تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 42

نام تاپيک: راهنمایی در مورد کارت گرافیکم!

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

اقا امیر مثل اینکه منظور منو متوجه نشدی؟منظورم اینه که وقتی سایت مت کامپیوتر در صفحه مربوط مینویسه که برند شاتل تک انگلستان نمیتونه هیچ وقت دروغ بگه!! ضمنا منظور من اینه که این کارت oem هست یعنی به سفارش شاتل تحت عنوان شاتل تک تولید میشه!شاتل تک غیر از کارت گرافیک مودم گیرنده دیجیتال کارت کپچر و 3g مودم تولید میکنه و همه اونها رو 24 ماه گارانتی تعویض میکنه!پس از کیفیت محصولاتش خبر داره که همچین گارانتی رو انجام میده!
    دوست عزیز گرافیک gtx550 ti ddr5همشون که بایرند هاوشرکت های غابل قبول وتوخود سایت نویدیا گرافیک 192بیتی هستش چیزی که هست این شرکت دروغین اینگلیسی جنساشو فقط توایران میفروشه نه کشورهای دیگه خداکنه درک کنی اصلا فکرکن ماسوادنداریم ما بلد نیستیم مادروغ میگیم ولی خودت که باید فکرکنی بدونی شاتل یاگلکسی یا سامسونگ کارشون یه چیزه دیگست مثل این میمونه که شرکت سامسونگ بره دشک بادی بسازه اززمین تا اسمون فرق میکنه سامسونگ کجا دشک بادی کجا هرچی که هست توسایت ایرانی دیده میشه وجایی وجودنداره مثل پاورهای گرین یاtscoتوهیچ سایت خارجی وجودنداره فقط توسایت ایرانی این گرافیک وپاورها دیده میشن الان چیزی که هست ما ازکیفیتش صحبت میکنیم مگرنه شیرخشک هم24ماه گارانتی داره
    Last edited by امید رض; 24-06-2014 at 15:27.

2. این کاربر از امید رض بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

مگه این شرکت ال جی نیست که مواد abs پلاستیک تولید میکنه این حرف شما غیر قابل قبول هست!!ضمنا کارت 550 ti شرکت pny هم مدل 128 بیت داره!میخوای یه سرچ کن تو نت متوجه منظورم میشی!در مورد پاور گرین هم بهترین برند پاور هست مگه سایت خارجی داره!ضمنا تو سایت دیجی کالا یه سرچ در مورد گیرنده دیجیتال شاتل تک کن میبینی تو قسمت اظهار نظر همه از این نوع گیرنده تعریف میکنند و میگن کیفیت ساخت بسیار بالایی داره!!

4. این کاربر از Ramtin 007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

اقا امیر مثل اینکه منظور منو متوجه نشدی؟منظورم اینه که وقتی سایت مت کامپیوتر در صفحه مربوط مینویسه که برند شاتل تک انگلستان نمیتونه هیچ وقت دروغ بگه!! ضمنا منظور من اینه که این کارت oem هست یعنی به سفارش شاتل تحت عنوان شاتل تک تولید میشه!شاتل تک غیر از کارت گرافیک مودم گیرنده دیجیتال کارت کپچر و 3g مودم تولید میکنه و همه اونها رو 24 ماه گارانتی تعویض میکنه!پس از کیفیت محصولاتش خبر داره که همچین گارانتی رو انجام میده!
    1:سایت مت کامپیوتر ، یکی از بزرگترین دروغگو هاست! چون هرچی نوشته چرنده...
    2:شاتل تک مودم میسازه، کارت کپچر میسازه، مودم تری جی میسازه، ولی کارت گرافیک نمیسازه!
    3:شما به خود شاتل تک ایمیل بزن و بپرس اینکارت گرافیک رو اونا تولید کردن یا نه! این فکر کنم بهترین راه باشه درسته؟

6. این کاربر از amir200812 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اقا امیر چرا متوجه نیستی اون برند شاتل تک که شما میگی(منظورم همون سایتی که توش محصولات ماهواره هست) ارمش اصلا با شاتل تک من فرق داره!!شاید اصلا این کارت hi copy باشه دوست من!من چند وقت پیش تو نت متوجه یک کارت با نام afox شدم که مثل کارت من 550 ti بود وقتی عکس کارت گرافیکش رو دیدم متوجه شدم برد pcb و همچنین نهوه چینش قطعاتش مانند کارت من بود فقط تنها فرقش این بود که بردش مشکی و سیتمم خنک کننده اون از لحاظ ظاهری با کارت من فرق داشت ولی تمام المانهاش دقیقا مثل مال من بود!!اگه باور نداری تو نت سرچ کن متوجه میشی!!!علتش به خاطر چیه؟؟؟؟

8. این کاربر از Ramtin 007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

آقا دست از سر این انجمن بردار!

کارت شما اصله و یکی از بهترین های بازار هست!
    حتی از GTX780 ti هم سرتره!
    بهترین کیفیت PCB رو داره و توسط ناسا طراحی شده ، قطعاتش هم از طریق پنتاگون تامین شده و آخرین گرید نظامی هستند...

داداش سانتافیوژهم اضافه کن باچندتا موادغنی شده

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

سلام
    یک شات از نرم افزار GPU-Z بزارین تا بررسی بشه ...

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

اقا امیر چرا متوجه نیستی اون برند شاتل تک که شما میگی(منظورم همون سایتی که توش محصولات ماهواره هست) ارمش اصلا با شاتل تک من فرق داره!!شاید اصلا این کارت hi copy باشه دوست من!من چند وقت پیش تو نت متوجه یک کارت با نام afox شدم که مثل کارت من 550 ti بود وقتی عکس کارت گرافیکش رو دیدم متوجه شدم برد pcb و همچنین نهوه چینش قطعاتش مانند کارت من بود فقط تنها فرقش این بود که بردش مشکی و سیتمم خنک کننده اون از لحاظ ظاهری با کارت من فرق داشت ولی تمام المانهاش دقیقا مثل مال من بود!!اگه باور نداری تو نت سرچ کن متوجه میشی!!!علتش به خاطر چیه؟؟؟؟
    احتمالا معنی HIGH COPY رو میدونید؟
    این خودش یعنی فیک هست...

ممکنه اون سایت نباشه! شما به سازندش ایمیل بزن...

سلام
    یک شات از نرم افزار GPU-Z بزارین تا بررسی بشه ...
    دوست عزیز خودتون را به زحمت نندازین ، همه این کار ها در چند ماه گذشته انجام شده ولی ایشون کلا مثل اینکه ارتباط یک طرفه دارند!
    حرف خودشون رو میزنن! ولی حرف ماها رو نمیشنون...

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

اقا امیر چطور میتونه فیک باشه ولی از قطعات اصلی و با کیفیت در این کارت استفاده شده!! فیک یعنی از قطعات بی نام و نشان در این کارت استفاده بشه اقای ناظر انجمن!!! بهتره یک مقدار منطقی باشی!! نظرتون در رابطه با برند afox چیه؟حتما اینم میگی فیک هست!

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

ضمنا شما چقدر کلید کردین روی سایت! خیلی از برندهای چینی اصلا سایت ندارند دوست من! مثلا من میخواست مودم وایرلس بگیرم مد نظر خودم مدل tp-link بود ولی از چند مغازه دار سوال کردم گفتند مدل goldweb رو بگیر گفتم برای چی گفتند مارک tp-link با اینکه برند معروفی هست ولی مرجوعی زیاد داره ولی مودم goldweb که نه سایتی داره نه برند معروفی هست اصلا مرجوعی نداره و کیفیتش هم خیلی عالیه!پس اگه تو سایت دیجی کالا سرچ کنی در رابطه با شاتل تک در بخش اظهار نظر کاربران میبینی هم در مورد گیرنده دیجیتال و هم مودم همه کاربران از کیفیت بالای این محصول خیلی راضیند میخوای یه سرچ کن تو دیجی کالا دوست من!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •