تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 23 اولاول ... 391011121314151617 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 224

نام تاپيک: تجربه خرید از دیجی کالا DigiKala

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

منم مشکلی نداشتم تا امروز

یه موس سفارش دادم قیمتش حدود 400 تومن شد ، امروز رسید دستم میبینم موس رو توی کارتون داغون گذاشتن ، در جعبه موس که پلمپ نیست ، روی موس که اثر انگشت هست ، وسایل موس که تو کارتون پخش و پلا هستن و بدتر از همه اینکه اسکرول موس از همون اول خراب بود

یعنی در تعجبم رو چه حساب اینو واسه من ارسال کردن ؟!!!

فعلا مرجوع کردم ببینم چی پیش میاد

2. این کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

سلام دوستان نمیدونم جاش اینجا هست یا نه!
    بجز دیجی کالا سایت دیگه ایی که قیمت گوشیهاش خوب و مطمئن باشه کارش معرفی کنید

بنده در تاریخ 1396/6/11 یک گوشی موبایل ایسوس سفارش دادم و بدستم رسید و در شارژ اولیه در عرض 5 دقیقه شارژ شد و در عرض یکساعت تخلیه باطری و پشتیبانی دیجی کالا تماس گرفتم گفتند ریست فکتوری کنم با ریست فکتوری وضع گوشی بهتر شد .
    ولی مشکل شارژ همچنان داشت .

و همان روز با تماس با پشتیبانی دیجی کالا به شرکت گوشی را 12/6/96 مرجوع کردم و کارشناس شرکت بیان میکنند موردی ندارد .
    و حاضر به تعویض گوشی نیستند .

ولی در سایت و قوانین هست در صورت مشکل تا 7 روز امکان مرجوعی و تعویض کالا بوده است .
    و الان با شرکت حامی شرکت گارانتی کننده گوشی تماس میگیرم و بیان میکنند اگر شما هفت روز اول خرید بر اساس فاکتور گوشی را میاوردید ما گوشی را تعویض میکردیم و کاری به دیجی کالا نداشتید و دیجی کالا چنین چیزی را نگفت

و شرکت گارانتی بیان میکند تا 7 روز خرید میتوانید گوشی را بیاورید تعویض نماییم و حتی الان دیجی کالا نه حاضر هست گوشی را تعویض نماید و نه حاضر هست فاکتور روز بدهد که بدهم نمایندگی گوشی بررسی و تعویض گردد .

در صورتی که گوشی فقط نصف روز 11 شهریور دست بنده بوده و از 12 ارسال به دیجی کالا تا امروز 22 که نظر کارشناس دیجی کالا سالم است .
    خواهشآ کاری کنید یا گوشی تعویض یا فاکتور بدهند با تاریخ روز برای تعویض گوشی توسط شرکت حامی گارانتی کننده گوشی
    بهم میگویند فاکتور جدید نمیدهیم گوشی هم مشکل ندارد تعویض هم نمیکنیم ببرید نمایندگی گارانتی تآیید کند مشکل دارد بهمون اطلاع دهید .
    و الان از این سایت شکایت دارم .

نگذاشتند از گارانتی استفاده کنم و الان 12 روزه دست دیجی کالا هست و الان گفتند سالمه با اینکه 5 دقیقه ای شارژ میشود .
    و شرکت حامی میگوید زمان 7 روزه تعویض ما هم گذشته است .

امیدوارم میلیاردها برابر خرج دوا درمان مدیران و پرسنل شرکت دیجی کالا شود اگه تعویض نکنند که گفتند نمی کنیم .

دیجی کالا

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

منم مشکلی نداشتم تا امروز

یه موس سفارش دادم قیمتش حدود 400 تومن شد ، امروز رسید دستم میبینم موس رو توی کارتون داغون گذاشتن ، در جعبه موس که پلمپ نیست ، روی موس که اثر انگشت هست ، وسایل موس که تو کارتون پخش و پلا هستن و بدتر از همه اینکه اسکرول موس از همون اول خراب بود

یعنی در تعجبم رو چه حساب اینو واسه من ارسال کردن ؟!!!

فعلا مرجوع کردم ببینم چی پیش میاد

زیر بار نمی روند

بنده در تاریخ 1396/6/11 یک گوشی موبایل ایسوس سفارش دادم و بدستم رسید و در شارژ اولیه در عرض 5 دقیقه شارژ شد و در عرض یکساعت تخلیه باطری و پشتیبانی دیجی کالا تماس گرفتم گفتند ریست فکتوری کنم با ریست فکتوری وضع گوشی بهتر شد .
    ولی مشکل شارژ همچنان داشت .

و همان روز با تماس با پشتیبانی دیجی کالا به شرکت گوشی را 12/6/96 مرجوع کردم و کارشناس شرکت بیان میکنند موردی ندارد .
    و حاضر به تعویض گوشی نیستند .

ولی در سایت و قوانین هست در صورت مشکل تا 7 روز امکان مرجوعی و تعویض کالا بوده است .
    و الان با شرکت حامی شرکت گارانتی کننده گوشی تماس میگیرم و بیان میکنند اگر شما هفت روز اول خرید بر اساس فاکتور گوشی را میاوردید ما گوشی را تعویض میکردیم و کاری به دیجی کالا نداشتید و دیجی کالا چنین چیزی را نگفت

و شرکت گارانتی بیان میکند تا 7 روز خرید میتوانید گوشی را بیاورید تعویض نماییم و حتی الان دیجی کالا نه حاضر هست گوشی را تعویض نماید و نه حاضر هست فاکتور روز بدهد که بدهم نمایندگی گوشی بررسی و تعویض گردد .

در صورتی که گوشی فقط نصف روز 11 شهریور دست بنده بوده و از 12 ارسال به دیجی کالا تا امروز 22 که نظر کارشناس دیجی کالا سالم است .
    خواهشآ کاری کنید یا گوشی تعویض یا فاکتور بدهند با تاریخ روز برای تعویض گوشی توسط شرکت حامی گارانتی کننده گوشی
    بهم میگویند فاکتور جدید نمیدهیم گوشی هم مشکل ندارد تعویض هم نمیکنیم ببرید نمایندگی گارانتی تآیید کند مشکل دارد بهمون اطلاع دهید .
    و الان از این سایت شکایت دارم .

نگذاشتند از گارانتی استفاده کنم و الان 12 روزه دست دیجی کالا هست و الان گفتند سالمه با اینکه 5 دقیقه ای شارژ میشود .
    و شرکت حامی میگوید زمان 7 روزه تعویض ما هم گذشته است .

امیدوارم میلیاردها برابر خرج دوا درمان مدیران و پرسنل شرکت دیجی کالا شود اگه تعویض نکنند که گفتند نمی کنیم .

دیجی کالا

5. این کاربر از t2download بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز poorya_2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    شهرکرد

پيش فرض

حالا فعلا برگشت زدم ببینم چیکار میکنن ، چون قبلا هم مرجوع کرده بودم یا تعویض میکردن یا پول رو برگشت میزدن ، بازم هیچ چیز مشخص نیست

والا من اکثر مواقع حق رو به مشتری میدم ، این مورد شما هم که مشخص هست که باید تعویض کنن

اینجا هم اگه کسی شکایت میکنه به خاطر اینه که حداقل بقیه مردم مطلع میشن تا بیشتر مراقب باشن وگرنه هیچ کدوم از مسئولین دیجی کالا نه این تاپیک رو بررسی میکنن نه اهمیت میدن ، اینجا فقط واسه اطلاع رسانی هست

7. این کاربر از poorya_2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

در نا باوری پیک دیجی کالا تلفن زد و گوشی رو داد به خونه و تعویض نشده بود و فاکتورم عوض نکرده بودند برم نمایندگی عوض کنم .

جالب تر اینه مشکل حل نشده بود تازه دیگه امکان فست شارژ گوشی از کار افتاده و شارژ سریع کار نمیکرد ..

یک فیلم فرستادم برای تمامی ایمیل های این شرکت داغون

هرگز ازش نمی خرم فوقش میفروشمش بره ... نصف قیمت

دیجی کالا

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

سلام دوستان و اساتید بنده از سایت دیجی کالا این گوشی رو گرفتم . رام ww زده روش made in china
    با گارانتی حامی و 64 گیگابایت

روز اول دستم رسید زدم شارژ در عرض 5 دقیقه فول شارژ شد و استفاده کردم 1 ساعته تخلیه کرد زدم شارژ باز 10 دقیقه شارژ شد .

زنگ زدم پشتیبانی سایت گفتند ریست فکتوری کن کردم و گوشی بهتر شد و مرجوع کردم شرکت کارشناس میگوید سالم هست .
    و الان باز فرستادند بهم رسید این بار فست شارژ کار نمیکند .
    و پشتیبانی میگوید این بار شاید بخواطر اندروید 5 باشه و با ارتقا خوب میشود .

نظر شما چیست ؟
    مشکل باطری دارد یا شارژر
    ببرم گارانتی ؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان و اساتید بنده از سایت دیجی کالا این گوشی رو گرفتم . رام ww زده روش made in china
    با گارانتی حامی و 64 گیگابایت

روز اول دستم رسید زدم شارژ در عرض 5 دقیقه فول شارژ شد و استفاده کردم 1 ساعته تخلیه کرد زدم شارژ باز 10 دقیقه شارژ شد .

زنگ زدم پشتیبانی سایت گفتند ریست فکتوری کن کردم و گوشی بهتر شد و مرجوع کردم شرکت کارشناس میگوید سالم هست .
    و الان باز فرستادند بهم رسید این بار فست شارژ کار نمیکند .
    و پشتیبانی میگوید این بار شاید بخواطر اندروید 5 باشه و با ارتقا خوب میشود .

نظر شما چیست ؟
    مشکل باطری دارد یا شارژر
    ببرم گارانتی ؟
    مدل گوشی را یادداشت نکردید.
    اما در فروم پشتیبانی ایسوس در خصوص مشکلات باتری راهکارهای زیر ارائه شده:
    1- تست باتری با روش زیر
    اپلیکیشن ماشین حساب را باز کن و عبارت زیر را تایپ کن ( از چپ به راست)

=+12345.

اینطوری وارد smmi میشوی که بعد single testو Battery test را انتخاب کن تا ببینی باتری سالم است یا نه؟

مطابق این شکل:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2- درآوردن باتری و چک کردن کانکتورها و تمیز کردن آنها
    3- شارژ کردن گوشی با یک شارژر دیگر و کابل دیگر
    4- در حالت Safe Mode تست کن که آیا مشکل پابرجاست یا نه.

در نهایت اینکه حتما با گارانتی تماس بگیر و پیگیر باش. درسته که از زمان تعویض گذشته ولی بهرحال اگر گارانتی درست و حسابی باشه، باید مشکل شما را حل کند.
    وضعیت گارانتی حامی را نمیدانم ولی من تبلت ایسوس با گارانتی آواژنگ داشتم که مشکل داشت و بعد از چند ماه دیگه روشن نشد، بردم گارانتی و بعد از اینکه مطمئن شدند تبلت ایراد دارد، کل پولش را مرجوع کردند.
    Last edited by amir_t6262; 16-09-2017 at 09:56.

11. 3 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

مدل گوشی را یادداشت نکردید.
    اما در فروم پشتیبانی ایسوس در خصوص مشکلات باتری راهکارهای زیر ارائه شده:
    1- تست باتری با روش زیر
    اپلیکیشن دوربین را باز کن و عبارت زیر را تایپ کن ( از چپ به راست)

=+12345.

اینطوری وارد smmi میشوی که بعد single testو Battery test را انتخاب کن تا ببینی باتری سالم است یا نه؟

در نهایت اینکه حتما با گارانتی تماس بگیر و پیگیر باش. درسته که از زمان تعویض گذشته ولی بهرحال اگر گارانتی درست و حسابی باشه، باید مشکل شما را حل کند.
    وضعیت گارانتی حامی را نمیدانم ولی من تبلت ایسوس با گارانتی آواژنگ داشتم که مشکل داشت و بعد از چند ماه دیگه روشن نشد، بردم گارانتی و بعد از اینکه مطمئن شدند تبلت ایراد دارد، کل پولش را مرجوع کردند.

asus Zenfone2 Ze551Ml - 64 GB

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

=+12345.

توی اپ دوربین نمیشه تایپ کرد که .............

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

=+12345.

توی اپ دوربین نمیشه تایپ کرد که .............
    سلام. من از روی راهنمایی که در فروم ایسوس بود گفتم، چون خودم دیگه تبلت یا تلفن ایسوس ندارم، تست نکردم.
    در سایر منابع گشتم دیدم که گفته در اپلیکیشن ماشین حساب باید این عبارت را وارد کنی.

لینک زیر را ببین. با عکس نشان داده

عکسها را به پست قبلی هم اضافه کردم.
    Last edited by amir_t6262; 16-09-2017 at 09:56.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •