تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 23 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 224

نام تاپيک: تجربه خرید از دیجی کالا DigiKala

کاربر فعال OS X DogForum.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    استارتر توی پست اول نوشتن که با گارانتی سامتل
    پست اول رو بخونید متوجه میشی
    اون گوشی که شما میگی مثل سونی آرک اس بود که نزدیک سنسور یا دوربین جلو بخاطر کم بودن حد فاصل اون دوربین با لبه قاب در حد 1-2 میل ، با کوچکترین فشاری ترک میخورد که البته اونم خوبه خود نبود در اثر فشار بود ، هرچند اندک!!!!
    با سلام

من هم موارد زیادی رو دیدم که بدوم فشار ترک ایجاد شده ... به طور مثال یکی از دوستان من تبلت ASUS داشت که خود به خود صبح بیدار شد دید از وسط ترک خورده که شانس آورد بیمه بود .. دلیلش هم جنس بد محافظ رویی + تاچ هستش که به دلیل بالا و پایین رفتن دما این اتفاق میافته که بیشتر در محصولات سامسونگ و گوشی های چینی دیده میشه (میتونید از تعمیر کارهایی که مجرب هستند و گوشی تعمیری زیاد دارند سوال کنید).
    درمورد گارانتی هم من معمولا در ایران بدون گارانتی میخورم چون مثلا اپل هیچ موردی باعث خرابی اون نمیشند به غیر از ضربه خوردن فیزیکی و افتادن توی آب که در ۹۹درصد موارد جزء گارانتی شرکت ها محسوب نمیشه . پس من بیخود باید ۳۰۰-۴۰۰ تومن هزینه اضافی کنم که شاید گوشی من یه IC اش مثلا مشکل پیدا کنه.

پیشنهاد میکنم دوستانی که روی گارانتی گوشیشون حساسند از بیمه استفاده کنند که بسته به Plan ای که داره ۱ تا ۲ سال گارانتی تعویض داره.
    Last edited by DogForum.ir; 05-08-2014 at 07:22.

2. این کاربر از DogForum.ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز royaye_talkh55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    کارمانیا(نام قدیم کرمان)

پيش فرض

دوست عزیز
    استارتر توی پست اول نوشتن که با گارانتی سامتل
    پست اول رو بخونید متوجه میشی
    اون گوشی که شما میگی مثل سونی آرک اس بود که نزدیک سنسور یا دوربین جلو بخاطر کم بودن حد فاصل اون دوربین با لبه قاب در حد 1-2 میل ، با کوچکترین فشاری ترک میخورد که البته اونم خوبه خود نبود در اثر فشار بود ، هرچند اندک!!!!
    دوست عزیز!
    اون گوشی که من گفتم Samsung s 2 plus بود که ترک برداشت!

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    دنیای تالکین

پيش فرض

دوستان به نظر من تا وقتی که گوشی مورد نظر در شهر خودتون هست چرا از این فروشگاه های اینترنتی خرید میکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وقتی که خودت حضوری میری میخری . اطمینانت بیشتره . همونجا تست میکنی . هر چند کمی گرون تر دربیاد . ولی اگر مشکل داشته باشه فروشنده تعویض میکنه همونجا . اما اگر از یک فروشگاه خرید کنی و مشک دار باشه حالا بیا و ثابت کن

که خودت با عث به وجود امدن این مشکل در گوشی نبودید .
    Last edited by sansa; 04-08-2014 at 08:16.

5. این کاربر از sansa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نمي دونم دوستان چرا پست اول رو نميخونن
    استارتر ميگه بعد از خريد و مدتي استفاده ترك خورده
    شما از مغازه پدرتون هم جنسي رو بخريد كه آكبند باشه
    و بعد از مثلا ٢ روز استفاده بياي بيگي اينجاش الان تر ك خورد
    خب مسلمه كه قبول نميكنه.
    اون وظيفش بوده موقع تحويل جنس ، سالم و بدون ايراد تحويل شما بده

کاربر فعال OS X DogForum.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

نمي دونم دوستان چرا پست اول رو نميخونن
    استارتر ميگه بعد از خريد و مدتي استفاده ترك خورده
    شما از مغازه پدرتون هم جنسي رو بخريد كه آكبند باشه
    و بعد از مثلا ٢ روز استفاده بياي بيگي اينجاش الان تر ك خورد
    خب مسلمه كه قبول نميكنه.
    اون وظيفش بوده موقع تحويل جنس ، سالم و بدون ايراد تحويل شما بده
    دوست عزیز ما داریم از گارانتی صحبت میکنیم نه از سالم تحویل گرفتن جنس ... اگر همیشه جنس ها سالم میموندند که اصلا گارانتی معنایی نداشت‌!!!

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این که بعد از دو هفته ترک خورده ارتباطی به دی جی کالا پیدا میکنه ؟

مثلا اگه از مغازه خرید کرده بودید ترک نمیخورد .

من بالای 20 میلیون تومان تا حالا از دی جی کالا خرید کردم و مشکلی هم نبوده ( خیلی از خرید هام هم برای خودم نبوده ، برای همکاران یا دوستان از دی جی خرید کردم )
    یه بار فقط یه پرینتر خریدم که مهلت تست هفت روزه داشت و سر پنج روزش بود که خراب شد ، زنگ زدم و خیلی محترمانه اودن تحویل گرفتن و بعد از دو سه روز هم سالم تحویل دادن .

درسته که گوشی شما مشکل پیدا کرده ولی قبول کنید بعد از دو هفته وقتی مشکل پیدا کرده عملا از هر جا هم خریده بودین جوابی بهتون نمیدادن و میگفتن برید گارانتی .
    گارانتی هم که ماشالله تو مملکت ما اصلا معنی نداره .

به هر حال امیدوارم مشکلتون حل بشه .

9. 5 کاربر از mehdi30nema بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه misagh8900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    اسپکه

پيش فرض

دوستان من حوصله خوندن کل صفحات رو ندارم و فقط تجربه خودم از خرید از دیجی کالا رو میگم:

من یه لپتاپ Z510 با گارانتی و بدون بیمه بدنه از دیجی کالا خریدم. ولی وقتی ویندوز 8.1 نصب کردم، همه چیزش اوکی بود. فقط بعضی وقتا لپتاپ رو ریستارت میکردم، بالا نمیومد و روی آرم Lenovo گیر میکرد و باید با دکمه خاموش/روشنش میکردم.
    خلاصه بگم که من روز جمعه لپتاپ رو تحویل گرفته بودم و تا جمعه ی بعدیش مهلت 7 روزه داشتم. بعد از چند بار ویندوز عوض کردن دیدم بازم درست نشد و روز پنجشنبه ( ششمین روز) تماس گرفتم و مشکلم رو گفتم. به من گفتن که لپتاپت هر مشکلی که داره، روی فاکتور خرید بنویس و بفرست.
    هر مشکلی که داشت نوشتم و روز شنبه( هشتمین روز) لپتاپ رو فرستادم براشون.
    بعد از دو روز تماس گرفتن و گفتن که لپتاپ رو عوض میکنیم. و گفتن که فعلا فقط رنگ سفید داریم، بفرستیم؟؟ ( مال من شکلاتی بود). گفتم آره رنگش مشکلی نیست.
    خلاصه بازم روز جمعه بود که لپتاپ رسید دستم و دیدم که علاوه بر گارانتی دوساله، یک سال بیمه بدنه هم داره. در صورتی که من بدون بیمه خریده بودم. ( نزدیک 100 تومن سود کردم).
    وقتی ویندوز 8.1 رو نصب کردم، دیدم دوباره همون مشکل رو داره. و بعضی وقت ها که ریستارت میکنم بالا نمیاد.
    خلاصه بگم که من یه هارد 1 ترابایت دارم. وقتی این هارد به لپتاپ وصل باشه این مشکل بوجود میاد. به محض این که هارد رو از لپتاپ جدا کردم، دیدم لپتاپ بالا اومد.چند نفر از دوستان گفتن هاردت ویروسی هست.

به نظر من لپتاپ قبلی من هم هیچ مشکلی نداشته و مشکل از هارد من بوده. ولی با این وجود دیجی کالا لپتاپ من رو که 6 روز دستم بوده و هیچ مشکلی هم نداشته، عوضش کرده و به همراه 1 سال بیمه بدنه برام فرستاده. بدون اینکه مبلغ اضافی بگیره. حتی به من گفتن که رسید پستی رو براشون فکس کنم و مبلغ پست رو هم بفرستن برام. ولی من این کار رو نکردم و رسید رو نفرستادم.
    بعد از این قضیه، حتی اگه اون جنس توی مغازه بابام هم باشه، ولی من از دیجی کالا میخرمش. چون مطمئنم که اصل هست و واقعا تضمین تعویض 7 روزه داره.
    این بود تجربه من از خرید از دیجی کالا.

11. 10 کاربر از misagh8900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان من حوصله خوندن کل صفحات رو ندارم و فقط تجربه خودم از خرید از دیجی کالا رو میگم:

من یه لپتاپ Z510 با گارانتی و بدون بیمه بدنه از دیجی کالا خریدم. ولی وقتی ویندوز 8.1 نصب کردم، همه چیزش اوکی بود. فقط بعضی وقتا لپتاپ رو ریستارت میکردم، بالا نمیومد و روی آرم Lenovo گیر میکرد و باید با دکمه خاموش/روشنش میکردم.
    خلاصه بگم که من روز جمعه لپتاپ رو تحویل گرفته بودم و تا جمعه ی بعدیش مهلت 7 روزه داشتم. بعد از چند بار ویندوز عوض کردن دیدم بازم درست نشد و روز پنجشنبه ( ششمین روز) تماس گرفتم و مشکلم رو گفتم. به من گفتن که لپتاپت هر مشکلی که داره، روی فاکتور خرید بنویس و بفرست.
    هر مشکلی که داشت نوشتم و روز شنبه( هشتمین روز) لپتاپ رو فرستادم براشون.
    بعد از دو روز تماس گرفتن و گفتن که لپتاپ رو عوض میکنیم. و گفتن که فعلا فقط رنگ سفید داریم، بفرستیم؟؟ ( مال من شکلاتی بود). گفتم آره رنگش مشکلی نیست.
    خلاصه بازم روز جمعه بود که لپتاپ رسید دستم و دیدم که علاوه بر گارانتی دوساله، یک سال بیمه بدنه هم داره. در صورتی که من بدون بیمه خریده بودم. ( نزدیک 100 تومن سود کردم).
    وقتی ویندوز 8.1 رو نصب کردم، دیدم دوباره همون مشکل رو داره. و بعضی وقت ها که ریستارت میکنم بالا نمیاد.
    خلاصه بگم که من یه هارد 1 ترابایت دارم. وقتی این هارد به لپتاپ وصل باشه این مشکل بوجود میاد. به محض این که هارد رو از لپتاپ جدا کردم، دیدم لپتاپ بالا اومد.چند نفر از دوستان گفتن هاردت ویروسی هست.

به نظر من لپتاپ قبلی من هم هیچ مشکلی نداشته و مشکل از هارد من بوده. ولی با این وجود دیجی کالا لپتاپ من رو که 6 روز دستم بوده و هیچ مشکلی هم نداشته، عوضش کرده و به همراه 1 سال بیمه بدنه برام فرستاده. بدون اینکه مبلغ اضافی بگیره. حتی به من گفتن که رسید پستی رو براشون فکس کنم و مبلغ پست رو هم بفرستن برام. ولی من این کار رو نکردم و رسید رو نفرستادم.
    بعد از این قضیه، حتی اگه اون جنس توی مغازه بابام هم باشه، ولی من از دیجی کالا میخرمش. چون مطمئنم که اصل هست و واقعا تضمین تعویض 7 روزه داره.
    این بود تجربه من از خرید از دیجی کالا.

و این بود انشای من

شوخی کردم

منم همه خریدامو از دی جی کالا انجام میدم نمیدونم سفارش آنلاین چه لذتی داره
    هر روز هم از دی جی کالا بازدید میکنم

13. این کاربر از years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

من هم در دو سال گذشته از دیجی کالا لپ تاپ - گیرنده دیجیتال - تلفن پاناسونیک خریدم و هیچکدام مشکلی نداشتند. به نظرم جزو معدود فروشگاه های اینترنتی منظم و با ساختار مناسب در ایران هستند.

15. 2 کاربر از fin123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان تازه وارد معلوم هست از کجا دارن نظر میدن.
    دیجی کالا بد نیست اما خیلی هم پیگیری بعد خرید نمیکنه.
    اطلاعات غلط راجع به محصولات هم زیاد داره.
    مثلا تاریخ ساخت و عرضه به بازار بعضی محصولات رو دروغی جدیدتر میزنن تا فروش داشته باشن.
    بعضی آف زدن ها هم دکوری هست یعنی بدین صورت که آف روزانه روی یه محصولی میزنن ولی همون محصول دقیقا گرون بوده و یا تازه قیمتش شکسته و قیمت ها آپ نشده و کاربران مطلع نیستن که قیمت شکسته.
    Last edited by becareful; 10-08-2014 at 19:50.

17. 6 کاربر از becareful بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •