تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 29

نام تاپيک: آموزش اضافه کردن زیرنویس به Blu-Ray (به صورت حرفه ای)

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان عزیز
    با توجه به اومدن نسخه Blu-Ray فیلم Interstellar البته نسخه Warner Bros
    در پست بعدی میخوام از این فیلم برای آموزش اضافه کردن زیرنویس و همچنین اضافه کردن گزینه Persian به منوی فیلم استفاده کنم
    با توجه به IGI بودن منوی این فیلم یک مقدار کار تخصصی خواهد بود و سخت
    ولی نتیجه جالب خواهد بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

دوستان عزیز
    با توجه به اومدن نسخه Blu-Ray فیلم Interstellar البته نسخه Warner Bros
    در پست بعدی میخوام از این فیلم برای آموزش اضافه کردن زیرنویس و همچنین اضافه کردن گزینه Persian به منوی فیلم استفاده کنم
    با توجه به IGI بودن منوی این فیلم یک مقدار کار تخصصی خواهد بود و سخت
    ولی نتیجه جالب خواهد بود

با سلام و خسته نباشید بابت وقتی که صرف کردید
    عارضم به خدمت شما که سایت لردآف بلوری که اگر به صورت انگلیسی در گوگل سرچ کنید به نمایش خواهد آمد
    چند ماهی است که فیلم های بلوری 50 گیگ و همینطور 25 سه بعدی را توانسته اند زیرنویس فارسی به منو اضافه کرده بدون هیچ دخل و تصرفی و حتی مشکلی در منو و پخش آن
    که بنده چندین فیلم از آن ها خریداری کرده ام.
    لزا خواستارم در این مورد بیشتر تلاش و جستجو کرده که بتوانید نهایتا آموزش لازم در این مورد رو هم اضافه بفرمایید با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

نکته بعدی که در این موضوع باید بهش اشاره کرد
    این هست که در آموزش شما مورد جایگزینی BDsup2sup در نرم افزار easysup از قلم افتاده.
    و همینطور اسم 2 نرم افزار در لیست آورده شده که در طول آموزش به اونها اشاره ای نشده
    scenarist designer و CLIPINF_EDITOR
    Last edited by biddad; 25-05-2015 at 02:40.

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید بابت وقتی که صرف کردید
    عارضم به خدمت شما که سایت لردآف بلوری که اگر به صورت انگلیسی در گوگل سرچ کنید به نمایش خواهد آمد
    چند ماهی است که فیلم های بلوری 50 گیگ و همینطور 25 سه بعدی را توانسته اند زیرنویس فارسی به منو اضافه کرده بدون هیچ دخل و تصرفی و حتی مشکلی در منو و پخش آن
    که بنده چندین فیلم از آن ها خریداری کرده ام.
    لزا خواستارم در این مورد بیشتر تلاش و جستجو کرده که بتوانید نهایتا آموزش لازم در این مورد رو هم اضافه بفرمایید با تشکر
    دوست گرامی اتفاقا من هم تعداد 5 تا از کارهای این گروه به دستم رسید
    ولی متاسفانه فیلم از حالت 3بعدی خارج شده بود و 2 بعدی بود و توی دستگاه من به صورت 2 بعدی پخش شدن
    کار این گروه اینه که میاد فقط نسخه 3بعدی از فیلم رو میگیره و ازش هم برای 2 بعدی و هم 3بعدی استفاده میکنه
    منبع تمام این آموزشها سایت doom9 هست و تا حالا هیچ گونه آموزشی برای اضافه کردن زیرنویس به بلو-ری 3 بعدی
    گذاشته نشده و چندنفری هم که درخواست دادن به نتیجه ای نرسیده
    نکته بعدی که در این موضوع باید بهش اشاره کرد
    این هست که در آموزش شما مورد جایگزینی BDsup2sup در نرم افزار easysup از قلم افتاده.
    و همینطور اسم 2 نرم افزار در لیست آورده شده که در طول آموزش به اونها اشاره ای نشده
    scenarist designer و CLIPINF_EDITOR
    این قسمت از آموزش برای استفاده از برنامه BDFIX و همچنین تغییر در منوی IGI در بلو-ری هست
    و چون هیچ استقبالی از تاپیک نشده برای همین آموزش گذاشته نشد

5. این کاربر از m.b.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

من فیلم بین ستاره ای رو که گذاشتم در حالت سه بعدی با پلیر ال جی زیرنویس هم به صورت سه بعدی پخش شد و هیچ مشکلی نداشت.شما با جه پلیری تست کردید؟
    و سوال بنده اینکه در مرحله کار با Easysup پس از اینکه تمام تنظیمات انجام میشوند و گزینه save که زده میشود طبق تصویر کادر CMD آبی زنگ باز شده و در حال ذخیره کردن است اما پس از اتمام یک صدای تمام شدن میاید مثل نرم افزار Clone cd و دیگر از بنده آدرس جهت ذخیره کردن زیرنویس نمیخواهد که من انتخاب کنم با فرمت SUP ذخیره شود.مشکل از کجاست؟

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من فیلم بین ستاره ای رو که گذاشتم در حالت سه بعدی با پلیر ال جی زیرنویس هم به صورت سه بعدی پخش شد و هیچ مشکلی نداشت.شما با جه پلیری تست کردید؟
    و سوال بنده اینکه در مرحله کار با Easysup پس از اینکه تمام تنظیمات انجام میشوند و گزینه save که زده میشود طبق تصویر کادر CMD آبی زنگ باز شده و در حال ذخیره کردن است اما پس از اتمام یک صدای تمام شدن میاید مثل نرم افزار Clone cd و دیگر از بنده آدرس جهت ذخیره کردن زیرنویس نمیخواهد که من انتخاب کنم با فرمت SUP ذخیره شود.مشکل از کجاست؟
    دوست گرامی تا اونجایی که من میدونم فیلم Interstellar اصلا نسخه 3 بعدی نداره
    نه WARNER BROS بصورت 3 بعدی ریلیز کرده و نه Paramount
    شاید زیرنویس رو فقط بصورت 3 بعدی اضافه کردن که اینم با یک سرچ کوچیک توی یوتوپ آموزشش هست
    در مورد سوالتون شما باید JAVA و همینطور AviSynth روی سیستمتون نصب باشه
    و اگر تنظیماتتون مثل این عکس باشه اخر سر ازتون سوال میپرسه
    توجه کنید که حتما باید تنظیمات Format روی BD SUP باشه

محتوای مخفی: تصویر نسخه 3 دیسک  

8. این کاربر از m.b.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

دوست گرامی تا اونجایی که من میدونم فیلم Interstellar اصلا نسخه 3 بعدی نداره
    نه WARNER BROS بصورت 3 بعدی ریلیز کرده و نه Paramount
    شاید زیرنویس رو فقط بصورت 3 بعدی اضافه کردن که اینم با یک سرچ کوچیک توی یوتوپ آموزشش هست
    در مورد سوالتون شما باید JAVA و همینطور AviSynth روی سیستمتون نصب باشه
    و اگر تنظیماتتون مثل این عکس باشه اخر سر ازتون سوال میپرسه
    توجه کنید که حتما باید تنظیمات Format روی BD SUP باشه

محتوای مخفی: تصویر نسخه 3 دیسک  

بنده به اشتباه اسم این فیلم رو نوشتم فیلم جوپیتر اسندینگ رو منظور بنده بدونید
    بله چندین بار چک کردم همه ی موارد انجام شده تمامی نرم افزار های از سایت video help تهیه شده و گرافیک هم آپدیت شده.

در آخر در قسمتی که در عکس به صورت قرمز رنگ نوشته شده set output resolution and frame rate manually
    برای بنده مینویسه Error on completing subtitle
    Last edited by biddad; 25-05-2015 at 11:48.

پروفشنال m.b.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بنده به اشتباه اسم این فیلم رو نوشتم فیلم جوپیتر اسندینگ رو منظور بنده بدونید
    بله چندین بار چک کردم همه ی موارد انجام شده تمامی نرم افزار های از سایت video help تهیه شده و گرافیک هم آپدیت شده.

در آخر در قسمتی که در عکس به صورت قرمز رنگ نوشته شده set output resolution and frame rate manually
    برای بنده مینویسه Error on completing subtitle
    برنامه Easysup یه برنامه دیگه هم داره به نام gosup
    که نیاز به منابع کمتری از سیستم داره و سبکتر هم هست
    اون رو دانلود و امتحان کنید و خبرش رو بدید

11. این کاربر از m.b.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

پس از بررسی های انجام شده مشکل در این جا بود که سیستم عامل بنده 64 بیتی هست و Java Runtime را نیز به صورت 64 نصب کرده و باید نسخه 32 بیتی آن هم نصب میشد.
    لزا مورد دیگر اینکه حتما باید زیرنویس SRT به صورت ANSI باشد در غیر اینصورت این دو نرم افزار قبول نخواهند کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

مشکل بعدی در مرحله BDinfo هست که بعد از شناسایی پوشه ی اصلی به نرم افزار هموطور که در عکس مشخص شده در تب playlist file همه ی فایل های mpls یکسان هستند به لحاظ حجمی و زمانی و همینطور در بخش stream list به جای قالب m2ts قالب SSIF هست.راهنمایی لازم رو در این زمینه بفرمایید
    Last edited by biddad; 25-05-2015 at 14:51. دليل: بارگزاری عکس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •