تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 23 اولاول ... 2891011121314151622 ... آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 224

نام تاپيک: تجربه خرید از دیجی کالا DigiKala

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

به نطرم با دیجی کالا میشه خیلی راجت و سریع خرید کرد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

هر صفحه تکرار کنید دیجی کالا بدبدبد!چون اگر گوشی رو از علا الدین خریده بودین فروشنده با روی باز وبعد از دوهفته استفاده تعویض می کرد.!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

یک دستگاه گوشی Samsung Galaxy note 3 Neo از دیجی کالا خریدم با گارانتی پارس سامتل. بعد از گذشت دو هفته از خرید آن، خود به خود ترک کوچکی در نمایشگر LCD آن ایجاد شد، بدون آن که ضربه یا فشاری به آن وارد شده باشد. شیشه و بدنه هم کاملا سالم و بدون خدشه است. حالا گارانتی پارس سامتل و فروشنده دیجی کالا هیچ کدام قبول مسولیت نمی کنند و من کل پول پرداخت شده را ضر کرده ام.
    هر صفحه تکرار کنید دیجی کالا بدبدبد!چون اگر گوشی رو از علا الدین خریده بودین فروشنده با روی باز وبعد از دوهفته استفاده تعویض می کرد.!

آخر فروم باز t2download's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

بنده اشتباه کردم گول تعویض 7 روزه رو خوردم خریدم ...

بنده در تاریخ 1396/6/11 یک گوشی موبایل ایسوس سفارش دادم و بدستم رسید و در شارژ اولیه در عرض 5 دقیقه شارژ شد و در عرض یکساعت تخلیه باطری و پشتیبانی دیجی کالا تماس گرفتم گفتند ریست فکتوری کنم با ریست فکتوری وضع گوشی بهتر شد .
    ولی مشکل شارژ همچنان داشت .

و همان روز با تماس با پشتیبانی دیجی کالا به شرکت گوشی را 12/6/96 مرجوع کردم و کارشناس شرکت بیان میکنند موردی ندارد .
    و حاضر به تعویض گوشی نیستند .

ولی در سایت و قوانین هست در صورت مشکل تا 7 روز امکان مرجوعی و تعویض کالا بوده است .
    و الان با شرکت حامی شرکت گارانتی کننده گوشی تماس میگیرم و بیان میکنند اگر شما هفت روز اول خرید بر اساس فاکتور گوشی را میاوردید ما گوشی را تعویض میکردیم و کاری به دیجی کالا نداشتید و دیجی کالا چنین چیزی را نگفت

و شرکت گارانتی بیان میکند تا 7 روز خرید میتوانید گوشی را بیاورید تعویض نماییم و حتی الان دیجی کالا نه حاضر هست گوشی را تعویض نماید و نه حاضر هست فاکتور روز بدهد که بدهم نمایندگی گوشی بررسی و تعویض گردد .

در صورتی که گوشی فقط نصف روز 11 شهریور دست بنده بوده و از 12 ارسال به دیجی کالا تا امروز 22 که نظر کارشناس دیجی کالا سالم است .
    خواهشآ کاری کنید یا گوشی تعویض یا فاکتور بدهند با تاریخ روز برای تعویض گوشی توسط شرکت حامی گارانتی کننده گوشی
    بهم میگویند فاکتور جدید نمیدهیم گوشی هم مشکل ندارد تعویض هم نمیکنیم ببرید نمایندگی گارانتی تآیید کند مشکل دارد بهمون اطلاع دهید .
    و الان از این سایت شکایت دارم .

نگذاشتند از گارانتی استفاده کنم و الان 12 روزه دست دیجی کالا هست و الان گفتند سالمه با اینکه 5 دقیقه ای شارژ میشود .
    و شرکت حامی میگوید زمان 7 روزه تعویض ما هم گذشته است .

امیدوارم میلیاردها برابر خرج دوا درمان مدیران و پرسنل شرکت دیجی کالا شود اگه تعویض نکنند که گفتند نمی کنیم .

دیجی کالا

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

آقا من یه چیز به همتون میگم اویز گوش کنین ..بدونین دارین چی میخرین

7. این کاربر از hamid3369 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

من خودم خریدای زیادی از دیجی کالا داشتم از لوازم خونه گرفته تا موبایل و دوربین عکاسی ... انصافا هیچ مشکلی ازشون ندیدم
    حتی یه بار تو پشنهاد شگفت انگیز یه چادر مسافرتی گرفتم از اینا که باید لوله سر هم کنید واقعا اعصاب خرد کن بود زنگ زدم گفتم ما راضی نیستیم و قبول کردن و پس گرفتن نکته جالب من واسشون پست نکردم و نمایندگی اومد در خونه گرفت و رفت
    در کل برای من سایت خوبی بوده انصافا مشکلی نداشتم باهاشون

9. این کاربر از ESTEGHLAL 67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

من خودم خریدای زیادی از دیجی کالا داشتم از لوازم خونه گرفته تا موبایل و دوربین عکاسی ... انصافا هیچ مشکلی ازشون ندیدم
    حتی یه بار تو پشنهاد شگفت انگیز یه چادر مسافرتی گرفتم از اینا که باید لوله سر هم کنید واقعا اعصاب خرد کن بود زنگ زدم گفتم ما راضی نیستیم و قبول کردن و پس گرفتن نکته جالب من واسشون پست نکردم و نمایندگی اومد در خونه گرفت و رفت
    در کل برای من سایت خوبی بوده انصافا مشکلی نداشتم باهاشون
    بله پس بیا مشکل منو حل کن

گوشی نصف روز دستم بود 5 دقیقه شارژ میشد کامل سریع تخلیه فرداش مرجوع شد ولی 12 روزه اونجاست و کارشناسش میگه سالمه
    و حتی حاضر نیستند فاکتور رو به روز بدهند که از نمایندگی گارانتی تعویض نمایم .
    بی شرمی تا این حد

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    ایران - اهواز

پيش فرض

به نطرم با دیجی کالا میشه خیلی راجت و سریع خرید کرد
    جنس الکی و دروغ 7 روز مرجوعی

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

بله پس بیا مشکل منو حل کن

گوشی نصف روز دستم بود 5 دقیقه شارژ میشد کامل سریع تخلیه فرداش مرجوع شد ولی 12 روزه اونجاست و کارشناسش میگه سالمه
    و حتی حاضر نیستند فاکتور رو به روز بدهند که از نمایندگی گارانتی تعویض نمایم .
    بی شرمی تا این حد
    والا من نه نون خور این شرکتم نه واسه بابامه پس یکم ریلکس باش داداش
    من فقط تجربه خریدم از این سایت رو گذاشتم نه بیشتر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •