تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: تبعات ازدواج سفید در جامعه دارای رویکردی مثبت است یا منفی؟

راي دهنده
94. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • +

36 38.30%
  • -

43 45.74%
  • نمیدانم

15 15.96%
صفحه 4 از 37 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 362

نام تاپيک: ازدواج سفید،خوب یا بد؟

کاربر فعال علوم انسانی mohammad varaste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    کشور37 شهر 37 کوچه37 پلاک37

پيش فرض

من کاری به خوب یا بد بودنش ندارم، ولی هر اقدامی که صورت میگیره رو دوست دارم فلسفه شکل گیریش رو هم بدونم.
    مگر اینکه طرفین ادعا کنن هیچ دلیل و فلسفه خاصی نداریم و همینجوری یه حرکتی زدیم.

ازدواج سفید از چند جهت سئوالاتی به آن وارد هست :

1- دو طرفی که میخوان ازدواج سفید کنن صرفا به هم گرایش های جنسی دارند یا گرایش های عاطفی هم دارند؟
    2- مشکلشون با ازدواج رسمی چیه؟
    بحث اقتصادی؟ (که اگر دو طرف بخوان کامل میتونن این رو توافق کنن بدون دخالت دیگران)
    بحث دخالت خانوده ها؟ (که باز هم دو طرف بخوان میتونن با خانواده ها رفت و امدی که تشخیص میدن رو داشته باشن)

ولی در کل من همه این پدیده های جدید در علوم انسانی رو از تبعات انزوا طلبی انسان میدونم.
    انسان امروزی بیشتر ترجیح میده در خلوت خودش فرو بره و نهایتا انسانی را موقت وارد این خلوت کنه و پس از مدتی دوباره به غار خودش برگرده.

انسان از لحاظ فرگشتی در حال بازگشت به دوران انزوای غارنشینی هست.
    سوال اولتون رو مشکل دارم باهاش
    شما تفاوتی بین گرایش جنسی عشق و عاطفه میبینین ؟
    یا صرفا نامگذاری هستن ؟
    منظورتون از انزوای غارنشینی رو هم نفهمیدم

2. این کاربر از mohammad varaste بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

برای پسر هم خوب نیست. این تنوع طلبی و بها دادن بهش باعث میشه پسر هیچ وقت سیر نشه و همیشه دنبال کیس بگرده. کسانیکه روابط زیادی دارن، همیشه از این موضوع رنج می برن.
    عذر میخوام اما اون پسری که بدونه اینکه طرف رو دوست داشته باشه باهاش وارد روابط جنسی بشه بیمار هست

4. 4 کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سوال اولتون رو مشکل دارم باهاش
    شما تفاوتی بین گرایش جنسی عشق و عاطفه میبینین ؟
    یا صرفا نامگذاری هستن ؟
    منظورتون از انزوای غارنشینی رو هم نفهمیدم
    دقت نکردین من چی گفتم.
    نوشتم هدف از چنین ازدواجی صرفا گرایش جنسی هست یا برای افکار طرف، اخلاقش، عاطفه و احساسش هم ارزشی قائل هست.

گرایش جنسی صرف یعنی نگاه کالا وار به یک جنس دیگر صرفا برای خواباندن شهوت.
    که یکی از راه هاش مثلا خرید و فروش انسان هست، حالا ممکنه اینجا پولی ندن توافقی کار کنند.

اما اینکه یک رابطه کامل شامل مسائل جنسیتی و عاطفی و زندگی و... بشه ارتباطی با آنچه من نوشته بودم ندارد و مسلما همه اینها باید باشد.

انزوای غارنشینی هم یعنی کم حوصله گی و ترجیح دادن به تنها بودن و تعهد نداشتن به هیچ کس، مگر تعهدهایی گذرا و آنهم به شرطی که فقط خود فرد یکسری منافعی رو به دست آورد.
    Last edited by B.Russell; 14-06-2014 at 22:31.

6. 9 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

عذر میخوام اما اون پسری که بدونه اینکه طرف رو دوست داشته باشه باهاش وارد روابط جنسی بشه بیمار هست
    کسی که روابط زیادی داره، بیماره.

ولی برای وارد شدن به یه رابطه جنسی، لزوماً نیازی نیست دوست داشتنی وجود داشته باشه و اون فرد هم بیمار نیست.

8. 6 کاربر از ایرانی. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

ولی برای وارد شدن به یه رابطه جنسی، لزوماً نیازی نیست دوست داشتنی وجود داشته باشه و اون فرد هم بیمار نیست.
    ببینید جسم جدا از روح نیست پس کسی که برای جسمش ارزشی قایل نباشه و اجازه بده هر شخصی به تنش دست بزنه مطمینا برای خودش ( روحش ) هم ارزش و احترامی قایل نیست معمولا این تیپ ادم ها سرشار از عقده های روانی هستند

10. این کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

ببینید جسم جدا از روح نیست پس کسی که برای جسمش ارزشی قایل نباشه و اجازه بده هر شخصی به تنش دست بزنه مطمینا برای خودش ( روحش ) هم ارزش و احترامی قایل نیست معمولا این تیپ ادم ها سرشار از عقده های روانی هستند
    پسری رو در اوایل سن بلوغ فرض کنید. در صورت تحریک شدن و فراهم بودن شرایط (مثه خونه خالی و ...)، مسلما وارد رابطه میشه. پس برای رابطه داشتن، نیازی به دوست داشتن نیست.
    چطور میگید عقده های روانی زیادی داره؟!!
    Last edited by ایرانی.; 15-06-2014 at 00:36.

12. این کاربر از ایرانی. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال علوم انسانی mohammad varaste's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    کشور37 شهر 37 کوچه37 پلاک37

پيش فرض

کسی که روابط زیادی داره، بیماره.

شما چجور به اين راحتى كسى رو بيمار فرض ميكنين ؟

14. 3 کاربر از mohammad varaste بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

منم کاملا مخالفم چون واقعا به ضرر هر دو طرف هست
    اصلا به این نمیشه گفت ازدواج و اگه بخواییم اسمشو ازدواج بذاریم هر رابطه ای که توی دنیا اتفاق میافته رو باید ازدواج اسمشو گذاشت!!
    خدایی چی اخه فرهنگ سازی بشه ؟ فرهنگ روابط نامشروع؟
    صد سال نمیخوام از این فرهنگا پیدا کنم

16. 9 کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

شما چجور به اين راحتى كسى رو بيمار فرض ميكنين ؟
    خب کسی که روابط متعددی داره، طبیعی نیست.

کاربر فعال انجمن شعر و داستان نویسی Mr_100_dolari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ----Balance(3%)Spot----

پيش فرض

کاری به خوب بودن و بد بودنش ندارم ولی به خیلی از دلایل نه در صد سال اینده بلکه تا چند دهه دیگه حتما این نوع رابطه ها خیلی زیاد تر میشه :

به دلیل : کاهش ازدواج / افزایش طلاق / بالا رفتن سن ازدواج / گرانی و تورم و مهیا نبودن شرابط برای ازدواج / کاهش جمعیت / کاهش اعتقادات دینی و ترس از آتش جهنم / افزایش ارتباطات بین جنس مخالف از هر راه و طریق ممکن (مجازی و غیر مجازی ) / و ...

ولی از اون جهت که به شخصه این سبک زندگی در اطرافیانم خیلی رواج پیدا کرده دلم میخواد بدونم اینایی که الان دارن با هم توی خونه های شیک و کامل زندگی میکنند و وضع مالی خوبی هم دارند پس چرا رسمی ازدواح نمیکنند؟؟

برای شروع همچین رابطه ای هم حتما لازم نیستش طرف بره تو ویلا یا خونه شیک زندگی کنه همون پولی که قراره خرج مراسمش و ماشین عروسشون کنن و تا 10 ده سال بعدش برن زیر قسط وام و ... آخرش هزارتا خاله زنک تو زندگی

طرفین دخالت کنن و طرف بعد از ازدواج چشمش بخوره به دو نفر از ما بهترون و تازه بفهمه که عجب اشتیاهی کرده و به خاطر یه کاغذ و چهار تا امضا و یا آبرو بره یواشکی دور از چشم همسر هزار و یک کار بکنه ( هم زن هم مرد ) بعدشم

کارشون به دادگاه که رسید بگه شرعی بوده اصلا سنت پیغمبر بوده و ... این نوع ازدواج بهتره تبعاتشم هر چی هستش به خودشون ربط داره مضراتش برای جامعه هم از الان کمتر نباشه بیشتر نیستش .

دقیقا نمیدونم مشکل طرفین در این مورد چیه که رسمی ازدواج نمیکنند و اینجوری زندگی میکنند با اینکه از نظر اقتصادی و ... مشکلی ندارند!
    مگه هر کسی مشکل اقتصادی نداشته باشه باید بره ازدواج کنه مشکلشون اینکه میخوان با هم رابطه داشته باشن نه فقط به رابط صرفا جنسی ولی این نوع رابطه توی کشور رسمیش میشه همون صیغه که اونم جا نیفتاده ... و

شرایطش برای یه خانم مجرد (صیغه شدن ) مهیا نیستش (اذن پدر)

خانومی اگر که این مدل ازدواج رو پذیرفته قطعا تبعات پیش رویش هم دیده و در نظر گرفته،پس دچار مشکلات عاطفی و ... نمیشه.
    مخصوصا کسایی که به عنوان پارتنر یا هم خونه باهم زندگی میکنند قطعا اینا تا ته راهو دیدن و اگر این رابطه تموم شه خیلی درگیر عواقب نمیشن.
    شما یه طوری میگی (خانومی که ) انگاری باورتون شده همه خانوم ها احساساتی نازکتر از برگ گل یاس دارند و اگر خدایی ناکرده توی نه این نوع رابطه بلکه هر رابطه ای دچارشکست بشن دنیاشون به آخر میرسه ... نه این طوری هام

نیستش و در خیلی موارد خانم ها خیلی راحتر از مردها با عواقب و تموم شدن هر رابطه ای کنار میان و ... هر فردیکه وارد یک نوع رابطه ای میشه قبل از رسیدن به عواقبش حتما یه لذتی برای شروع رابطش بوده (عاطفی / جنسی و ...)

بوده و اینکه گولم زدن خام شدم نفهمیدم چی شد اکثرا برای بچه های زیر 18 هستش که البته الان همونام چهارتای سن بالاترشون رو درس میدن ....

در مورد خانواده ها باید بگم که عموما خانواده نما معنی نداره برای من، قطعا پدر و مادر به فکر اینده دختر یا پسرشون هسند و اول از اونا پدر و مادر هستند که به مشکلات پیش روی این زندگی فکر میکنند و بعد تصمیم میگیرند ولی خب اغلبدختر یا پسرهایی که اینجوری زندگی میکنند یا حداقل مواردی که من دیدم حداقل سن طرفین بالای 28 سال هستند تا 35 سال. تقریبا همشون از استقلال مالی و اجتماعی برخوردارند.
    در مورد این نوع خانواده ها هم اتفاقا به جای اینکه پسر یا دخترشون تا سن 40 یا 50 سالگی بچسبن به خانواده و تاب دور موندن دو دقیقه ای از خانواده رو نداشته باشن که یه عده دائما نازشون بکشن و بگن این برات خوبه اون برات بده

سعی میکنن با افکار فرزندانشون کنار بیان و بزارن که برای خودشون مستقل زندگی کنن و درست و غلطش رو هم بزارن به عهده خودشون و دست از عقل کل بازی و دخالت نا به جا و تحمیل عقاید و نوع تفکر و رفتار و ... به بچه هاشون

خوداری کنن .

19. 2 کاربر از Mr_100_dolari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •