تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: [ Microsoft Account ] / تمامی مسائل مربوط به اکانت مایکروسافت

آخر فروم باز basketball's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من اکانتم رو 3 ماه پیش حذف کردم، پیام هم اومد اکانت شما حذف شده.
    الان میخوام با همون اسم اکانت بسازم میگه این اکانت در حال استفاده هست، جریان چیه؟

پروفشنال behnamy01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

من اکانتم رو 3 ماه پیش حذف کردم، پیام هم اومد اکانت شما حذف شده.
    الان میخوام با همون اسم اکانت بسازم میگه این اکانت در حال استفاده هست، جریان چیه؟
    با همون اسم یا با همون ایـمیل؟ فکر نکنم به اسم های تکـراری گیر بده! ولی اگر به ایـمیل تکـراری گیر میده خیلی هم کار خوبـی میکنه!! چون فرض کنید یک نفر به هر دلیل دوسـت داره اکانتش رو حذف کنه، بعدا یکی دیگه با همین ایـمیل میاد یه اکانت جدید میسـازه و میتونه بره توی سایـت هایی که این بنده خـدای قبلی ثبت نام کرده بوده، forget password بزنه و ایمیـل دریافت کنه و پسـوردهاش رو عوض کنه!

3. این کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با همون اسم یا با همون ایـمیل؟ فکر نکنم به اسم های تکـراری گیر بده! ولی اگر به ایـمیل تکـراری گیر میده خیلی هم کار خوبـی میکنه!! چون فرض کنید یک نفر به هر دلیل دوسـت داره اکانتش رو حذف کنه، بعدا یکی دیگه با همین ایـمیل میاد یه اکانت جدید میسـازه و میتونه بره توی سایـت هایی که این بنده خـدای قبلی ثبت نام کرده بوده، forget password بزنه و ایمیـل دریافت کنه و پسـوردهاش رو عوض کنه!
    من قبلا یک ایمیل داشتم مثلا به این اسم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد بخاطر اسپم و یکسری مسائل تصمیم گرفتم حذف کنم و 60 روز بعد یک اکانت تازه با همین اسم بسازم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، یعنی یک حالت رفرش داشته باشه.
    حالا که میخوام بسازم میگه امکانش نیست...من 60 روز صبر کردم از دیتابیس حذف بشه بعد با همین اسم اکانت بسازم. پس این اسم از دیتابیس حذف شده، چطور اجازه نمیده؟
    مگه یاهو ایمیل های غیرفعال رو اجازه حذف نمیده؟

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

من قبلا یک ایمیل داشتم مثلا به این اسم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد بخاطر اسپم و یکسری مسائل تصمیم گرفتم حذف کنم و 60 روز بعد یک اکانت تازه با همین اسم بسازم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، یعنی یک حالت رفرش داشته باشه.
    حالا که میخوام بسازم میگه امکانش نیست...من 60 روز صبر کردم از دیتابیس حذف بشه بعد با همین اسم اکانت بسازم. پس این اسم از دیتابیس حذف شده، چطور اجازه نمیده؟
    مگه یاهو ایمیل های غیرفعال رو اجازه حذف نمیده؟
    نمیدونم از کجا تشخیص میدید چیزی باید از توی دیتـابیس بعد از 60 روز حذف بشه! اینکه قابلیت حذف اکـانت گذاشتن ربطی به دیـتابیس های قبلی شون نداره. به هرجهت همونطور که توی پست قبلی گفتم، راهـکارشون از لحاظ امنـیتی درسته و نباید ایمـیل مسـدود شده دوباره فعال بشه! حالا شما میتونید به خودشون هم ایـمیل بزنید و بگید اگر امکان داره دوباره واستون باز بکنن.

6. این کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نمیدونم از کجا تشخیص میدید چیزی باید از توی دیتـابیس بعد از 60 روز حذف بشه! اینکه قابلیت حذف اکـانت گذاشتن ربطی به دیـتابیس های قبلی شون نداره. به هرجهت همونطور که توی پست قبلی گفتم، راهـکارشون از لحاظ امنـیتی درسته و نباید ایمـیل مسـدود شده دوباره فعال بشه! حالا شما میتونید به خودشون هم ایـمیل بزنید و بگید اگر امکان داره دوباره واستون باز بکنن.
    حق با شماست ولی من هیچ ایمیل پشتیبانی در اوت لوک پیدا نکردم، اصلا مثل اینکه نمیشه بهشون ایمیل زد.شما ایمیلی میشناسید؟

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

حق با شماست ولی من هیچ ایمیل پشتیبانی در اوت لوک پیدا نکردم، اصلا مثل اینکه نمیشه بهشون ایمیل زد.شما ایمیلی میشناسید؟
    نه والا، نمیشناسم، حالا شما از طریق این قسمت یک ایـمیل بزنید و یک سری مشخصـات کامل خودتون که باهاش اکـانت رو ساخته بودید رو هم بدید، البته فکر نکنماون ایـمیل دیگه واستون باز بشه!
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. 2 کاربر از behnamy01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •