تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 8 اولاول ... 345678 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 73

نام تاپيک: Clash of Clans ( تمامی مشکلات نصب و مسائل جانبی و اجرایی بازی ) فقط اینجا

اگه نباشه جاش خالی می مونه sepadl71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ایران - البرز - کرج

پيش فرض

سلام دوستان،
    لطفا" یه سری هم به تاپیک زیر بزنین :
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه sepadl71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ایران - البرز - کرج

پيش فرض

دوستان لطف کنن و معرفی کنن که از کجا GEM قیمت مناسب و معتبر خریداری کنم؟؟
    سلام دوست عزیز،
    من خودم از سایت giftha، گیفت کارت گوگل پلی خریداری کردم.
    بعد از اون هم در هنگام خرید، کدش رو وارد کردم و با اعتبارش، بسته ای که میخواستم رو خریدم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

دلايل جذابيت بازي کلش اف کلنز
    بازي بسيار جذاب و استراتژيک کلش اف کلنز بسياري از علاقه مندان به بازي هاي آنلاين را به خود جذب کرده است و در سرتاسر دنيا اين بازي دوست داران زيادي دارد. اين بازي توسط کمپاني سوپرسل براي دو سيستم عامل اندرويد و IOS عرضه شده است. جذابيت اين بازي از اين جهت هست که بازي سه حالت را براي شما فراهم کرده است. حالت اول شما مي توانيد يک سري از مراحل از پيش تعيين شده را مثل هر بازي کلاسيک ديگري انجام دهيد. در حالت دوم همچنين شما مي توانيد به افراد ديگر مثل خودتان حمله کنيد و از اين طريق طلا، اکسير و کاپ به شما تعلق مي گيرد. در حالت سوم که بسيار جذابت تر است شما بايد عضو يک گروه يا همان کلن بشويد تا بتوانيد بازي گروهي را با دوستان و هم کلني هاي خود انجام دهيد.
    دليل محبوبيت اين بازي از جهت سربازهاي جذابي هست که توسط شرکت سازنده ساخته شده است. انواع سربازها عبارتند از بربرين يا شمشير زن، آرچر يا همان تيرانداز، گوبلين که به دزد معروف هست و يا سرباز جاينت که در حملات بسيار نقش مهمي دارد. يکي از امکانات بازي لابراتوار هست که شما در آن مي توانيد سربازان قدرتمند تري تربيت کنيد بدين صورت که با پرداخت اکسير و صرف مدت زمان معين سربازهاي تربيت شده در سربازخانه قدرتمند تر مي شوند. همچنين کارگر که وظيفه ساخت وساز را دارد. نحوه بازي طوري هست که شما براي اضافه کردن کارگر يا سرعت بخشيدن به ساخت و ساز نياز به جم يا الماس خواهيد داشت. بسياري از دوستان و طرفداران براي سرعت بخشيدن به پيشرفت خود در بازي اقدام به [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مي کنند. شرکت سازنده بازي کلش اف کلنز از طريق فروش جم سود کلاني را به دست آورده است. اين گيم يکي از موفق ترين بازي هاي آنلاين مي باشد.
    نامحدود يا بيکران بودن بازي شايد يکي از دلايل جذابيت بازي باشد بدين معني که شما هرچقدر هم که بازي کنيد باز هم بازي از شما جلوتر هست و شما مي توانيد به مراحل بالاتر برويد. باز هم مي توانيد قدرت سربازهاي خود را ارتقا دهيد و در حال حاضر نيز در آپديت بعدي بازي شخصيت هاي جديدي به بازي اضافه خواهد شد. خيلي از شايعات مبني بر افزوده شدن کينگ گوبلين به بازي و همچنين تاون هال 11 اين روزها شنيده مي شود. براي اين کار بايد منتظر ماند تا ببينيم شرکت سوپرسل در آپديت جديد چه امکاناتي را به بازي خواهد افزود.

اگه نباشه جاش خالی می مونه parya_shilan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    وطن

پيش فرض

سلام همگی ...
    لطفا راهنمایی بکنید
    از ربات کلش آو کلنز استفاده می کنه برای اینکه تو اتک از والکبریکر استفاده بکنه باید چکار بکنم تو تنظیمات مربوط به اتک رو گزینه استفاده از تمام نیروهاست. قبلا این تو اتک ها از والبریکر استفاده میکرد ولی نمی دونم چی شده دیگه از والبریکر استفاده نمی کنه .... ممنون از توجه و راهنمایی شما ..

حـــــرفـه ای YAHYA-PRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

یکی بگه بازی من چه مرگشه ؟
    چند روزیه این شکلی شده
    حتی گوشی هم ریست کردم از اول نصب کردم بازم همینطوریه !

پروفشنال ardeshir n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

یکی بگه بازی من چه مرگشه ؟
    چند روزیه این شکلی شده
    حتی گوشی هم ریست کردم از اول نصب کردم بازم همینطوریه !

مدل گوشی؟
    باید رام عوض کنید.

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ببخشید یکی این پست منو حذف دوتا اومده

پروفشنال swamp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    * TEHRAN *

پيش فرض

سلام دوستان
    می خوام بازیم رو از گوشیِ اندرویدی ببرم رو آیفون (آی او اِس) اما از گزینه ی link a device نمی تونم استفاده کنم و بهم می گه قبلا ازش استفاده کردی . نمی دونم کِی و کجا ازش استفاده کردم و الان هیچ رقمه نمی تونم انتقال بدم
    ممنون می شم راهنمایی کنین.

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    می خوام بازیم رو از گوشیِ اندرویدی ببرم رو آیفون (آی او اِس) اما از گزینه ی link a device نمی تونم استفاده کنم و بهم می گه قبلا ازش استفاده کردی . نمی دونم کِی و کجا ازش استفاده کردم و الان هیچ رقمه نمی تونم انتقال بدم
    ممنون می شم راهنمایی کنین.

شما اکانتتون قبلا از دست رفته که بخواین برش گردونین؟

پروفشنال swamp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    * TEHRAN *

پيش فرض

شما اکانتتون قبلا از دست رفته که بخواین برش گردونین؟
    نه چطور ؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •