تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 23 اولاول ... 5111213141516171819 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 224

نام تاپيک: تجربه خرید از دیجی کالا DigiKala

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

منم یه بار یه ساعت خریدم از دیجی کالا
    دیدم کار نمیکنه فکر کردم باطری میخواد بعد دیدم زده گارانتی شامل باطری نمیشود بردم ساعت سازی که باطری بندازه باز که کرد دید باطری خودش از جنس نامرغوب بوده و اسید پس داده
    خلاصه یک پول باطری به علاوه یک پول دستمزد تعمیرات هزینه کردم تا ساعت راه افتاد
    جالب اینکه ساعت ساز بعد باطری و تعمیرات ساعت را دو سال خودش گارانتی کرد

از دیجی استایل هم خرید کردم که واقعا بی نظم هستند در مقابل دیجی کالا از نظر منظم بودن و سر وقت کار کردن و اطلاع دادن خیلی خیلی پایین تر و افتضاح هستند
    بعد خرید جنس زنگ زدن که جنس رو نداریم چیز دیگه خریدم سایز رو اشتباه فرستادن بعد مرجوع که کردم به جای اینکه تعویض کنند بدون هماهنگی پول رو برگشت دادن و کرایه رو کم کردند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان کسی موفق شد از این سایت جمعه خرید سیاه داشته باشه ؟

واقعا تخفیف گرفتید ؟؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

عجب جمعه سیاهی بود!
    همه قیمتها رو دوبل کرده بودن و بعد زدن Aدرصد تخفیف!!!
    اصلا به درد نمیخورد. همون کالاهایی که همیشه در طی سال با تخفیف میفروخت را دوباره گذاشته بود، با همان تخفیف یا حتی کمتر.یه تعداد خیلی محدودی کالا هم از نظر تعداد و تنوع را با کمی تخفیف بیشتر عرضه میکرد.
    پارسال هم برای شب یلدا همینطور بود.

تنها سالی که شب یلدایشان خوب بود و هم تنوع داشت و هم تخفیف خوب، همان سال اول اجرای این طرحشان بود. امسال هم بعید میدونم شب یلدا واقعا چیزی برای عرضه داشته باشند.

4. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه SINASONY's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

واقعا باید از بعضی سایتا خرید نکرد. من زیاد خرید اینترنتی داشتم شاید بالایه هزار مورد. ولی اخرین خریدم خریده وزنه هالتر از سایت پیشکوه بود.یعنی بی نظم تر از این سایت تا حالا ندیدم.چند تا وزنه هالتر سفارش دادم سیصد بار زنگ زدم چهار صد بار تلگرام کردم.اخرشم میگفتن این چیزایی که سفارش دادی نداریم.حالا تو سایتشون این چیزا رو زده بود موجود ها؟خلاصه بعد چند روز که فرستادن میبینم چرا نمیرسه این محموله ما. خودم پیگیر میشم با کلی مکافات اخرش شماره بارنامه رو ازشون میگیرم زنگ میزنم میبینم بله محموله رسیده میرم تحویل بگیرم اصلا نه شماره تلفن نه ادرس هیچی رو بار نزدن که برام بیارن دره خونه. خلاصه دردسرتون ندم اخرشم هر چی سفارش داده بودم همشو برعکس فرستادن.. یعنی چیزایی فرستاده بودن که اصلا بدردم نمیخورد.کاری کردن کلا بعده این همه خرید اینترنتی یه جورایی دیگه بترسم از خریده انلاین.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من چندباری از دیجیکالا خرید کردم .
    اسپیکر ؛ محافظ برق ؛ مودم ؛ دستگاه اکسس پوینت, زمانبدن آنالوگ قطع و وصل برق و جندتا قلم کوچک و ریز .
    مشکلی نداشتم؛ با اینکه در شهر دیگه ای هستم سریع از تهران فرستادن ؛ پک بندی و بسته بندی خوب و از نظر قیمتی در بعضی از کالا ها به نفعم شد
    مثلا یک مودم رو برای خودم از فروشگاه های شهر خریده بودم 250 هزار تومن ؛ دقیقا همون رو برای دوستم از دیجیکالا خریدم 90 هزارتومن ! مملکت صاحب که نداره ....
    یا یکسری محافظ برق رو با تحفیف هر عدد 15 هزارتومن خریدم اینجا زیر 30 پیدا نکرده بودم و چون تعداد زیادی خریده بودم به نفعم شد .

مشکلی با هیچکدوم از دستگاه ها تقریبا نداشتم ؛ بجز یکی که اونم مشکل از طراحی خود دستگاه بود و من یک مارک ناشناخته خرید کرده بودم و اطلاعاتی از نحوه کارش نداشتم .
    خراب نبود و خراب نشده ، فقط همه اون مدل دستگاه یه جوری کار میکرد که مورد پسند من نبود.
    مابقی همه عالی و بدون مشکل بیشتر از یک ساله دارن مثل ساعت کار میکنن.
    البته علت رضایت من این هست که دقیقا میدونستم چی خرید کنم و از اون دستگاه ها یا قبلا استفاده کرده بودم یا اینکه بطور صددرصدی از کیقیتشون اطمینان داشتم.

دیجیکالا هم کامل بدون اینکه چیزی از پک دستگاه ها کم کنه ؛ همه رو کامل و سالم فرستاد واسم ، مشکلی نداشتم .
    خرید اینترنتی ریسکش زیاده چون خیلی ها جنسی که میخوان بخرن رو نمیشناسن و تصورات غلطی نسبت به اون دارن ؛ وقتی براشون میاد ، شاکی میشن ....
    البته همون لحظه اول میشه پس فرستاد اما دیگه میفتی تو دردسر ، هزینه بیشتر باید پرداخت کنی و اخرشم نتیجه درستی نمیگیری

بنظرم کسانی که مطمئن نیستن از جنس خودشون نباید خرید اینترنتی انجام بدن ؛ یکم هزینه بیشتر بکنن اما بطور سنتی خرید کنن
    از فروشگاه های نامعتبر که دیگه هیچی .... جنس های تقلبی میدن ، مشکل ارسال و هزینه زیاد میگیرن ، ممکنه اصلا کلاه برداری کنن چیزی نفرستن و پولتون رو بخورن
    پس باید خیلی احتیاط کنید.

7. 2 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دیجی کالا گرون فروشیه فقط وقتی تخفیف ویژه میزاره ممکنه خرید ازش به صرفه باشه

9. این کاربر از newsaber بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال 01110362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Tabarestan-Tehran

پيش فرض

من كه از ١٠ تا جنسي كه خريدم از نصفشون ناراضي هستم !

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

دیجیکالا یکم قیمتاش بالاس
    اونم دلیلش تا حدودی مشخصه
    برای مثال گوشی رو دیجی با گارانتی و قانونی وارد میکنه میفروشه که خب مشخصا یه تفاوت قیمتی میوفته

مشکل بزرگی که من توی دیجی میبینم مشکل اطلاعرسانی و توضیحات در مورد محصوله..بخصوص محصولاتی که اطلاعات زیادی در موردشون توی نت نیس مث هندزفری...من یه هندزفری خریدم صد تومن از دیجی کیفیت مزخرف...ولی رفیقم یکی گرفت شصت تومن کیفیت عالی..حالا مال من سونی..مال اون جنیوس

مزیتی هم که دیجیکالا داره اطمینان 90 درصدی از ارسال کالای سالم و اصله
    که اگه بتونید یه مبلغ ناچیزی رو نسبت به بازار بیشتر بدید ارزشش رو داره
    چون واقعا اینروزا توی بازار اشنا نداشته باشی خرید برات سخت میشه

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A7-30HCِ من با Tapatalk

12. این کاربر از M6568 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه behnamlider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

بعد این همه سال بازم از روشهای کثیف خودشون استفاده میکنن

منی که از تمام قیمتهای روز مخصوصا موبایل آگاهم خوب میدونم چه خبره

به عنوان مثال گوشی که تا دیروز 560 بود به مناسبت یلدا به 600 تومن افزایش و با 40 تومن تخفیف همون 560 تومن به مردم میفروشن (560 هم قیمت واقعی محصول نیست که دیجی کالا میکشه روش)

بعضیا میگن می ارزه و در عوض نمیریم بازار خسته بشیم ! منم در جواب اینها میگم شما تا آخر عمرت هیچی نمیشی :|

14. این کاربر از behnamlider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2016

پيش فرض

بعد این همه سال بازم از روشهای کثیف خودشون استفاده میکنن

منی که از تمام قیمتهای روز مخصوصا موبایل آگاهم خوب میدونم چه خبره

به عنوان مثال گوشی که تا دیروز 560 بود به مناسبت یلدا به 600 تومن افزایش و با 40 تومن تخفیف همون 560 تومن به مردم میفروشن (560 هم قیمت واقعی محصول نیست که دیجی کالا میکشه روش)

بعضیا میگن می ارزه و در عوض نمیریم بازار خسته بشیم ! منم در جواب اینها میگم شما تا آخر عمرت هیچی نمیشی :|
    موافقم
    درضم تخفیف هاشون بیشتر رو جنسای بنجول و کم فروششون هس و اونم خیلی کم

فرستاده شده از Lenovo TAB 2 A7-30HCِ من با Tapatalk

16. 2 کاربر از M6568 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •