تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 23 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 224

نام تاپيک: تجربه خرید از دیجی کالا DigiKala

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

من دومین خریدم از دیجی کالا بود. برای همیشه پشت دستم را داغ کردم که از این انسان های شریف ولی بی مسئولیت و دروغگو چیزی نخرم. به همگی فامیل و دوستانم هم داستان را خواهم گفت تا از این دزدهای شریف چیزی نخرند.

من حتی به خانم "اسما کروبی" مسئول user experience دیجی کالا هم ایمیل زدم. ولی پیگیری نکردند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

منم گفته های دوستان رو تایید میکنم هم کارکنانش و هم محصولاتش عالیه
    ولی تجربه من این را نمیگه. گوشی بعد از دو هفته ترک خورد و اون ها هم هیچ کمکی نکردند. من دیگر از ایشان خرید نخواهم کرد و از دوستان و خویشاوندان هم خواهم خواست خرید نکنند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

مشکل اينه که شما سامسونگ خریدی
    من تازه حالا این را فهمیدم که سامسونگ فقط یک اسم گنده ای داره. من یک گوشی سونی Xperia پارسال خریدم که اصلا گارانتی هم نداشت. تا حالا چندین بار هم از دستم افتاده. ولی آخ نگفته و مثل اسب کار می کنه. تازه نرم افزارهاش هم خیلی user friendly تر و حرفه ای تر هست.

4. این کاربر از Cyber_boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان قصد تبلیغ ندارم ولی تنها گارانتی که تجربه کردم و واقعا گارانتیه , ایران رهجو هست

یه لپ تاپ وایو خریدم 6 میلیون تومان بعدش بردمش خونه بعد چند روز متوجه شدم یه لکه ریز تو صفحشه بردمش شرکت گفتم این مشکلو پیدا کردم و میخام که عوضش کنید برام و اونها هم بدون هیچگونه قید و شرطی لپ تاپ با این قیمت بالا رو !! برام عوضش کردند و یه لپ تاپ دیگه بهم دادن ! که تا یه مدت برام جالب بود این نوع خدمات دهی در ایران !!!

البته اینم بگم رهجو به خاطر گارانتی معتبرش خیلی قیمت هاش بالاست . اون روزی که من لبتابو از رهجو خریدم 6 و 40 دیدم دیجی کالا با دو برابر رم داره میده 5 و 500 !! اصن من مونده بودم چطور ممکنه این قیمت که حتی از قیمت جهانیش هم که به دلاری 3 تومن حسابش کنیم کمتر در میاد ؟ هزینه گمرک و ... دیگه هیچ !! حالا شاید بشه اینو توجیح کرد که احتمالا جنساشون بنجل و یا Ref و ضمانت الکیه ... یه مقدار زیر قیمت بقیه میدن که بره ...
    Last edited by DJMOKHTAR; 24-07-2014 at 13:24.

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

ال سی دی بی دلیل ترک نمی خوره ! به غیر از فشار ! مخصوصا ال سی دی های گوشی !

چیزی که واضح هست در شرایط گارانتی هم ذکر شده که هرگونه مشکل فیزیکی شامل گارانتی نمی باشد !

شما حتی برید اتحادیه شکایت هم کنید خیلی راحت قوانین رو بهتون نشون میدن و حق رو به شرکت خدمات میدن !

7. 3 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من فوق لیسانس مهندسی الکترونیک از دانشگاه تهران دارم و مدیر یکی از بخش های R&D یکی از شرکت های معتبر هستم. سال های متمادی هم رئیس بخش تعمیرات بودم. احتمال میدم یک ترک کوچک در لبه LCD بوده به مرور زمان شروع کرده به رشد کردن و یک دفعه اون را از کار انداخته. خوب گارانتی برای همین روزهاست دیگه. اگر همه قطعات صد در صد سالم باشند، پس اصولا گارانتی اصلا لازم نیست.
    داشتن فوق لیسانس مهندسی الکترونیک ، چه ربطی به داشتن اطلاعات و یا آگاهی نسبت به خدمات پس از فروش یا گارانتی یه محصول داره ؟
    سالهای متمادی هم رئیس بخش تعمیرات بودید !!!!
    اونوقت هنوز نمیدونید که فروشنده یه کالای آکبنده دارای گارانتی که واسطه فروش از وارد کننده یا پخش کننده به شما بوده ، متولی یا پاسخگوی تعمیر وگارانتی محصول نیستش و شما باید برید از شرکت وارد کننده و گارانتی کننده شکایت کنید ، آقای فوق لیسانس دانشگاه تهران و مدیر و رئیس قسمت تعمیرات !!!!!!!!!!!!
    بعد اومدی با این همه ادعای تحصیلات و تجربه ، تاپیک زدی با عنوان تجربه خرید از دیجی کالا ؟؟؟؟؟؟؟؟
    دکتر ، شما اگر با شرکت سامتل یا هر نمایندگی کلاهبردار دیگه ای توی ایران مشکل داری باید عنوان تاپیک رو با توجه به اون شرکت گارانتی کننده بزنی نه یه شرکت پخش کننده.
    .
    .
    .
    حالا بماند که صدمه فیزیکی چیزی نیست که به این سادگی بتونید ، ثابت کنید که توسط چه کسی یا در چه زمانی ایجاد شده یا زمینه ایجادش فراهم شده.
    به جای متهم کردن دیگران به مزدوری و اجیر شدن یه مقدار فرهنگ و اطلاعات عمومی خودتون رو بالا ببرید آقای فوق لیسانس دانشگاه تهران
    Last edited by 12041204; 31-07-2014 at 00:16.

9. 4 کاربر از 12041204 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه matarsaak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

دوستان من تا کنون 3 تا خرید از دیجی کالا و یک خرید از آل دیجیتال داشتم.
    همه خریدهام اوکی بوده
    خیلی سریع ارسال میشه، جنس خریداری شده اصل و کاملا نو اکبند بوده
    قیمتشون هم مناسب
    من به دوستام پیشنهاد میکنم از دیجی کالا خرید انجام بدن
    آل دیجیتال هم خوبه ولی دیجی کالا تنوع بیشتری داره.
    این بود تجربه من
    Last edited by matarsaak; 31-07-2014 at 01:15.

11. این کاربر از matarsaak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز royaye_talkh55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    کارمانیا(نام قدیم کرمان)

پيش فرض

دوستان باید ببینیم این گوشی رو با گارانتی خریده یا بدون گارانتی؟
    بعضی گوشیها هم خود به خود ترک برمیدارند البته من دیدم قاب دور ترک برداشته بود بدون هیچ ضربه ای
    سوم مخلص شما مهرداد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوستان باید ببینیم این گوشی رو با گارانتی خریده یا بدون گارانتی؟
    بعضی گوشیها هم خود به خود ترک برمیدارند البته من دیدم قاب دور ترک برداشته بود بدون هیچ ضربه ای
    سوم مخلص شما مهرداد
    دوست عزیز
    استارتر توی پست اول نوشتن که با گارانتی سامتل
    پست اول رو بخونید متوجه میشی
    اون گوشی که شما میگی مثل سونی آرک اس بود که نزدیک سنسور یا دوربین جلو بخاطر کم بودن حد فاصل اون دوربین با لبه قاب در حد 1-2 میل ، با کوچکترین فشاری ترک میخورد که البته اونم خوبه خود نبود در اثر فشار بود ، هرچند اندک!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

متن حذف شد
    Last edited by lkvc; 03-09-2014 at 13:51.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •