تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 29 اولاول ... 39101112131415161723 ... آخرآخر
نمايش نتايج 121 به 130 از 282

نام تاپيک: ✔ انتخاب رشته ی کنکوری های 93 (سراسری،آزاد) + نتایج نهایی+تکمیل ظرفیت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

دوستان رتبم تو منطقه دو رشته ریاضی 1847شده یه سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدید

بین مهندسی نفت دانشگاه صنعت نفت و مهندسی نرم افزار خواجه نصیر یا صنعتی اصفهان کدومشو انتخاب کنم؟(به هر دو تا رشته علاقه دارم ) کدومش از نظر آینده شغلی یا بازر کار تو ایران و خارج بهتره؟ اصلا دانشگاه صنعت نفت دانشگاه خوبی هست؟
    Last edited by alimack; 12-08-2014 at 18:10.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان رتبم تو منطقه دو رشته ریاضی 1847شده یه سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدید

بین مهندسی نفت دانشگاه صنعت نفت و مهندسی نرم افزار خواجه نصیر یا صنعتی اصفهان کدومشو انتخاب کنم؟(به هر دو تا رشته علاقه دارم ) کدومش از نظر آینده شغلی یا بازر کار تو ایران و خارج بهتره؟ اصلا دانشگاه صنعت نفت دانشگاه خوبی هست؟

خب بازارکار نرم افزار طیف بزرگتری رو داره ، نفت هم خوبه ولی به شرطی که استخدام دولتی باشی

3. این کاربر از After4Ever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

در حال حاضر دولت محدوديت هاي خيلي شديدي در جذب نيرو ( حتي نيروي متخصص ‌) داره به نظر من به نرم افزار فكر كنين خيلي بهتره. هم در ايران و هم در جهان بازار كار خوبي داره و مدرك هاش رو هم خيلي از دانشگاهاي دنيا راحت ميپذيرن

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

دوستان تو دفترچه سراسری مثلا قسمت رشته های تحصیلی روزانه نوشته پزشکی ظرفیت پذیرش نیمسال اول 80 نفر . بعد یه کد دیگه داده نوشته پزشکی نیم سال دوم 80 نفر . فرق نیم سال اول با دوم تو چیه ؟
    يكيشون ورودي مهر هست يكيشون هم ورودي بهمن هست و از اواخر بهمن درسشون شروع ميشه. از هيچ نظر ديگه اي هيچ فرقي ندارن. اين تفاوت هم دليل خودش رو داره.
    اون دانشگاه مجموعا 180 نفر ظرفيت براي ورودي هاي جديد داره ولي در مهرماه 80 نفر رو برميداره و منتظر ميشه پزشكي هاي ورودي قبلي درسشون در بهمن ماه تموم بشه تا 80 نفر دانشجوي جديد وارد دانشگاه بشن.

6. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن موضوعات علمی و فنی-مهندسی M o h a m m @ d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    همین دوروبر

پيش فرض

سلام
    برای یکی از دوستان میخوام انتخاب رشته کنم پیام نور اورده هر چی میزنم موقعه ورود اطلاعات برای انتخاب رشته میزنه اطلاعاتی با مشخصات وارد شده يافت نشد .ایا برای انتخاب رشته باید کارت دیگه بگیرم؟

قبلانم پیام نور جز علاقمندی ها زده

آخر فروم باز LEO.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون
    دقیق نمیدونم
    فقط همین قدر خبر دارم
    دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

ا رتبه 14900 منطقه 1
    شانس قبولی تو دانشگاه خواجه نصیر(شبانه)یا هر دانشگاهی تو تهران هست؟
    قبولی تو عمران آزاد(ترجیحا علوم تحقیقات )هست؟
    شرایطت مشابه دوستمه
    متاسفانه نه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

در حال حاضر دولت محدوديت هاي خيلي شديدي در جذب نيرو ( حتي نيروي متخصص ‌) داره به نظر من به نرم افزار فكر كنين خيلي بهتره. هم در ايران و هم در جهان بازار كار خوبي داره و مدرك هاش رو هم خيلي از دانشگاهاي دنيا راحت ميپذيرن
    آیا نیازه که قبل از ورود به دانشگاه در رشته ی نرم افزار برنامه نویسی بلد باشیم مثلا در حد c++ یا تو دانشگاه یاد میدن؟؟

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

آیا نیازه که قبل از ورود به دانشگاه در رشته ی نرم افزار برنامه نویسی بلد باشیم مثلا در حد c++ یا تو دانشگاه یاد میدن؟؟
    نه بابا طرف بلد نیست کامپیوترو روشن کنه میره رشته کامپیوتر

11. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال رضا جنگنده's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Skyrim

پيش فرض

دوستان می دونم سخته ولی بین این سه تا کدومو پیشنهاد می دین؟ به هر سه تا شدید علاقه دارم، طوری که حاظرم سه بار دانشگاه و بخونمشون
    ولی خب حیف که وقت نمی شه....
    فیزیک
    عمران
    مهندسی پزشکی
    پ.ن: عمران و مهندسی پزشکی رو اگه برم آزاد می رم....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •