تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: به نظر من هرچی ps4 تو ایران هست refresh شدست. به نظر شما چی ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

14 به نظر من هرچی ps4 تو ایران هست refresh شدست. به نظر شما چی ؟

سلام.
    وقتی جنسی 400 دلار هستش - دلار به پول ما 3300 هستش- میشه حدود یک ملیون و چهارصد بدون گمرک. با گمرک هم حداقل 1600 میشه. فروشنده ها هم که باید یه 400 سود کنن. پس چطور بعضی جاها حتی 1500 هم میدن؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه سعید1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

داداش والا ما هم مثل تو هستیم ولی خرید ps4 را برای کسانی که وضعیت مالی عالی ندارند توصیه نمیکنم و اینها بهتر است فعلا همونps3 بگیرند

3. این کاربر از سعید1400 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

البته refurbished صحیح هست ولی نميدونم چرا اکثر مردم رفرش (!) تلفظ میکنند . refurbished چندین حالت داره :

1. کالاهایی که در همان کارخانه سازنده دچار مشکل میشه و در همانجا تعمیر میشه .
    2. کالاهایی که قبل از تحویل به خریدار و در محل توزیع کننده و یا فروشنده ، عیب آن تشخیص و برای تعمیر به سازنده مرجوع میشه .
    3. کالاهایی که پس از فروش به مشتری در همان روز اول دچار مشکل میشه و به سازنده جهت تعمیر مرجوع میشود .
    4. حتی ممکن هست به دلیل پارگی جعبه (دلایل غیر فنی) به سازنده مرجوع بشه .
    5. حتی کالاهایی که در مدت معینی توسط فروشنده فروخته نشده و به سازنده مرجوع میشه رو میشه refurbished نامید .
    .
    .
    .
    ببینید معنای refurbished گسترده هست . یه کالا به دلایل فنی و يا غیر فنی میتونه refurbished محسوب بشه . ولی کالایی که مثلاً بعنوان دمو برای بازاریابی استفاده میشه و یا کالاهای پشت ویترینی رو نمیشه بعنوان کالای refurbished نامید . تفاوت بین کالای refurbished با کالای دست دوم این هست که مورد اول توسط کمپانی بطور کامل تست و بررسی میشه و ميتوان گفت که بدون ایراد هست (ولی مدت گارانتی معمولاً کمتر هست) در صورتیکه کالای دست دوم بدلیل اینکه مدتی استفاده شده ، مستهلک و احتمال خرابی بیشتري نسبت به کالای refurbished دارد .

5. 15 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام .

البته refurbished صحیح هست ولی نميدونم چرا اکثر مردم رفرش (!) تلفظ میکنند . refurbished چندین حالت داره :

1. کالاهایی که در همان کارخانه سازنده دچار مشکل میشه و در همانجا تعمیر میشه .
    2. کالاهایی که قبل از تحویل به خریدار و در محل توزیع کننده و یا فروشنده ، عیب آن تشخیص و برای تعمیر به سازنده مرجوع میشه .
    3. کالاهایی که پس از فروش به مشتری در همان روز اول دچار مشکل میشه و به سازنده جهت تعمیر مرجوع میشود .
    4. حتی ممکن هست به دلیل پارگی جعبه (دلایل غیر فنی) به سازنده مرجوع بشه .
    5. حتی کالاهایی که در مدت معینی توسط فروشنده فروخته نشده و به سازنده مرجوع میشه رو میشه refurbished نامید .
    .
    .
    .
    ببینید معنای refurbished گسترده هست . یه کالا به دلایل فنی و يا غیر فنی میتونه refurbished محسوب بشه . ولی کالایی که مثلاً بعنوان دمو برای بازاریابی استفاده میشه و یا کالاهای پشت ویترینی رو نمیشه بعنوان کالای refurbished نامید . تفاوت بین کالای refurbished با کالای دست دوم این هست که مورد اول توسط کمپانی بطور کامل تست و بررسی میشه و ميتوان گفت که بدون ایراد هست (ولی مدت گارانتی معمولاً کمتر هست) در صورتیکه کالای دست دوم بدلیل اینکه مدتی استفاده شده ، مستهلک و احتمال خرابی بیشتري نسبت به کالای refurbished دارد .
    از کجا معلوم تو خود اىران نزده باشنover volt کرده باشن ؟

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

سلام.
    وقتی جنسی 400 دلار هستش - دلار به پول ما 3300 هستش- میشه حدود یک ملیون و چهارصد بدون گمرک. با گمرک هم حداقل 1600 میشه. فروشنده ها هم که باید یه 400 سود کنن. پس چطور بعضی جاها حتی 1500 هم میدن؟
    اجناس در این حیطه اکثرا قاچاق هستن چه در کشور سازنده (چین) چه در کشور های مرکزی پخش کننده برای سایر کشور های اطراف مثل خاورمیانه که امارات این کار رو انجام میده و تماما به صورت گمرکی صادرات ندارند

برای همین بازار سیاه در دستگاه های دیجیتال به شدت افزایش پیدا کرده و شما حتی با قیمت های پایین تر میتونی جنس رو جور کنی . البته در تعداد خرید نه در تک فروشی .

در این شرایط خوشبختانه قیمت ها برای مصرف کشور هایی مثل ما نسبتا متعادل در میاد .

8. 4 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت rohallah_t's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بهترین کار خرید از فروشنده های معتبر است!

10. این کاربر از rohallah_t بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مــــــــشهد

پيش فرض

سلام
    من قصد دارم کامپیوتر رو ارتقا بدم حدود یکونیم هزینه داره به نظر شما ارتقا دادن بهتر هست یاخرید یکدونه پی اس ۴ ؟ چون من بیشتر برای بازی استفاده میکنم کامپیوتر رو

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

سلام
    من قصد دارم کامپیوتر رو ارتقا بدم حدود یکونیم هزینه داره به نظر شما ارتقا دادن بهتر هست یاخرید یکدونه پی اس ۴ ؟ چون من بیشتر برای بازی استفاده میکنم کامپیوتر رو

تنها جمع کردن یک سیستم دست دوم میتونه قابل قبول باشه اونم محدود به قطعات اصلی مثل Main-Ram-VGA-CPU-Power

البته باز هم PS4 میتونه انتخاب بهتری باشه چون امکانات جالب توجهی رو میتونید در قبال این پول بدست بیارید

13. این کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    مــــــــشهد

پيش فرض

تنها جمع کردن یک سیستم دست دوم میتونه قابل قبول باشه اونم محدود به قطعات اصلی مثل Main-Ram-VGA-CPU-Power

البته باز هم PS4 میتونه انتخاب بهتری باشه چون امکانات جالب توجهی رو میتونید در قبال این پول بدست بیارید
    من درطول سال تا الان چند ازی رو انجام میدادم الان منتظر عنوان های جدید فیفا و pes هستم ایا بنظر شما خرید و تبادل بازی های ps4 بهتره هستش یا همون ارتقا pc چون نهایت پول من همون یک میلیون نیم هستش

داره خودمونی میشه SAEED 120's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان تو ایران یا برای خودم تو تهران . یک نمایندگی سونی داریم که ps4 اصل و ارجینال بفروشه؟ یعنی نمایندگی اصل سونی باشه نه فقط از این مغازه ها که بالاش تابلو SONY زده باشه..یه نمایندگی حرفه ای و ارجینال. آیا هست؟ یا همه فیکه؟ PS4 هم داشته باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •