تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 27 از 29 اولاول ... 1723242526272829 آخرآخر
نمايش نتايج 261 به 270 از 282

نام تاپيک: ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 93 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

آخر فروم باز Mehran-King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

در مورد خدمت نظام وظیفه نگفتین ؟ میتونم سال آینده کنکور 94 شرکت کنم و انتخاب رشته کنم ؟ من متولد 74 تیر ماه هستم ، من در سال 91-92 مدرسه نرفتم و بزرگسالان بودم شهریور 92 دیپلم سال سوم گرفتم و امسال شهریور خرداد ماه 93 مدرک پیش دانشگاهی گرفتم ، بازم میتونم کنکور شرکت کنم ؟ من تو عمرم فقط یکبار اونم تیر ماه همین سال کنکور دادم و خوب ندادم ... و نخوندم!

میخواستم بدونم تکلیف نظام وظیفه من چی میشه ؟ آیا میتونم سال بعد کنکور 94 بدم ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

لطفا سریع تر کمکم کنین دوستان وقت کمه

اگه نباشه جاش خالی می مونه مُعین's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

در مورد خدمت نظام وظیفه نگفتین ؟ میتونم سال آینده کنکور 94 شرکت کنم و انتخاب رشته کنم ؟ من متولد 74 تیر ماه هستم ، من در سال 91-92 مدرسه نرفتم و بزرگسالان بودم شهریور 92 دیپلم سال سوم گرفتم و امسال شهریور خرداد ماه 93 مدرک پیش دانشگاهی گرفتم ، بازم میتونم کنکور شرکت کنم ؟ من تو عمرم فقط یکبار اونم تیر ماه همین سال کنکور دادم و خوب ندادم ... و نخوندم!

میخواستم بدونم تکلیف نظام وظیفه من چی میشه ؟ آیا میتونم سال بعد کنکور 94 بدم ؟
    پس از اخذ آخرین مدرک دوران متوسطه یک سال مهلت معرفی دارید .
    نگران نباشید.
    اگر میخوای بخونی که بهتره بخونی و نری دانشگاه اگر بری دانشگاه نمیتونی به نتیجه مطلوبت در کنکور برسی ... هم بخوای درس دانشگاه پاس کنی هم برای کنکور بخونی ...
    شخصا این سومین کنکورم بود البته نه اینکه من پیوسته سه سال کنکور میدادم ... بینش خدمت رفتم ... کار میکردم ...رشتم رشته دیگه ای بود و ... اما نا امید نشدم.
    موفق باشید.

4. این کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان من امسال 93 - کنکور سراسری دادم مدیریت دولتی پیام نور شهر خودم قبول شدم ، میخواستم بپرسم ، آیا میتونم به این دانشگاه نرم و سال آینده دوباره امتحان کنکور 94 بدم ؟
    من متولد 74 تیر ماه هستم ممنون میشم راهنماییم کنین (آخه یه جا نوشته بود هرکسی که انتخاب رشته کنه تو دانشگاه دولتی قبول بشه نمیتونه سال آینده انتخاب رشته کنه آیا این حرف درسته و من نمیتونم سال آینده کنکور شرکت کنم؟) ممنون ؛
    اگر امسال پیش دانشگاهی رو تموم کردین بله میتونین ثبت نام نکنین و بمونین برای کنکور سال بعد. ولی اگه پشت کنکوری بودین و پیش دانشگاهی رو پارسال تموم کردین باید ثبت نام کنین. البته بعد از قطعی شدن ثبت نام میتونین هم تحصیل کنین و در کنارش کنکور 94 شرکت کنین و هم اینکه انصراف بدین و برای کنکور 94 آماده بشین. ( بعد از تاریخ انصراف یک سال مهلت برای قبول شدن مجدد در دانشگاه دارین )

6. 2 کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

این که میگند اگه درصد زیر 40 باشه باید برید کلاس جبرانی تو دانشگاه درسته؟ هنوزم هست؟ فقط مختص دانشگاه دولتیه؟

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

این که میگند اگه درصد زیر 40 باشه باید برید کلاس جبرانی تو دانشگاه درسته؟ هنوزم هست؟ فقط مختص دانشگاه دولتیه؟
    بله ، اون درس رو به عنوان درس جبرانی به واحدهاتون اضافه می کنن و فقط مختص دولتی ها نیست همه دانشگاه ها این کار رو می کنن

9. 2 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

بله ، اون درس رو به عنوان درس جبرانی به واحدهاتون اضافه می کنن و فقط مختص دولتی ها نیست همه دانشگاه ها این کار رو می کنن
    مثلا من درسی رو 40 درصد زدم که اصلا این درس در رشته قبولیم نیست ... تکلیف اون چی میشه؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

اگر امسال پیش دانشگاهی رو تموم کردین بله میتونین ثبت نام نکنین و بمونین برای کنکور سال بعد. ولی اگه پشت کنکوری بودین و پیش دانشگاهی رو پارسال تموم کردین باید ثبت نام کنین. البته بعد از قطعی شدن ثبت نام میتونین هم تحصیل کنین و در کنارش کنکور 94 شرکت کنین و هم اینکه انصراف بدین و برای کنکور 94 آماده بشین. ( بعد از تاریخ انصراف یک سال مهلت برای قبول شدن مجدد در دانشگاه دارین )
    سلام علیرضا ببینین خواهشا راهنماییم کنین ، آخه خانواده من میگه من نمیتونم دوباره کنکور بدم و از این حرفا میگن که من یک سال واسه دیپلم گرفتن موندم ... اما من همین امسال برای اولین بار کنکور دادم!

من متولد تیر ماه سال 74 هستم ، آیا میتونم سراسری 94 شرکت کنم ؟ ( من یک سال موندم واسه دیپلم سال سوم - و امسال پیش دانشگاهیم رو تموم کردم و همچنین امسال برای اولین بار کنکور دادم )

ببینین الان من پیام نور شهر خودم رشته مدیریت قبول شدم ،آیا میتونم هم دانشجو باشم و امتحان ترم بدم و هم اینکه کنکور سراسری 94 بدم؟ بعدش ترم دوم پیام نور رو شرکت نکنم و اجازه بگیرم واسه کنکور 94 ؟! بعدش بعدا اگه نمرم باز بد اومد همین رشته پیام نور رو ادامه بدم؟ و اگرم رتبه خوبی کسب کردم آیا میتونم بعدا از پیام نور انصراف بدم و برم به دانشگاه روزانه که اونجا قبول شدم ؟!

از طرفی آیا نظام وظیفه میذاره ؟! ممنون میشم جوابمو جامع و کامل بدین خیلی واسم مهمه ، ممنون ؛

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام علیرضا ببینین خواهشا راهنماییم کنین ، آخه خانواده من میگه من نمیتونم دوباره کنکور بدم و از این حرفا میگن که من یک سال واسه دیپلم گرفتن موندم ... اما من همین امسال برای اولین بار کنکور دادم!

من متولد تیر ماه سال 74 هستم ، آیا میتونم سراسری 94 شرکت کنم ؟ ( من یک سال موندم واسه دیپلم سال سوم - و امسال پیش دانشگاهیم رو تموم کردم و همچنین امسال برای اولین بار کنکور دادم )

ببینین الان من پیام نور شهر خودم رشته مدیریت قبول شدم ،آیا میتونم هم دانشجو باشم و امتحان ترم بدم و هم اینکه کنکور سراسری 94 بدم؟ بعدش ترم دوم پیام نور رو شرکت نکنم و اجازه بگیرم واسه کنکور 94 ؟! بعدش بعدا اگه نمرم باز بد اومد همین رشته پیام نور رو ادامه بدم؟ و اگرم رتبه خوبی کسب کردم آیا میتونم بعدا از پیام نور انصراف بدم و برم به دانشگاه روزانه که اونجا قبول شدم ؟!

از طرفی آیا نظام وظیفه میذاره ؟! ممنون میشم جوابمو جامع و کامل بدین خیلی واسم مهمه ، ممنون ؛
    دوست گرامی با توجه به اینکه قوانین نظام وظیفه هر وز تغییر میکنن بهتر هست که شما با شماره تلفن 096480 تماس گرفته و با مشاوران به صورت تخصصی مشکلتون رو در میون بزارید.
    به این لینک ها نیز مراجعه کنید .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    دوست عزیز حقیقتا من زمانی که سرباز بودم برای یه خبری که میشد یا ... من یه بار از طریق اینترنت پیگیری میکردم! یه بار زنگ میزدم سامانه گویا یه بار هم میرفتم معاونت وظیفه عمومی شهرمون !
    متاسفانه برخی افراد میخوان دیگه آب رو هم از طریق اینترنت بهشون برسونن !( خدای نکرده جسارت نشه ... اما حقیقت این هست که شما چند روزه درگیر این مساله هستین و کافی بود به معاونت وظیفه عمومی شهر خودتون یا سامانه گویا تماس میگرفتین . مطمئن باشید اگر سرباز با چند سال غیبت هم بودید دستتون رو نمیگرفتن ببرن خدمت !)
    در ضمن :
    - سقف سنوات هاي مجاز تحصيلي در مقاطع مختلف دانشگاهي ، به چه ميزان مي باشد؟جواب : برابر تبصره (1) ماده (33) قانون خدمت وظيفه عمومي ، حداكثر معافيت تحصيلي براي دانش آموزان تا سن بيست سال تمام ودر هر يك از مقاطع تحصيلي كارداني دو و نيم سال، كارشناسي ناپيوسته وكارشناسي ارشد ناپيوسته سه سال، كارشناسي پيوسته پنج سال وكارشناسي ارشد پيوسته شش سال، دكتراي پيوسته هشت سال و دكتراي تخصصي شش سال است.
    مشاوره اینترنتیشون خیلی دقیق نیست .
    Last edited by مُعین; 17-09-2014 at 08:13.

13. این کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Scientific Moderator farshidshd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ๑۩۞۩๑̴

پيش فرض

همونطور که علیرضا جان گفتن ، اگه امسال پیش رو تموم کردی می تونی کنکور سال دیگه هم شرکت کنی و مشکلی نیست.

میتونی هم دانشجو باشی و هم کنکور بدی و اگه قبول شدی از پیام نور انصراف بدی و بری دانشگاه جدید ثبت نام کنی.

15. 2 کاربر از farshidshd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •