تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 12 اولاول ... 289101112
نمايش نتايج 111 به 120 از 120

نام تاپيک: Sniper Elite III

آخر فروم باز FOURTH RETURN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    جای زندگی

پيش فرض

من توی یکی از مرحله ها گیر کردم . مرلحه ششم و به عنوان (Kasserine Pass) یک جایی که داخل مقبره طوری می شی و بعد از کشتن اون چند نفر یه ماموریت جدید بهت می ده (find clue to location of safe combination) توی سایت های خارجی نوشته می ری سراغ برج خرابه و بعد از کشتن تک تیر انداز و ... یک افسر هست که باید اون رو بکشی و بدنش رو بگردی . مسئله اینه که همچین چیزی برای من نشون نمی ده و کل منطقه رو پاکسازی کرده ام (البته مقبرهه اخرین مکان بود و تک تیرانداز و ... همه رو کشته بودم ) نمی دونم چون طبق روند خاصی پیش نرفتم این طوری شده یا نه ؟ با این حال کسی راهی داره که بشه این ماموریت رو ازش رد شد یا راه دیگه ای داشته باشه ؟
    اگه یه عکس از اون مرحله میذاشتی بهتر بود اما اگه اشتباه نکنم و توی اون مرحله که فکر میکنم باشی باید پس از کشتن پرسنل درون مقبره و گشتن بدن فلان افسر و برداشتن یک شی باید بری دم اون دره دژبانیه هست که روبروی مقبره هست و زیر سایه درخت کنارش بشینی بعد بلافاصله یک نفربر که تیربار بالاشه میاد که باید منهدمش کنی تا افسر درون نفر بر بمیره اگه مین داری پیش از آمدنش مین بذار تا نابود بشه میتونی با اسنایپر باکش رو بزنی تا منفجر بشه اما چون حرکت میکنه این کار کمی سخته فقط زیر سایه درخت بشین تا نفر بر متوجه تو نشه

2. 3 کاربر از FOURTH RETURN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال mohammad_77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کوچه بن بست

پيش فرض

اگه یه عکس از اون مرحله میذاشتی بهتر بود اما اگه اشتباه نکنم و توی اون مرحله که فکر میکنم باشی باید پس از کشتن پرسنل درون مقبره و گشتن بدن فلان افسر و برداشتن یک شی باید بری دم اون دره دژبانیه هست که روبروی مقبره هست و زیر سایه درخت کنارش بشینی بعد بلافاصله یک نفربر که تیربار بالاشه میاد که باید منهدمش کنی تا افسر درون نفر بر بمیره اگه مین داری پیش از آمدنش مین بذار تا نابود بشه میتونی با اسنایپر باکش رو بزنی تا منفجر بشه اما چون حرکت میکنه این کار کمی سخته فقط زیر سایه درخت بشین تا نفر بر متوجه تو نشه
    درسته . یک کاغذ روی میز بود که اصلا نمی دیدمش . ممنون .

4. 2 کاربر از mohammad_77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام.
    من در مرحله SIWA OASIS گیر کرده ام لطفا راهنمایی کنید چیکار باید کرد اون جایی که داخل قلعه 3 تا ضد هوایی رو منهدم میکنید و بر روی یک بلندی میره.
    و فرمانده که میاد میبازم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

5 مشکل در اجرای بازیsniper3

سلام من بازی sniper 3 update 1.10رو دانلود کردم .ولی وقتی آرم sniper میاد خودش از بازی بیرون میاد .ی کرک دیک نصب کردم این دفعه از یازی بیرون نمیاد ولی ی صفحه آبی میاد.
    دیگ نمیدونم چ کار کنم
    خواهشن یکی کمک کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

سلام
    من میخوام سلاحمو عوض کنم و جدید کنم نمیدونم چطوری میشه؟
    من قسمت Loadout هم رفتم و اونجا یه قسمت مثلا alpha رو تنظیم کردم ولی وقتی میرم ادامه مراحلمو بدم جدید نمیشه همون قبلیا میاد
    چرا؟؟

بعدا مشکل دیگه اینکه بازی واسه خودش بیرون میاد.!! میشه کمک کنین؟؟

با تشکر

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

دوستان یه سوال .
    من چون نسخه ی قبلیشو رو اخرین درجه سختی تموم کردم اینم از اول زدم رو آخرین درجه سختیش .
    وقتی میخوام با اسنایپ بزنم یه چیزی اون بالای صفحه میاد که چپ و راست میره نمیدونم واسه باده یا جاذبه .
    چیجوری باید با توجه به اون نشونه گیری کنم ؟
    الان همون مرحله اولوم همون اولش که میگه دونفرو بکش ، بعدش یکیو میگه بزن که بالای کوهه داره با یه دوربین نگاه میکنه . هر چی میزنم بهش نمیخوره . ممنون میشم کمک کنید . @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال .
    من چون نسخه ی قبلیشو رو اخرین درجه سختی تموم کردم اینم از اول زدم رو آخرین درجه سختیش .
    وقتی میخوام با اسنایپ بزنم یه چیزی اون بالای صفحه میاد که چپ و راست میره نمیدونم واسه باده یا جاذبه .
    چیجوری باید با توجه به اون نشونه گیری کنم ؟
    الان همون مرحله اولوم همون اولش که میگه دونفرو بکش ، بعدش یکیو میگه بزن که بالای کوهه داره با یه دوربین نگاه میکنه . هر چی میزنم بهش نمیخوره . ممنون میشم کمک کنید . @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

چجوری باید تگ کنیم افسر ها رو؟؟؟

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

چجوری باید تگ کنیم افسر ها رو؟؟؟
    با دوربین میری روشون....
    منتهی محدوده....5 نفر بود فک کنم سقف تگ کردن.....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام برای من دوربین نداره چطوری باید پیدا کنم ؟فقط تفنگ دوربین داره

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

سلام برای من دوربین نداره چطوری باید پیدا کنم ؟فقط تفنگ دوربین داره
    B
    موفق و مؤید باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •