تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 23 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 224

نام تاپيک: تجربه خرید از دیجی کالا DigiKala

داره خودمونی میشه R#z@-R2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

شما چند بار از سایت دیجیکالا یا اصلا هر سایت خرید اینترنتی خرید داشتی؟
    اگر داشتی، از کدام سایت و چطوری سر شما را کلاه گذاشته؟
    اسم نمیبرم چون وجه فروشگاه خراب میشه
    من سفارش گوشی اچ تی سی دیزایر816تک سیم دادم ولی برام دو سیم فرستادن صبحی گوشی رسید دستم رفتم تو سایت دیدم اون تک سیم ناموجوده زنگ زدم فارس کسی گوشی برنداشت زنگ زدم تهران گفتن بچهها اشتباه فرستادن بعدش دوباره زنگ زدن گفتن این گوشی تک سیم نیستش اگه اشتباهی رخ داده عذر ما را بپذیرید اینا خلاصه گفتن گوشی به همون ادرس بفرستید من فرستادم بعد 1دوروز پول پس فرستادن این الان اسمش چی به نظر شما

2. این کاربر از R#z@-R2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اسم نمیبرم چون وجه فروشگاه خراب میشه
    من سفارش گوشی اچ تی سی دیزایر816تک سیم دادم ولی برام دو سیم فرستادن صبحی گوشی رسید دستم رفتم تو سایت دیدم اون تک سیم ناموجوده زنگ زدم فارس کسی گوشی برنداشت زنگ زدم تهران گفتن بچهها اشتباه فرستادن بعدش دوباره زنگ زدن گفتن این گوشی تک سیم نیستش اگه اشتباهی رخ داده عذر ما را بپذیرید اینا خلاصه گفتن گوشی به همون ادرس بفرستید من فرستادم بعد 1دوروز پول پس فرستادن این الان اسمش چی به نظر شما
    اتفاقا حتما اسم ببرید.

اگر تجربه ای از خرید از جایی داشتید، چه خوب و چه بد، اسم آنجا را بگویید تا دیگر دوستان در خرید از این سایتها بیشتر مراقب باشند.

4. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه R#z@-R2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اتفاقا حتما اسم ببرید.

اگر تجربه ای از خرید از جایی داشتید، چه خوب و چه بد، اسم آنجا را بگویید تا دیگر دوستان در خرید از این سایتها بیشتر مراقب باشند.

حالا اسم نمیبرم. چرا دوست ندارم وجه هیچ سایتی خراب بشه من رفیقم به دیجی کالا وسایل ارایشی میفروشن مثلا 20 تومن میده اینا میفروشن 50تا80تومن
    بماند
    الان اون سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک هستش به راحتی میتونید خرید.درضمن میشه گفت سایت خوبی ولی خیلی بهتر از دیجی کالا گران فروش هستش
    بازم برمیگرده به عقاید هر فرد

یا علی
    یه نکته اگر قصد خرید اینترنتی دارید حتما حضوری برید برید خرید کنید
    من خودم واسه خونه خودمون رفتم تهران از فروشگاه سل تی وی خریدم راضی هستم

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

یه نکته اگر قصد خرید اینترنتی دارید حتما حضوری برید برید خرید کنید
    من خودم واسه خونه خودمون رفتم تهران از فروشگاه سل تی وی خریدم راضی هستم
    وقتی یه جنسی تو شهر خودمون نیست یا گرون تره خب ادم که نمیتونه به خاطر یه گوشی یا یه وسیله دیگه بره تهران !
    ---------------------------------------------------
    منم 6-7 بازی از دیجی کالا خریدم مشکلی نبوده

7. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

admin Sina's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2004
    محل سكونت
    P30world

پيش فرض

منم از دیجی کالا زیاد خرید داشتم
    از چیز های ارزون تا لپ تاپ و ... خداروشکر مشکلی نبوده
    البته یکبار یک کیبورد خریدم که برچسب عربی داشت ، پشتیبانی گفت " ما تو سایت نگفتیم برچسب عربی نداره !!! " که بعد منم با یک مثال قشنگ بهش توضیح دادم که حق با منه و کیبورد رو پس گرفتن

9. 2 کاربر از Sina بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام.من ده روز پیش یه تبلت از دیجی کالا خریدم بعد پنج روز بدستم رسید اول اینکه اصلاروشن نمیشد با هزار بدبختی روشنشکردیم باطریش داغون بود بعد در حین کار دوباره خاموش میشد که حتما باید میزدی ب شارژ تا روشن بشه .بعد ک رفتم تو تنظیمات گوشی دیدم اون چیزی ک من سفارش گرفتم نبود فقط یزره اسمش مثل اون بود ک روز اول متوجه نشدم چند تا قابلیت این اضافه داشت بعضی جاهاشبا اونی ک من سفارش داده بودم باز کمتر بود.
    روز دوم براش فرستادم ک ببینن اگه عیبش با گارانتی رفع نشه پولمو پس بدن هنوز ک خبری نشده.
    بالا نکشه صلوات

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام.من ده روز پیش یه تبلت از دیجی کالا خریدم بعد پنج روز بدستم رسید اول اینکه اصلاروشن نمیشد با هزار بدبختی روشنشکردیم باطریش داغون بود بعد در حین کار دوباره خاموش میشد که حتما باید میزدی ب شارژ تا روشن بشه .بعد ک رفتم تو تنظیمات گوشی دیدم اون چیزی ک من سفارش گرفتم نبود فقط یزره اسمش مثل اون بود ک روز اول متوجه نشدم چند تا قابلیت این اضافه داشت بعضی جاهاشبا اونی ک من سفارش داده بودم باز کمتر بود.
    روز دوم براش فرستادم ک ببینن اگه عیبش با گارانتی رفع نشه پولمو پس بدن هنوز ک خبری نشده.
    بالا نکشه صلوات
    حتما پیگیر باش. اگر کالایی که فرستادند با چیزی که شما سفارش دادی متفاوت است، بدون استثنا باید عوضش کنند و یا پولش را بدهند.

- - - Updated - - -

بالا نکشه صلوات
    حتما پیگیر باش. اگر کالایی که فرستادند با چیزی که شما سفارش دادی متفاوت است، بدون استثنا باید عوضش کنند و یا پولش را بدهند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من سه ساله از دیجی کالا خرید میکنم این سری یک پلی استیشن برای خواهر زادم خریدم با گارانتی یک ساله و یک سال بیمه ایران...بعد که دستم رسید متوجه شدم کارت گارانتی و بیمه نداره.با پشتیبانی تماس گرفتم و اونها گفتن بدون گارانتی خریدی!!!!هرچی گفتم اقا من صد بار صفحشو نگاه کردم و گارانتی داشت زیر بار نرفتن... و گفتن فردا با داخلی فروش تماس بگیر.با داخلی فروش که تماس گرفتم گفتند که تو سیستم برای شما با گارانتی ثبت شده و یک سال بیمه هم داره...من که از صفحه خرید اسکرین شات نگرفته بودم اینار صدای این خانم رو ضبط کردم...هنوزم مطمئن نیستم با گارانتی برام فرستاده باشن.... خلاصه اینکه دیجی کالا اون دیجی کالای چند سال قبل نیست خیلی مراقب باشید که همونی که سفارش میدین دستتون برسه...

13. 2 کاربر از ANDY1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

من سه ساله از دیجی کالا خرید میکنم این سری یک پلی استیشن برای خواهر زادم خریدم با گارانتی یک ساله و یک سال بیمه ایران...بعد که دستم رسید متوجه شدم کارت گارانتی و بیمه نداره.با پشتیبانی تماس گرفتم و اونها گفتن بدون گارانتی خریدی!!!!هرچی گفتم اقا من صد بار صفحشو نگاه کردم و گارانتی داشت زیر بار نرفتن... و گفتن فردا با داخلی فروش تماس بگیر.با داخلی فروش که تماس گرفتم گفتند که تو سیستم برای شما با گارانتی ثبت شده و یک سال بیمه هم داره...من که از صفحه خرید اسکرین شات نگرفته بودم اینار صدای این خانم رو ضبط کردم...هنوزم مطمئن نیستم با گارانتی برام فرستاده باشن.... خلاصه اینکه دیجی کالا اون دیجی کالای چند سال قبل نیست خیلی مراقب باشید که همونی که سفارش میدین دستتون برسه...
    خوب وقتی اون خانومه قبول کرد نگفت کالا رو پس میگیریم؟

15. این کاربر از mahan999 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

gmd

آخر فروم باز محمد88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم از دیجی کالا زیاد خرید داشتم
    از چیز های ارزون تا لپ تاپ و ... خداروشکر مشکلی نبوده
    البته یکبار یک کیبورد خریدم که برچسب عربی داشت ، پشتیبانی گفت " ما تو سایت نگفتیم برچسب عربی نداره !!! " که بعد منم با یک مثال قشنگ بهش توضیح دادم که حق با منه و کیبورد رو پس گرفتن
    عجب حرف مزخرفی زده !!! ما تو سایت نگفتیم برچسب عربی نداره ))))))))
    چقدر عوضین این فروشگاه های انلاین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •