تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: بهترین تلویزیون برای ps4

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض بهترین تلویزیون برای ps4

سلام

بهترین تلویزیون برای بازی با ps4 چیست ؟

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

سلام

بهترین تلویزیون برای بازی با ps4 چیست ؟
    سلام

بهترین TV ای که بشه برای این کنسول قدرتمند استفاده کرد TV های 4K هستند که هم بالاترین میزان تراکم پیکسل رو در میان TV های معمول دارن و هم از کیفیت تصویری فوق العاده ای بهره مند هستن .

همونطور که در جزئیات این کنسول ذکر شده , این کنسول قابلیت اجرای تصاویر ویدئویی با کیفیت 4K رو خواهد داشت و تنها در محیط بازی از تراکم تصویر 1080p پشتیبانی خواهد کرد .

البته مشکلی که در این حین وجود داره فعلا قیمت های بسیار نجومی این سری از LED ها در تمامی برند ها هست و مشکل دوم اینچ این سری که معمولا بالای 60 هست اگر اشتباه نکنم که فضای زیادی رو اشغال میکنه و مسلما برای اتاق خواب شاید نشه استفاده کرد در اکثر موارد.

اما در سری های LED های Full HD گزینه های فراوانی در پیش رو هست که میتوان در سایز های مناسب 40-46 اینچ تهیه کرد و لذت برد .

موردی که جدیدا پیش اومده مشکلات عدیده شرکت سامسونگ هست که نمیدونم در حال حاضر برطرف شده یا خیر اما پیشنهاد میکنم از سری های LG و یا Sony تهیه بفرمائید.

تنها موارد مورد توجه برای خرید LED مخصوصا برای بازی , توجه به میزان کنتراست پنل که هرچه بالاتر بهتر و میزان رفرش صفحه هست که با واحد Hz نمایش داده میشه که این میزان هم هرچه بالاتر باشه بهتر خواهد بود و از کشیدگی تصاویر در بازی ( مانند بازی های اتومبیل رانی ) بیشتر جلوگیری خواهد کرد .

حداقل سعی کنید برای خرید , Hz (هرتز) پنل زیر 240 نباشه و ترجیحا بالای 400 باشه .

3. 2 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

1 بهترین تلویزیون برای بازی

سلام
    من خودم تازگی 43uj752v گرفتم لگش خیلی پایینه کیفیت تصویرشم خوبه توصیه می کنم شما هم یه نیگاه بندازید
    من از فروشگاه ممتازکالا خریدم قیمتشاون خیلی مناسبه دوستان قبل خرید از بانه یه نگاه به این شایت بیاندازید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •