تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 23 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 224

نام تاپيک: تجربه خرید از دیجی کالا DigiKala

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

اقا من از دیجی کالا خراب شده اسپیکر خریدم اگه تمایل داری بهتون ثابت میکنم 100% جنس تقلبی به مشتری میدن ....

2. این کاربر از spring123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

یک دستگاه گوشی Samsung Galaxy note 3 Neo از دیجی کالا خریدم با گارانتی پارس سامتل. بعد از گذشت دو هفته از خرید آن، خود به خود ترک کوچکی در نمایشگر LCD آن ایجاد شد، بدون آن که ضربه یا فشاری به آن وارد شده باشد. شیشه و بدنه هم کاملا سالم و بدون خدشه است. حالا گارانتی پارس سامتل و فروشنده دیجی کالا هیچ کدام قبول مسولیت نمی کنند و من کل پول پرداخت شده را ضر کرده ام.
    این مورد واقعا چه ربطی به دیجی کالا داره؟ بعد از دو هفته ترک برداشته! موقع ارسال که مشکلی نداشته. بایدم قبول نکنه عزیز.

4. 2 کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه persian_test's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من یه مورد خرید داشتم راضیم. یک تلفن بی سیم. با اینکه تقریبا 1000 کیلومتر با تهران فاصله دارم خیلی سریع کالا به دستم رسید و کیفیتش هم عالی بود.

پروفشنال amin_947's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اقا من از دیجی کالا خراب شده اسپیکر خریدم اگه تمایل داری بهتون ثابت میکنم 100% جنس تقلبی به مشتری میدن ....
    تمایل دارم !!!!!!!!!!!!!!!!

7. 4 کاربر از amin_947 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mana_nf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شهر اولینها TABRIZ

پيش فرض

آقا جمع کنید این کارارو.از خدا بترسین، درست نیست کار و کاسبی مردم رو خراب کنید...

9. 3 کاربر از mana_nf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن pcsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    بهشت ایران

پيش فرض

سلام
    من یه کول پد Targus خریدم خوبه و خوب کار میکنه. کیفیت خوبی هم داره. البته قیمت های گوشی های دیجی کالا معمولا بروز نیست یا قیمت گارانتی دار خورده که یه خورده از بازار گرون تره.

ولی ذکر این نکته ضروریه که اگر مدلی که میخواستم در بازار می بود هرگز از دیجی کالا نمی خریدم.
    Last edited by pcsoft; 10-10-2014 at 17:46.

11. این کاربر از pcsoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دیجی کالا پشتیبانی پس از فروشش اصلا خوب نیست.
    من مودم دی لینک خریدم که موقع خرید گفته بودن روش بن تخفیف 20 هزار تومنی آسیاتک داره من هم خریدم دیدمبن تخفیف تاریخ انقضاش گذشته.
    هرچی هم با دیجی کالا تماس میگیرم اونا شماره شرکت ایزی رو میدن و میگن به ما مربوط نیست ما از اون شرکت خریدیم و دادیم به شما. انگار نه انگار که فروشنده اینا هستن.
    خیلی احمق فرض میکنن مشتری رو انگار با بچه 4 ساله طرف هستن !

کلا به نظر من بسیاری از کارهاشون کلاهبرداریه اصلا خرید از دیجی کالا رو توصیه نمیکنم.

13. 6 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

جالبه
    یعنی استدلال بعضی هارو اینجا
    آدم میبینه
    شاخ درمیاره!!!

سریال NOD32 مجانی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

15. این کاربر از 12041204 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

خوب دوست عزیز مگه تو مجبوری از دی جی کالا بگیری برو از مغازه شهرتون بگیر به جای این که این همه حرص بخوری
    دوما گارانتی شامل شکستن و ضربه خوردن و اینا نمیشه گارانتی فقط شامله مشکلات داخلی گوشی میشه مثلا سخت افزاری
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

17. این کاربر از yjc36 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

جناب بهروز خان، حتی کنسرو تون ماهی خراب هم اگر تاریخ مصرفش نگذشته باشه ولی گندیده باشه، تولید کنندش باید پاسخگو باشه. ضمنا یادت باشه من یک تکه پلاستیک یا فلز نخریدم که با ترک صفحه کل پولم هاپولی بشه. من پول یک تکنولوژی را دادم. یعنی تمام هزینه ای که برای نرم افزارها و تحقیق و توسعه داده شده را بین مصرف کنندگان تقسیم می کنند و ما بخشی کوچکی از پول را پرداخت می کنیم. حتی لایسنس استفاده از نرم افزارهای روی دستگاه را پولش را از من گرفته اند. شما با بچه طرف نیستید که به همین سادگی می فرمایید، خراب شد که شد، برو ضرر کن. شرکت سازنده موظفه در دوره گارانتی یک گوشی جدید به من بده. چطور ممکنه یک گوشی یک و نیم میلیون تومانی قیمت LCD اش یک میلیون تومان باشه؟ پس دوربینش چقدر می ارزه؟ تاچش چقدر می ارزه؟ قلمش چقدر می ارزه؟ سایر قطعاتش چقدر می ارزه؟ نرم افزارهای روش چقدر می ارزن؟ اگر قیمت های جدای جدایی که گارانتی های محترم می گویند را جمع بزنید، میشه قیمت یک پراید که.
    در مورد قیمت lcd
    من گوشی htc one داشتم که از دست برادرزاده ام افتاد و شکست.به گارانتی آرین زنگ زم گفت با تعمیر 800 تومن میشه!!چند جای دیگه هم قیمت های مشابه می دادند.
    بعد با کمی گشت و گذار و کمک دوستان متوجه شدم که کلا قیمت تاچ و lcd اصلش به 250 نمیرسه.ضمنا در سایتهای خرید و فروش خارجی هم مدل مورد نظر رو بگردید به همین قیمتهای 200-300 می رسید.توجه داشته باشید که اصل هم هستند.

حالا اینکه مراکز گارانتی با چه منطقی! تاچ و lcd رو با این قیمت تعویض میکنند برام جالبه.

در مورد دیجی کالا هم نظری ندارم چون شخصا هیچ خریدی از اون نداشتم اما قیمت های اون سایت معمولا از سایت های دیگه بالاتر هست.
    البته من اگه بخواهم گوشی بخرم ترجیح میدهم همراه با یک فرد آشنا و حضوری خرید کنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •