تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 23 از 23 اولاول ... 131920212223
نمايش نتايج 221 به 224 از 224

نام تاپيک: تجربه خرید از دیجی کالا DigiKala

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

دوستان تا میتونید در شهر خودتون خرید کنید تا سرمایه در همون جا بمونه و باعث آبادی و رونق شهر خودتون بشه خرید از دیجی کالا یا هر سایت دیگری به معنی کسادی کاسبی در شهر خودتونه
    اگه قیمت مناسب بدن و طلبکارانه صحبت نکنن چرا که نه

پروفشنال ghnjfg's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوستان تا میتونید در شهر خودتون خرید کنید تا سرمایه در همون جا بمونه و باعث آبادی و رونق شهر خودتون بشه خرید از دیجی کالا یا هر سایت دیگری به معنی کسادی کاسبی در شهر خودتونه
    رونق بازار مربوط به فروشندگان هست نه حمایت خریداران
    توسعه ، رقابت ، ایجاد سرمایه گذاری.... باعث جذب مشتری و رونق بازار هست
    کسادی بازار مربوطه به مشاغل کوچک با اندک سرمایه
    مثل "حمایت از تولید داخلی" که یعنی (رونق بازار جنس های آشغال) که به ضرر مصرف کننده هست

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

تمام صحبت ها در مورد قیمت بالا و برخورد بد فروشنده درسته اما هیچ کدوم این واقعیت تغییر نمیده که با خرید اینترنتی از شهرهای دیگه چرخه اقتصادی و رونق در شهر خودت کساد میکنی و سرمایه به شهرهای مرکزی و بزرگ سرازیر میشه دیجی کالا و امثالهم که سود حاصل فروش خودش نمیاد در شهر شما سرمایه گذاری کنه!!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

نه درست نیست همون کاسب هم اگه ازش خرید کنیم چه سرمایه گذاری میخواد در شهر ما بکنه در شهر ما که ساحلیه خیلی از سرمایه گذاریهای بزرگ توسط شرکت ها و اشخاص غیر بومی انجام شده و مردم بومی هم منفعت کسب میکنن از اون طرف درامد شرکت های بزرگ وارد سیستم بانکی میشه و بانک به مردم در سراسر ایران تسهیلات میده(بعدش با درصد زیاد پس میگیره),من خودم تو همین شهرهای کوچیک کاسب هستم ولی برام صرف نگنه از کاسبهای اینجا خرید نمیکنم در کل دیگه اون دورانی که بشینی پاتو بندازی رو پات و مشتری بیاد با هر قیمتی خواستی بخری تموم شده برای نمونه خود من قیمت جنسم رو زیر قیمت بازار با سود کم میدم تا مشتری برام بیاد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •