تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 9 از 23 اولاول ... 567891011121319 ... آخرآخر
نمايش نتايج 81 به 90 از 224

نام تاپيک: تجربه خرید از دیجی کالا DigiKala

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اتفاقی به این تاپیک برخوردم، بدلیل تمرکز تولید کننده ها بر فشردگی محصولات و سبکی و نازکی ترک خوردن تو گوشی های رده بالا معمول و رایج هست
    خود من ال جی جی3 دارم از دیجی کالا هم خریدم و ترک خورد، یک باگ کلی از تولید کنندس سرچ کنین lg g3 crack issue همشون دقیقا از همینجا ترک میخورن، چنین مشکلی تو سامسونگ نوت 3 و مدل های دیگه هم هست، دلیلشم بیشتر داغ شدن این دستگاه ها و تغییرات و فشار قابل و ال سی دی و ... هست
    خب مسلما مشکل ربطی به دیجی کالا نداره چون از یک هفته گذشته مشکل به گارانتیه، من خودم گوشیمو بردم گارانتی ال جی، مدیا پردازش، ترک نسبتا کوچیکی کنار میکروفن بود بدون هیچ سوالی در کمتر از یک هفته کل قاب و ال سی دی گوشی رو عوض کردن به رایگان و نو تحویلم دادن!
    به شما هم توصیه میکنم به شورای حل اختلاف ویژه ای که از طرف صنف موبایل ایجاد شده مراجعه کنین رسیدگی بسیار خوبی میکنن به این مسائل و همیشه رای به نفع مصرف کننده میدن

داره خودمونی میشه Web30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

به تازگی دیجی کالا نمایندگی هاش توی شهرستانها دارن جنسای دست دو به مردم تحویل میدن قبلا از خود تهران سفارش میدادیم جنسا نو و پلمپ بود ولی الان جنسا رو نمایندگی ها پلمپشونو باز میکنن.به نظر من بهتره دیجی کالا این نماینده هاش توی شهرهای مختلفو ببنده چون معلومه نظارت دقیقی روشون انجام نمیگیره به علت مسافت.

3. این کاربر از Web30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

چند روز پیش در شب های دل انگیز طرح یلدا دیجی کالا سه تا فلش خریدیم که قیمت زده بود 19 و با تخفیف 12 تومن حالا بگذریم که جنسشو نداشتن و هنوز نفرستادن جنسو بعد 6 روز !!!!!
    اتفاقی همون فلش رو تو پاساژ دیشب دیدم 14 تومن زده بود و این یعنی گران فروشی یه جنس ناچیز در حد 5 تومان!!!!!!! که از نظر من بسیار قابل توجه است و احساس کردم ایان دیجی داره به ما میخنده

با کمال تاسف و متاسفانه خرید های زیادی داشتم ازشون و گوشی اخری که برای خودم خریدم متوجه شدم حداقل 40 تومن گرون تر خریدم با گارانتی مشابه اگر از بیرون می خریدم و مواردهای دیگری که اطرافیان از بیورن خریده بودن و با سایتشون مقایسه میکردم
    که عکس از خریدمم هم میزارم که نگید الکی گفتید

در کل من از وجه کلی کارشون خوشم میاومد چون کار تمیز و عالی بود ولی به دلیل این که قیمت هاشون می تونه شدید پرت باشه به کل خرید ازشو متوقف کردم برای همیشه و خرید بیرونو دیگه ترجیح میدم

قابلیت ضمضمه کردن عکس نبود در tin y pic گذاشتم عکسو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

من خودم هندزفری و گوشیمو از دیجی خریدم...تا حالا مشکلم به گارانتی نخورده که بدونم چجوریه اما اینو میدونم دیجی و بقیه سایتا توضیح درستی در مورد محصولی که ازشون میخری نمیدن و یجور وانمود میکنن که همه چیز عالی و بر وفق مراده...مخصوصا در مورد محصولاتی که کمتر شناخته شده هستند و اطلاعات کمی ازشون توی جاهای دیگه هس

فرستاده شده از SM-G316HUِ من با Tapatalk

6. این کاربر از 6568mamad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

من خودم هندزفری و گوشیمو از دیجی خریدم...تا حالا مشکلم به گارانتی نخورده که بدونم چجوریه اما اینو میدونم دیجی و بقیه سایتا توضیح درستی در مورد محصولی که ازشون میخری نمیدن و یجور وانمود میکنن که همه چیز عالی و بر وفق مراده...مخصوصا در مورد محصولاتی که کمتر شناخته شده هستند و اطلاعات کمی ازشون...توی جاهای دیگه هس

فرستاده شده از SM-G316HUِ من با Tapatalk

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من یه لپ تاپ ازشون خریداری کردم
    به محض اینکه دستم رسید پارتیشن بندی کردم و ویندوز نصب کردم
    بعد خاموش کردم تا برم بیرون و بیام ( از برق هم کشیدم )
    بعد اومدن دیدم روشن نمیشه به هیچ وجه، فقط چراغ پاورش ( آرم تینکپد لنوو ) چشمک میزنه و هیچ عکس العملی نشون نمیده
    تماس گرفتم باهاشون که روز اوله و اینطوریه میگه شما دستکاریش کردین!!!! وگرنه گارانتی برگشت داریم!
    شما حتما باید بفرستین نمایندگی تهران لنوو!
    مدل لپ تاپ این بود :Lenovo ThinkPad E540 - B - 15 inch Laptop
    از این خرید دیگه تصمیم گرفتم از این شاپ کلاهبردار خریداری نکنم، هم گرون میده، هم گارانتیش پشمه و هم اصلا ارزش واسه مشتری قایل نیست...

خب من یه همچین مشکلی با بامیلو داشتم خیلی راحت قبول کردن و حتی پول برگشت پست رو هم دادن، ولی دیجی ....

9. 5 کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ehsaaaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان ما یک رنگ مو color and soin از دی جی کالا سفارش دادیم هم دیر اوردن (قرار بود دوشنبه بیارن چهارشنبه اوردن) و هم اینکه تاریخ تولیدش مال 4 سال پیش (2012) بود کم مونده تاریخ انقضاش تموم بشه

در آغاز فعالیت boobeger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

من هم لپ‌تاپ و هم تبلتم رو از دیجی کالا خریدم و خدا رو شکل مشکلی نداشتن. فقط اخیرا قیمت‌ها مثل قبلا از بازار کمتر نیست و این ضمانت ارزانترین قیمت که توی سایت می‌زنه واقعا درست نیست.

داره خودمونی میشه 5ive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

بنده الان چند سال که از دیج خرید میکنم اخریش هم همین 2هفته پیش بود که یک پاور 10000 شائومی گرفتم خدایی همیشه سر وقت و با بسته بندی عالی همه لوازم اک و سالم بودن بنده نه مدیر نه کارمند دیجی هستم ولی خدایی باید انصاف هم داشت بنده تو تهران زندگی میکنم درست که همین سر کوچه پاساژ لوازم الکتریکی موبایل خلاصه همه چیر در دست رس هست ولی همین که تا سر کوچه هم نمیرم ((بماند علاالدین باضار رضا و پایتخت))که باید پول بنزین اصطلاک ماشین از همه مهمتر وقت ترافیک اعصاب خورد کنار بزاریم حاضرم 50 بیشتر بدم شاید هم بیشتر که این مشکل هارو نداشته باشم((حساب کنی همین بنزین اصطلاک ماشین و ترافیم ووووووخودش حد اقل 50 به بالا برات اب میخوره))

اگه نباشه جاش خالی می مونه esmiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

من دو بار از دیجی کالا خرید کردم هر دوبارش هم همه چیز خوب بود راضی بودم.

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •