تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 50 از 50

نام تاپيک: میخوام برنامه نویسی رو شروع کنم- کمکم کنید

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ببخشید که تایپیک این دوستمون بحثش عوض میکنم ولی :

اگه همین اول کار که چیز زیادی بلد نیستی به فکر خراب کاری و ..... باشی به هیچ جا نمیرسی ، دنیای امنیت اینقدر بزرگه که با این طرز تفکر نهایتا به تروجان ها و کیلاگرهای آماده و فیکــ پیج و ..... میرسی و بعد یه مدت از فکرت می افته ، اما اگه هدفت حفظ امنیت کارهای خودت باشه ، اون وقت اوضاع فرق میکنه چون باید خودتو بجای یه دزد قرار بدی و مثل اون فکر کنی و راه های نفوذ رو ببندی ، اینطوری با روش های -- هم آشنا میشی .
    -- گفتن هم مثل اینه که بگی من میخوام دانشجو باشم ، درحالیکه دانشجو فقط یه لقبه در اصل باید مقطع و رشته مشخصی داشته باشی .
    درضمن یادت باشه ، کسی که هدفش آسیب رسوندن به بقیه باشه ، (جسارت نشه فقط مثال میزنم) در دنیای واقعی مثل اینکه هدفت دزد شدن باشه ، کی دوست داره هدف و شغل و آیندش دزدی باشه ؟؟؟ ولی یادگیری راه های دزدی برای اینکه ازت دزدی نکنن یه چیز عادیه و همیشه هم تحسین میشه .
    دوست عزیز منم منظورم هـک و امنیت بود .ولی یه ضد هـک اول باید هـکر باشه . تا بتونه جلوی نفوذو بگیره .
    در ضمن هـکر در اصلا به کسایی میگن که نیت شون کشف حفره های امنیتیس نه خرابکاری .
    ممنون راهنمایی کنین .

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

دوست عزیز منم منظورم هـک و امنیت بود .ولی یه ضد هـک اول باید هـکر باشه . تا بتونه جلوی نفوذو بگیره .
    در ضمن هـکر در اصلا به کسایی میگن که نیت شون کشف حفره های امنیتیس نه خرابکاری .
    ممنون راهنمایی کنین .
    هکر یعنی سامورایی ! هر کسی که خرابکاری کنه و بزنه سیستم رو نابود کنه هکره ! کلاه صورتی و سبز و بنفش و سیاه و سفید و ... هم نداریم.
    کسی هم که سیستم های امنیتی یه شرکت رو درست می کنه و از -- شدنشون جلوگیری می کنه هکر کلاه سفید نیست. مدیر امنیتی شبکه بهش می گن.

بحث کلاه سازی برای هکر ها و هکر های خوب و بد، کاره یک سری هکر قدیمی و داستان پردازه مثله کالکتور و ... . کتاب های ایشون رو بخونید متوجه میشید داستان پردازی به معنای واقعی یعنی چی. البته منکر علم بالای ایشون نیستم.

موفق باشید/

3. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هکر یعنی سامورایی ! هر کسی که خرابکاری کنه و بزنه سیستم رو نابود کنه هکره ! کلاه صورتی و سبز و بنفش و سیاه و سفید و ... هم نداریم.
    کسی هم که سیستم های امنیتی یه شرکت رو درست می کنه و از -- شدنشون جلوگیری می کنه هکر کلاه سفید نیست. مدیر امنیتی شبکه بهش می گن.

بحث کلاه سازی برای هکر ها و هکر های خوب و بد، کاره یک سری هکر قدیمی و داستان پردازه مثله کالکتور و ... . کتاب های ایشون رو بخونید متوجه میشید داستان پردازی به معنای واقعی یعنی چی. البته منکر علم بالای ایشون نیستم.

موفق باشید/
    ممنون حالا میشه بگین پس چه برنامه نویسی بیشتر بکارم میاد

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

نظرم رو قبلا هم گفتم، در -- صاحب نظر نیستم و افراد وارد نظر بدند بهتره اما تا اونجایی که اطلاعات ناقص دارم پرل و پایتون !

6. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

حالا میخوای حفره امنیتی چیرو کشف کنی ؟
    نرم افزار ها ، وبسایت ها ، دیتابیس ها ، شبکه ها ، بازی ها ، سیستم عامل ها و ......
    پیش زمینه چی داری ؟
    بهترین راهنمایی در زمینه -- رو تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . راهنمایی بیشتر ازین منظورت چیه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    وحدتیه

پيش فرض

تأكيد ميكنم دوباره وارد زبانهايي نشو كه اصلا به نام زبان برنامه نويسي شناخته نميشن!!html و جاوا شروع كن ضرر نميكني!

Sent from my iPhone using Tapatalk

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فک میکنم زبان های اسکریپ نویسی بکارم بیاد . اسکریپت نویسی هم مربوط یه این تایپکه ؟ اگه راهنمایی کنین ممنون. فرقشون . قدرتشون و ....
    ضمنا گفتم که امنیت شبکه و وب سایت
    این سوکت نویسی میتونه کمکم کنه >

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

فک میکنم زبان های اسکریپ نویسی بکارم بیاد . اسکریپت نویسی هم مربوط یه این تایپکه ؟ اگه راهنمایی کنین ممنون. فرقشون . قدرتشون و ....
    ضمنا گفتم که امنیت شبکه و وب سایت
    این سوکت نویسی میتونه کمکم کنه >
    بهتره يك تاپيك بزنيد تا جداگانه مشكلتون حل بشه اينجوري صاحب تاپيك به نتيجه نميرسه و بحث هم قاطي ميشه

11. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

سلام دوستان

من html , css , jquery رو بلدم..چند وقتی هم هست که وقتمو برای تمپلت زدن گذاشتم

میخواستم بدونم آیا طراحی وب و بعدش رنامه نویسی وب میتونه تخصصی باشه که باهاش امرار معاش کرد؟ یعنی میشه ازش پول خوب دراورد؟

و سوال دیگم اینکه میخواستم مباحث شبکه رو هم ادامه بدم....میتونم تو هر دو زمینه شبکه و طراحی وب موفق بشم؟

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

کار گرفتن در این زمینه قدری سخته و نیاز به اشنا داره یا اینکه شناخته بشی....
    یا چه میدونم با شخص یا شرکت بخصوصی بتونی همکاری بکنی...

شبکه، یه فیلد تخصصی هستش و اون قسمتی از شبکه که درامد خوب و عالی داره، کار تخصصیه اما شبکه‌ی ساده در حد شبکه زدن برای یه گیم نت و کافی نت و اینا خوب، چرا که نه!! ))

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •