تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 54 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 531

نام تاپيک: سریال در حاشیه / کاری از مهران مدیری

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirtehrani93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

نمايش دادن بيمارستاني که اغلب افرادش جعل کننده عناوين پزشکي، پرستاري و ... هستند به عنوان بستري که يک سريال 90 قسمتي در آن اتفاق مي افتد، به هيچ عنوان با دنياي واقعي ارتباطي ندارد و نتيجه اش جز شکل گرفتن تصويري غيرواقعي و غيرمنصفانه از نظام سلامت و جامعه پزشکي کشور نيست از اين رو ضروري به نظر مي رسد مسائل مطرح شده در قالب طنز سريال مذکور، مسائلي باشد که حداقل مبتلا به جامعه شناخته مي شوند، و نه آن چيزي که در رسانه هاي زرد به آن اشاره مي شود.
    نمیدونم چرا پستم ارسال نشده یا شایدم بعدش حواسم نبوده پست دوم ارسال کنم
    دوباره مینویسم
    واقعا با خوندن این متن دلم برای خشایار الوند و امیرمهدی ژوله و در راس کار مهران مدیری میسوزه
    دوباره بازنویسی و ضبط کار
    دوستانی که در جریان بودن میدونن که قصه اصلی سریال اتاق عمل بیمارستانی بود با دکترهایی غیر واقعی
    الان دارن قصه اصلی عوض میکنن و این یعنی خفه کردن سریال
    فرض کنید برای یه جشن عروسی چندماه کار کردید و یه آهنگی نوشتید دقیقه آخر میگن کار عروسی مشکل داره فکر کنید مجلس عزاست!!!
    دقیقا کاری که با اتاق عمل کردن همینه واقعا که
    اینهمه سریال خارجی هست امنیت کشور خودشونو زیر سوال میبرن با رئیس جمهور و انواع مشاغل شوخی میکنن اونوقت تو ایران.... بعد میگن چرا ماهواره
    یه حسی بهم میگه این تعطیلی اتاق عمل و بازنویسی بخاطر پخش کار از شبکه 3 بوده امیدوارم همین اتفاق بیفته
    یه حس بیخود کرد:|
    چه خوش خیال بودم حیف این سریال که نابودش کردن...

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

واکنش مهراب قاسمخانی به این نامه سازمان نظام پزشکی : «دیگه با هیچ‌ کس نمی‌شه شوخی کرد»

«جناب دكتر، شما كه درس هم خوندين. واقعاً هنوز معنى كمدى رو نميدونيد؟ نميدونيد با توهين تفاوت داره؟ چى باعث شده كه فكر كنيد نميشه با شما شوخى كرد؟»

به گزارش کافه سینما؛ مهراب قاسمخانی که سابقه همکاری با مهران مدیری در چند سریال را دارد، در یادداشتی در اینستاگرامش، نسبت به نامه رئيس سازمان نظام پزشكى ايران به صداوسیما، واکنش نشان داد. شایان ذکرست که روز گذشته علی رضا زالي، رئيس سازمان نظام پزشكى ايران طي نامه ای به علی اصغر پورمحمدی، خواستار دقت نظر بيشتر در ساخت برنامه هاي طنز در مورد جامعه پزشکي به ويژه سريال 90 قسمتي شد تا اعتماد و نگرش مردم به جامعه پزشکي خدشه دار نشود.
    قاسمخانی دراین باره می نویسد:
    آقاى رئيس كل سازمان نظام پزشكى ايران در نامه اى به آقاى پورمحمدى، معاونت سيما در رابطه با ساخت سريال "اتاق عمل" به كارگردانى مهران مديرى ابراز نگرانى كردن. دلايلشون هم اينه كه بزرگترين سازمان صنفى كشور هستن و اين سريال ميتونه تصويرى غير واقعى و غير منصفانه از نظام سلامت ارائه كنه و ... راستش من نه در جريان طرح اين سريال هستم و نه هيچ همكارى با گروه توليدش دارم ولى اين ماجرا ديگه خيلى تكرارى و خسته كننده شده.

اين كه هر صنفى و هر قومى خودشون رو مقدس ميدونن و تا به حريمشون نزديك ميشى بهشون برميخوره داره تبديل به يه رسم مسخره ميشه. بد تر از همه اينه كه همه اصناف هم دچار همين نوع نگاه امنيتى و توهم توطئه هستن. پزشك، وكيل، ورزشكار، هنرمند، مطبوعاتى، پليس، روانشناس، معلم، رفتگر يا پرستار. فرقى نميكنه. با هيچ كس نميشه شوخى كرد...
    خلاصه كه، جناب دكتر، شما كه درس هم خوندين. واقعاً هنوز معنى كمدى رو نميدونيد؟ نميدونيد با توهين تفاوت داره؟ چى باعث شده كه فكر كنيد نميشه با شما شوخى كرد؟ اصلاً ميدونيد براى ساخت يه سريال يه شخصيت ها بايد اسم و شغل و قوميت داشته باشن؟ يه نويسنده بايد براى شخصيتش چه شغلى در نظر بگيره كه توهين به تمام اون صنف نباشه؟ چه قوميتى در نظر بگيره؟...
    واقعاً اميدوارم مسئولان به اين برخورد ها اهميت ندن و اجازه ندن كه تبديل به يه رسم بشه. همچين روندى اگه ادامه پيدا كنه از فردا فقط ميشه با دزد ها و قاچاقچى ها شوخى كرد چون صنف ندارن. البته اگه زياد هم به اونها بپردازيم متهم به سياه نمايى ميشيم.

3. 4 کاربر از amirtehrani93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

با این سانسور ها و ... به هیچ جایی نخواهند رسید . اونقت انتظار دارن مردم نرن سراغ شبکه های ماه /واره ای !!!

Last edited by sansa; 23-12-2014 at 19:23.

5. 3 کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

اصلا تقصیر مهران مدیریه که برگشت صدا و سیما که این بلاها رو سر سریالش بیارن
    این سریالم واسه شبکه نمایش حانگی میساخت بهتر بود

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

یه خبر جدید دارم تعبیرش سه حالت داره
    اتاق عمل تو قسمت تولیدی شبکه تهران نیست و حذف شده
    این اتفاق امروز افتاده چون دیروز تو سایت دیدمش
    حالا تعبیرش
    خوب: پخش سریال از شبکه 3
    بد: نامشخص بودن زمان پخش سریال
    زشت : کلا قید سریال مثل سریال سرزمین کهن زدن
    امیدوارم هرچه زودتر حالت 1 اتفاق بیفته

8. 2 کاربر از amirtehrani93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

«اتاق عمل» مهران مدیری تعطیل شد؟!

خشایار الوند که در گروه نویسندگان تازه ترین کار مهران مدیری "اتاق عمل" قرار دارد گفت: در نگارش فیلمنامه این کار تمام سعی خودمان را کردیم که طوری پیش برویم که بلحاظ تحصصی همه چیز منطبق با علم روز پزشکی باشد.

به گزارش میزان، خشایار الوند درباره اینکه چقدر سعی کرده فیلمنامه "اتاق عمل" را منطبق بر داده های پزشکی بنویسد گفت: در ده قسمت ابتدایی سریال که اصلا وارد فضای بیمارستان نمیشویم و هیچ فضای فنی و تخصصی مربوط به علم پزشکی در کار نیست و از بیرون به قضایا نگاه می شود اما از آنجا به بعد هر جا که به داده پزشکی خاصی نیازمند بودم حتی اگر خودم هم نمی دانستم از دوستان متخصص کمک می گرفتم که سناریویمان گاف پزشکی نداشته باشد.

این فیلمنامه نویس که سالهاست در گروه فیلمنامه نویسان مهران مدیری جای دارد با بی اطلاعی از دلایل وقفه ای که در کار افتاده است و ارتباط آن با درخواست رییس سازمان نظام پزشکی از معاونت سیما گفت: راستش را بخواهید حدودا 20 روزی می شود که از گروه تولید "اتاق عمل" جدا شده و درگیر نگارش یک سناریوی سینمایی شده ام. طبیعی است که در این مدت هم از آنچه بر سریال رفته آگاهی نداشته باشم.

خشایار الوند درباره اینکه در آن قسمتهایی که در کار بوده بلحاظ شوخی با جامعه پزشکی نکته خاصی ارائه شده گفت: من تا قسمت 15 سریال در خدمت گروه بودم و در آن مدت هم سعی کردیم با رعایت جوانب مختلف قضیه فیلمنامه را نگارش کنیم؛ از بحثهای تحصصی پزشکی که درباره اش بهتان توضیح دادم تا رعایت احترام به صنف پزشکان.

خشایار الوند که تحصیلات خودش هم بی ارتباط با پزشکی نیست درباره اینکه در طول نگارش فیلمنامه "اتاق عمل" چقدر کوشیده از داده های تحصیلی خویش استفاده کند گفت: تحصیلات من در رشته پروتز دندان بوده است که زیرمجموعه دندان پزشکی به شمار می رود و به پروسه درمان دندانها و دندانسازی می پردازد. من شخصا حدودا 6 ترمی این رشته را خواندم اما بعد رهایش کردم و به سراغ فیلمنامه نویسی آمدم.

او ادامه داد: البته که این تحصیلات در حد عمومی در نگارش فیلمنامه با مضمون پزشکی به من کمک میکند اما همواره سعی کرده ام جایگاه خاصی را برای استفاده از نظرات مشاوران پزشکی قرار دهم. طبیعی است که در مورد سریال "اتاق عمل" هم چنین مشاوره هایی وجود داشت.

---------------------------
    متنی که بولد کردم واسم جای سواله اگر دارن تو متن تغییر میدن پس چجوری الوند بی اطلاعه
    شایدم چون خود مدیری بر نویسندگان نظارت داره مشغول رایزنی برای حدوحدود خط قرمزهاست که از خط قرمزها بیرون نزنن
    فقط امیدوارم سریال تحت هر شرایطی به زودی پخش بشه

10. این کاربر از amirtehrani93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

نقل از اینستاگرام مهراب قاسمخانی
    بعضى سوال ها هست كه اينجا زياد از من پرسيده ميشه كه گفتم شتيد بهتر باشه توى يه پست بهشون جواب بدم. پس: اول/ همسر و برادر من هيچ فعاليتى در دنياى مجازى ندارن و فعلاً هم قرار نيست داشته باشن پس هر صفحه اى به اسمشون وجود داره حقيقى نيست. دوم/ عذر ميخوام از دوستانى كه تمايل به شركت در كلاس هاى فيلمنامه نويسى دارن، چون اين كلاس فقط يك دوره بود كه اواخر تابستون شروع شد و الان هم ديگه داره تموم ميشه و فعلاً برنامه اى براى تمديد ندارم ولى اگه فرصتش ايجاد شد همينجا اطلاع رسانى ميكنم. سوم/ توليد سيزن دوم سريال پژمان احتمالاً از اوايل سال آينده شروع خواهد شد. چهارم/ من از نويسندگان مجموعه جديد آقاى مديرى نيستم. قرار هم نيست باشم. هم خودم تا آخر سال آينده درگيرم هم كسى ازم دعوت نكرده. اگه هم عكسشون رو ميذارم براى اينه كه دوستم هستن و دوسشون دارم. پنجم/ از دوستانى كه كامنتشون بى جواب ميمونه معذرت ميخوام. من آدم بى ادبى نيستم ولى واقعاً فرصت نميشه به همه جواب بدم. ببخشيد. ششم/ دوستانى هم كه دلشون ميخواد فحش بدن ازشون خواهش ميكنم اقلاً انصاف داشته باشن و مراعات كنن و طبق يه الگوى مشخصى اين كار رو بكنن كه من براى بلاك كردنشون مجبور نشم ده بار همه كامنت ها رو بالا و پايين كنم كه پيداشون كنم. شب بخير

12. این کاربر از amirtehrani93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

فکر کنم دیگه نباید منتظر سریال باشیم
    این خبر تازه اومده بیرون با آوردن اسم رهبری امیدی به پخش سریال نیست
    پخش هم بشه مطمئن باشید اون ایده اولی نیست:|
    -------------------------------------
    وی(وزیر بهداشت) در مورد تهیه فیلم اتاق عمل به کارگردانی مهران مدیری گفت:‌مدیری از هنرمندان توانمند کشور است و خوشحالم که لبخند را بر لب مردم می‌نشاند و این روزها مردم به خندیدن و خوشحال شدن نیاز دارند اما اینکه دیوار جامعه پزشکی کوتاه است، مورد سؤال ما است.
    وی ادامه داد: باید خواسته رهبر که رعایت حرمت همه اقشار به ویژه پزشکان است مورد توجه قرار گیرد و بخش مهمی از درمان که اعتماد بیمار به پزشک است، خدشه‌دار نشود و به آنچه که به این اعتماد آسیب بزند، به شدت مخالف هستیم و باید برای جامعه پزشکی ارزش قائل شویم.

14. 2 کاربر از amirtehrani93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

این خبر رو تو یکی از صفحات فیس بوک دیدم
    با اینکه قدیمیه ولی تقریبا معتبره چون قبل از این حاشیه ها این خبر رو صفحه درج شده
    بعد از چند روز اخبار تعطیلی پروژه پخش شد!
    ---------------
    بعد از صحبتی که با خانم فرشادجو بازیگر سریال اتاق عمل که نقش ایشان سرپرستاری این بیمارستان است،
    متوجه شدیم که بعد از ساخت 10 قسمت و ایراد های زیادی که گرفته شده،
    طرح قصه عوض شده.به هر حال باید منتظر ماند و دید که سریال برای پخش به 3 دی میرسد یا نه.
    --------------------
    متاسفانه طرح قصه به کلی عوض شده خدا ازشون نگذره

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

تو این 3 الی 4 سال اخیر نشد ما یه برنامه خنده دار ببینیم.یا به این بر میخوره یا به اون.ولی مهران مدیری دوست داریم ...!!!!!!
    تازه اگه مهران مدیری راجع به فساد جامعه پزشکی سریال طنز بسازه عین واقعیته.کیه که تو ایران یه عمل ساده انجام داده باشه ولی زیر میزی ازش نخاسته باشن.دم مهران مدیری گرم که داره واقعیات جامعه رو به تصویر میکشه.
    من دوست دارم به رئیس سازمان صدا و سیما بگم رئیس جان حضرت علی(ع) می فرمایند مقام اگر ماندنی بود به تو نمی رسید. پس بهتر است در ذهن مردم خاطره خوب بگذارید و تشریف ببرید.
    امیدوارم حداقل با هر تغییری که در سریال داده میشه برای نمایشش دوباره سنگ اندازی نکنن...

17. این کاربر از javad34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •