تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: لطفا کمک کنین. لپتاپم بالا نمیاد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Turquois City

پيش فرض لطفا کمک کنین. لپتاپم بالا نمیاد

سلام. من روی لپتاپم Win 7 اوریجینال نصب بود می خواستم XP رو کنارش نصب کنم طبق دستوری که توی نت خوندم اول درایو هام رو باید از Dynamic به Basic تبدیل می کردم که این کار رو با نرم افزار Partition Wizard انجام دادم و دقیقا کار هایی که گفته شده بود رو انجم دادم. بعد انتخاب گزینه Convert Dynamic disk to Basic disk سیستم رو بوت کردم حالا دیگه سیستمم بالا نمیاد وپیغام میده CD نصب Win7 رو بزار و Repair رو انتخاب کن. منم انجام دادم ولی فایده ای نداشت. هیچ گزینه Undo هم توی CD بوت Partition Wizard وجود نداره.
    ممنون میشم اگه راهی برای دسترسی به اطلاعات هاردم بهم پیشنهاد بدین.

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام
    اگر فقط می خواهید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید. از نرم افزار زیر استفاده کنید.پس از دانلود به صورت image ( و نه به صورت data) بر cd یا dvd رایت کنید و با ان بوت شوید و پس از انتخاب mini windows و لود آن وارد درایو ویندوز شده و اطلاعات خود را به جای دیگری منتقل نمایید.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Turquois City

پيش فرض

ممنون از پاسخگویی شما. دارم دانلودش میکنم. ایشالا خبرشو میدم. فقط یه سوال: با این روش ویندوز اوریجینالش هم قابل ریکاوری هست؟ یا راه دیگه ای وجوداره اصلا؟

5. این کاربر از ghoghnous55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

در مورد سوال دوم شما اطلاعی ندارم .در هر صورت اگر نتوانستید ویندوز را تعمیر کنیدو مایل بودبد که XP را هم نصب کنید.(در صورتی که هارد به basic تبدیل شده باشد) ابتدا XP را نصب نمایید و سپس در درایو دیگری 7 را نصب کنید.(برای درایوهای سیستم خود نام قرار دهید (label) چون هنگام نصب ویندوز ؛ ممکن است ترتیب انها با نحوه نمایش انها در my computer متفاوت باشد.بر نام درایوها در my computer راست کلیک کنید و rename را انتخاب کنید و نام های متفاوت و قابل تشخیص برای پارتیشن ها تعیین کنید.
    در صورتی که سوال دوم شما توسط اساتید این بخش پاسخ داده نشد(ریکاوری ویندوز اورجینال) سوال را در انجمن زیر مطرح نمایید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •