتها تا 212 تومن قیمت میخوره. اینی که شما میگی به نظر قیمتش بد نیست حالا تا سایر دوستان نظر بدن صبور باش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    من 3 ساله گالانت عینکی دارم.
    راحتی و هندلینگ که صد در صد به ماشین های داخلی ارجحیت داره. مصرفش با پرشیا یکسانه. قطعات جانبی ( فنی ) موجود هستن در خیابون ملت, پاساژ کاشانی, در سه نوع چینی درجه 2 و درجه 1 و ژاپنی اصل که ژاپنی قیمت بالایی داره. بدنه هم موجوده, اما سخت گیر میاد. چنانچه ماشین تمیزی بخری, خرج های روزمره برات خواهد داشت.
    حدود 12 تومن الان لنسر تمیز هم نمیدن, چه برسه به گالانت یا اسپرو. گالانت و اسپرو حدود 20 تومن قیمت دارن, بسته به تمیزی بالاتر یا پایینتر.
    تمامی ماشین ها با هر سنی در صورت داشتن معاینه فنی میتونن تردد کنن.
    در کل این جور ماشین ها برای هر کسی نیستن و داشتنشون هم کار هر کسی نیست, الان هم بیشتر گالانت ها و لنسر ها برای تیون خریداری و معمولا هم توی دست آشنایان خرید و فروش می شن.
    در هر صورت با توجه به اینکه فکر می کنم آشنایی چندانی با این مدل ماشین ها نداری, بهتره که به دنبال گزینه های ایرانی باشی. یا دوو سیلو که نمایندگی و قطعات فراوانی داره تو ایران گزینه بهتریه.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام به همگی

در راستای تمرکز زدایی از انجمن و بوجود نیومدن مگاتاپیکها ، تاپیکهای جامع بخش مشاوره قفل خواهند شد .

بنابراین دوستانی که نیاز به مشاوره دارند ، برای مورد مد نظر خودشون با توجه به بودجه یا نوع اتومبیل ، تاپیک جداگانه ای ایجاد کنند تا در تاپیک اختصاصی خودشون بهشون مشاوره داده بشه
    و
    تا جایی که ممکنه در تیتر تاپیک به بودجه ی خودشون اشاره کنند که عنوان تاپیک واضح باشه و کسانی که میتونند کمک کنند و مشاوره بدن ، راحت تر باشند در پرداختن به موضوعاتی که در حیطه ی اطلاعاتشون هست .

ممنون که با ما همسفرید

12. 2 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •