تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 56 از 56

نام تاپيک: کلوپ lenovo g510

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان سلام
    بنده 2 تامشکل دارم ممنون میشم لطف کنید وبنده رو راهنمایی کنید
    موقع کارگرافیکی بادستگاه (جی510 rm230 ) بعد از چند دقیقه یک دفعه یک صفجه آبی رنگ ظاهر میشه که میگه سیستم دچار مشکل شده ولپ تاپ داره اطلاعات از مشکل سیستم جمع می کنه (توپرانتز کنارشم تا 100 درصد در حال پرشدن هست) و میگه بعد از اینکه 100 درصد شد میتونید کامپیوترو ریستارت کنید
    حالا صرف نظر از این مشکل اصلا نمیشه با لپ تاپ کار کرد نه دکمه پاور کار میکنه ونه هیچ کدام از کنترل های کیبورد، دکمه ریکاوری رو هم زدم بازم تغییری نکرد تا مجبور شدم باتری رو دربیارم، متن ارور الان خاطرم نیست چون همیشگی اتفاق نمی افته تا الان 3بار در فاصله 2 هفته اتفاق افتاده یک چیزایی درباره ی kernal هم میگه
    سوال بعدیم درباره برنامه dolby home theater v2 هست میشه بفرمایید تحت چه نامی این برنامه تو dvd همراه دستگاه قرار داره تا نصب کنم درایور صدارو نصب کردم وصدا هم دارم اما این برنامه رو ندارم
    خیلی خیلی ممنون

داره خودمونی میشه sadaf72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام
    چندروزی هست که نمیتونم با بلوتوثش فایل های صوتی رو بفرستم
    مشکل از کجاست دوستان؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

i7 4700
    دمای هارد38،پردازنده حداکثر 54 و حالا 47 هست،مشکلی نداره؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام
    چندروزی هست که نمیتونم با بلوتوثش فایل های صوتی رو بفرستم
    مشکل از کجاست دوستان؟
    سلام
    اگه ویندوز 8 یا 8.1 دارید
    روی دکستاپ ، برید سمت راست صفحه
    آخرین گزینه نوشته setting
    روش کلیک کنید
    پایین صفحه نوشته
    change pc setting
    اون که آمد
    برید روی wireless
    روش که کلیک کنید
    سمت راست نوشته بلوتوث
    یه تیک داره که روشن و خاموشش می کنه
    اگه خاموشه روشن کنید و مثل قبل استفاده کنید

داره خودمونی میشه sadaf72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

چند روزه که لپ تاپمو روشن میکنم خیلی طول میکشه که روشن شهاول که روشنش میکنم آرم ویندوز که میاد کاملا صفحه مشکی میشه بعد چند دقه میره
    روی لاگ این
    وقتیم که صفحه دسکتاپ میاد اول هیچکدوم از آیکن ها نیستن بعد 10 ثانیه میان اول اصلن اینجوری نبود
    دیروزم که موزیک گذاشتم وسط موزیک پارازیت میداد مشکل چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام
    بنا به قولی که داده بودم بعد از حدود 4 ماه استفاده (متوسط نه خیلی زیاد) باز هم تجربیاتم رو میگم هرچند که دیگه فکر کنم این مدل توبازار زیاد نباشه ولی خوب برای ثبت در تاریخ وادای دین می گم

صفحه نمایش: مستقیم بهش نگاه کنید خوبه ولی در استفاده طولانی مدت یا فیلم دیدن به خاطر بازتاب نور وکیفیت پایین رنگها بدرد نمی خوره
    صدا: بلندی صدا خیلی خوبه ولی کیفیت نه نه نه قدیمیها شاید یادشون باشه گوشیهای چینی رو که 4 /5 تابلند گو داشتن ولی کیفیت صفر، اینهم حدودا همینجوره اونایی که بامن موافق نیستن هدفون وصل کنن به لپ تاپ تا به عمق فاجعه پی ببرن
    باتری:ضعیف، از 60 درصد تا خاموش شدن بانور متوسط 1 ساعته تمومه (پی دی اف خوندن)
    کیفیت بدنه: بنده اینقدر ازش مراقبت کردم همه فکر می کنن بچمه ، خلاصه مناسب حمل ونقل زیاد نیست
    بازی: برای بازی نیست البته اگر دوست دارید بیشتر از یک سال براتون عمر کنه
    عملکرد فنی سی پیو : باوجود هزول بودن ولی در یک پخش فایل تصویری ساده موقع forward seek تاخیر داره وسریع پخش نمیکنه(نرم افزار km player تنظیم پخش exact scene ) شاید من انتظارم زیاده نرم افزار های تخصصی وسنگین رو هم که کلا بی خیالش شدم یک وقت نترکه
    گرما: اسم hp بدرفته بخدا ، من مدلهای دیگه لنوو رو کار نکردم ولی اگر بقیشون هم مثله اینه که واویلا
    درآخر بگم خداروشکر سالم مونده هرچند که بنده بسیار باهاش مدارا می کنم وکلا نرم افزار سنگین وبازیو روش حذف کردم وفقط به عنوان کارهای روز مره ازش استفاده می کنم گهگاه شاید 2/6 روز روشنش هم نکنم ولی در همون ساعاتی که روشنه برادران چینی رو دارم مدام دعا می کنم
    بازم خوبیهاشو بگم که وبکمه با کیفیتی داره(تواین قیمت) کیبوردش حرف نداره ، دیگه همین خداییش خیلی فکر کردم مزایاشو زیاد کنم دیگه همینه
    آها قیمتشم یادتون نره که باعث میشه لنوو پرفروش بشه ،
    کوچکتر از اونیم که توصیه ای بکنم ولی یا چیزی نخرید یا اینکه می خرید باکیفیت و اسمیشو بخرید لنوو وهوایی وزد تی ایو لیفانو اینا هنوز کار دارن تا به مارکهای معتبر برسن

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •