تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 29 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 282

نام تاپيک: ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 93 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 93 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

با سلام و عرض خسته نباشید به همه ی کنکوری های عزیز سال 92 .

امیدوارم همه ی دوستانی که کنکور دادن ، در همه ی مراحل ، موفق باشن

لطفا" برای بحث و بررسی در مورد کنکور 92 و مباحث متفرقه انتخاب رشته ( هم سراسری و هم آزاد ) فقط از **این تاپیک استفاده کنید

برای درخواست راهنمایی انتخاب رشته از طریق قوانینی که در تاپیک زیر مطرح شده ، اقدام به ایجاد تاپیک مجزا نمایید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسري سال 1393

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سؤالات گروههاي آزمايشي علوم رياضي و فني،‌علوم تجربي، علوم انساني، هنر و زبانهاي خارجي آزمون سراسري سال 1393

1 سوالات گروه آزمايشي رياضي و فني
    ------------------------------------------
    ----------------------------
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -----------------------------------------
    2 سوالات گروه آزمايشي هنر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    3 سوالات گروه آزمايشي علوم تجربي
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    4 سوالات گروه آزمايشي زبانهاي خارجي
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    5 سوالات گروه آزمايشي علوم انساني

كليد اوليه آزمون سراسري سال 1393

-------------------------------------------------------------------------------------------------
    دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي آزمون سراسري 1393

------------------------------------------------------------------------------------------------

انتخاب رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1393

------------------------------------------------------------------------------------------------

توجه ::

پستهای اسپم و بیهوده و همچنین تاپیکهای اضافه در این مورد بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد

--------------------------------------------------------------------------------------------

توجه : برای راهنمایی در مورد انتخاب رشته لطفا اطلاعات زیر رو اعلام کنید تا رشته و شهرهای پیشنهادی را به صورت فایل برای شما ارسال کنیم :

رشته
    منطقه
    استان
    رتبه در منطقه
    رتبه کشوری

با تشکر از همه ی شما

2. 4 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

دفترچه راهنماي انتخاب رشته هاي تحصيلي آزمون سراسري 1393

4. 3 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Joaquin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام

میخواستم نظر عزیزان رو در مورد این رشته ها بدونم. (بازار کار مهمه)

من الان در آزمون زبان در دانشگاه علامه طباطبایی، شهید چمران، بوعلی همدان و تعدادی دیگه از مراکز استان ها قبول شدم. (مترجمی انگلیسی)

اما در ریاضی دولتی چندان شانس زیادی ندارم ولی در آزاد احتمالا میتونم مهندسی کامپیوتر یا IT رو انتخاب کنم.

هر 3 مورد یعنی مترجمی، مهندسی نرم افزار و مهندسی IT رو به یک اندازه علاقه دارم. حالا به نظر شما کدوم بهتره؟

داره خودمونی میشه kahkeshan6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

من الان در آزمون زبان در دانشگاه علامه طباطبایی، شهید چمران، بوعلی همدان و تعدادی دیگه از مراکز استان ها قبول شدم. (مترجمی انگلیسی)

اما در ریاضی دولتی چندان شانس زیادی ندارم ولی در آزاد احتمالا میتونم مهندسی کامپیوتر یا IT رو انتخاب کنم.

هر 3 مورد یعنی مترجمی، مهندسی نرم افزار و مهندسی IT رو به یک اندازه علاقه دارم. حالا به نظر شما کدوم بهتره؟
    والا در مورد بازار کار اگه سوال دارین باید بگم در حال حاضر برای رشته کامپیوتر کارهای زیادی میشه پیدا کرد.ولی اگه واقعا تو یک یا چند زمینه خوب کار کنی و کاربلد باشی.حالا به نظر من که سخت افزار و نرم افزار
    تو کارشناسی فرقی ندارن از نظر بازار کار.چون عملا فقط حدود 20 واحد اختلاف واحد دارن که شما چندتاشو از درسای گرایش دیگه رو میتونی به عنوان دروس اختیاری بگزرونی.
    من خودم کامپیوتر میخونم و گرایشم هم سخت افزار انتخاب کردم.چون واسه ارشد رشته های معماری کامپیوتر-رباتیک-مهندسی پزشکی رو در نظر دارم و یکی از این سه تا رو انتخاب میکنم.و همون 20 واحد
    سخت افزارو بگزرونم واسه ارشد و کنکور ارشد باید بخونم.ولی از نظر بازار کار تفاوت زیادی ندارن.البته اینو بگم کارهای نرم افزاری بیشتر از کارهای سخت افزاری هست.ولی این به این معنا نیست که کار
    واسه نرم افراریها بیشتره.معمولا هر شرکت تو یه زمینه خاص نیاز به مهندسین کامپیوتر داره.و براش فرقی نمیکنه که طرف کدوم گرایش رو خونده.پس واسه کارشناسی گرایشا زیاد فرقی ندارن.البته آیتی از سخت و نرم
    کمتر کار میکنند.و یه خورده جنبه مدیریتی داره.و اینو بگم که تو رشته کامپیوتر به هیچ عنوان نباید به درسای دانشگاه اکتفا کنی.باید خودت کار کنی تا بتونی تو یه زمینه مسلط بشی.درسای دانشگاه شما رو تو هیچ زمینه ای مسلط نخواهد کرد تا وقتی که خودت کار نکنی!ولی اگه فقط بین نرم افزار و آیتی یکی بخوای انتخاب کنی من نرم افزارو پیشنهاد میکنم.چون معمولا دانشجوهای نرم افزار از دانشجوهای آیتی قوی تر میشن.یه جورایی
    خودشون از خودشون انتظار بیشتری دارن و بیشتر تلاش میکنند!
    Last edited by kahkeshan6; 04-08-2014 at 06:30.

7. 3 کاربر از kahkeshan6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال رضا جنگنده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

سلام
    آقا یه سوال دارم:
    مهندسی عمران، آزاد نجف آباد بهتره برم یا دولتی شهرکرد؟ خودم اصفهانم خب نجف آباد نزدیک تره ولی خب اگه دولتی بعد تفوت علمی و ارزشش بیشتر از آزاد نجف آباده خب دولتی رو می رم ولی اگه تفاوت کمه که خب نجف آباد می رم. حالا می خوام نظر شما رو بدونم. پ.ن: فیزیک دانشگاه اصفهانم قبولم و کلا به رشته های مربوط به فیزیک مثل برق و عمران و... علاقه دارم ولی خب خود رشته فیزیک نمی دونم خوبه یا نه.... مندسی پزشکی هم نمی دونم برا ایران مناسبه بازار کارش خوبه یا نه...

داره خودمونی میشه a.sahami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    Bahar

پيش فرض

سلام به همگی. دوستان تو کارنامه سهمیه من اشتباه درج شده . حالا دیروز درخواست فرستادم برای بررسی مجدد* کسی میدونه کی معلوم میشه بررسی کردن یا نه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام ب همه ...
    میتونم بگم بدبخت شدم !
    رتبه ی منطقه ی دو من 25000 هستش !
    استان محل سکونت آذربایجان شرقی ...
    ب نظرتون با این رتبه از دانشگاه هنرهای اسلامی تبریز و دانشگاه سراسری تبریز چه رشته هایی قبول میشم ؟
    حتی اگه شبانه باشه ...
    رشته های مدنظر من مهندسی معماری . مهندسی صنایع . آی تی . مترجمی زبان . عمران هستش !
    چیکار کنم با این رتبه تبریز قبولم ؟؟؟

پروفشنال Hamed 360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

رتبه 3000 منطقه 1 تجربی چی میتونم قبول بشم ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

گروه هنر
    رتبه کشوری ۶۸۴
    منطقه ۴۰۵
    زیر گروهام حدودا ۳۵۰

میتونم کارشناسی فرش دانشگاه هنر تهران متمرکز قبول شم؟
    نیمه متمرکزا مجسمه میتونم؟!

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

سلام

سلام

به نظرم مترجمی آینده و بازار کار بهتری داره نسبت به کامپیوتر و آی تی

14. این کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 29 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •