تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: آموزش پیدا کردن اپراتور آیفون

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض آموزش پیدا کردن اپراتور آیفون

سلام

اگر شما هم جز جمعیت کثیر دارندگان آیفون لاک هستید حتما تا حالا با این قضیه مواجه شدید که اکثر سایت ها و دفاتری که آیفون رو آنلاک می کنند اول از شما درخواست می کنند که مبلغی رو واریز کنید به همراه IMEI کد گوشی تون تا براتون اپراتور اون رو مشخص کنند و بعد بتونید بسته به اون اپراتور ببینید که قابل آنلاک شدن هست یا نه.

خب اگر پیدا کردن اپراتور کار سختی بود و زمان بر بود هزینه ای حدود 5 هزار تومان واقعا ارزش داشت که آدم پرداخت کنه برای تعیین اپراتور که متاسفانه اکثر سایت های خارجی و حتی داخلی در قبال انجام این کار هزینه دریافت می کنند ولی از اون جایی که فرآیند زمان گیر و سختی نیست و به راحتی خودتون هم می تونید انجام بدید بهتره برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه کردن حدود 10 دقیقه زمان بزارید و به راحتی اپراتور را تعیین کنید.

خب اول از همه میریم سراغ پیدا کردن IMEI برای اینکار چندین راه پیش رو دارید می تونید دستگاه رو وصل کنید به کامپیوتر و با نرم افزار هایی که اطلاعات گوشی های آیفون رو نشون می دهند این کار رو انجام بدید اما راحت ترین و بهترین راه برای اینکار اینه که:

1- قفل دستگاه رو باز کنید

2- وارد Settings شوید

3- گزینه General رو انتخاب کنید

4- گزینه About رو انتخاب کنید

5- در این قسمت دنبال گزینه IMEI بگردید

خب بعد از اینکه IMEI رو پیدا کردید مرحله اصلی کار شروع میشه.

متاسفانه چون این کار قانونی نیست خیلی خدمات خوبی براش به صورت رایگان عرضه نمیشه اما در اینجا قصد داریم تا رایگان از این خدمات بهره مند بشیم.

1- اولین روش این هست که از سایت های آنلاین چک کنید. اکثر این سایت ها مشخصات رو از طریق IMEI نشون میدن ولی وقتی نوبت به Carrier می رسه با جمله Buy Carrier Check مواجه میشد ! که حتی تا 10$ هم بعضی از سایت ها قیمت می دهند! اما یکی از سایت هایی که این کار رو انجام میده

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و میشه گفت در 90% مواقع درست نوشن میده و رایگان هم هست.

2- با کمک نرم افزار I-Tools اینکار رو انجام بدید:

نرم افزار رو از لینک زیر دانلود کنید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سپس دستگاه را با کابل مربوطه به کامپیوتر وصل کرده و نرم افزار را اجرا کنید

سپس صبر کنید تا دستگاه شناسایی بشه و مشخصات دستگاه نشون داده بشه

بعد گزینه View Details رو بزنید و در منوی باز شده به انتها صفحه بروید و Region رو پیدا کنید.

توجه کنید در این روش شما می تونید ریجن رو پیدا کنید نه اپراتور مربطه رو. به فرض مثال برای کشور آمریکا چندین اپراتور ملی وجود داره AT&T , SPRINT, VERIZON, T-MOBILE البته اپراتور های محلی زیاد هستند. در این روش می تونید بفهمید که مربوط به کدام کشور هست.

متاسفانه چون اپل جلوی این سرویس ها رو می گیره اکثرا رایگان ارایه نمی دند اما با این وضع هم می تونید رایگان پیدا کنید. در هر صورت اگر نتونستید اپراتور رو پیدا کنید می تونید IMEI دستگاه تون رو اینجا قرار بدید تا براتون چک کنیم. البته باید خاطر نشان کنم که IMEI چیزی نیست که بگید اگر اینجا قرارش بدید براتون دردسر ساز بشه

این پست به مرور زمان آپدیت میشه و سایت ها یا نرم افزار ها و اخبار جدید اضافه خواهند شد. از دوستان اگر کسی هم سایتی یا برنامه ای رو می شناسه که رایگان بشه اپراتور رو تعیین کرد در همین تاپیک ارسال کنه تا به همین پست با نام خودشون اضافه بشه.

در آخر بگم که بهتره آیفون آنلاک خریداری کنید اما در هر صورت اگر آیفون لاک دارید می تونید از این آموزش ها استفاده کنید.

امیدوارم این آموزش مورد استفادتون قرار گرفته باشه
    Last edited by Mr.Pooya; 06-06-2014 at 12:22.

2. 3 کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه مهدی صفایی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام پویا جان من دو تا آیفون 5 64 گیگ دارم اینم مشخصات هر دو میخواستم بدونم هزینه آنلاکشون چقدره؟

imei : 013439003909376
    imei : 013333003160819
    راستی یه راهنمایی هم بکن از کجا بخرم که هم زود و هم با نازلترین قیمت آنلاک کنه؟ باز هم ممنون .
    راستی اون سایت که گفتی اولی رو میزنه لاک و گوشی هم بالا نمیاد . ولی دومی رو زده ckeck sim lock و گوشی بدون سیمکارت بالا اومده!!! اگه علتشو هم یه توضیح کوچیک بدی ممنون میشم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

درود بر شما وارد سایت برای چک کردن اپراتور شدم اما بتید 2 دلار پرداخت کنم که متاسفانه کارت اعتباری ندارم لطفا این imei را چک کنید مربوط به کدام اپراتور هست با سپاس فراوان
    012645001159167

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

دوستان همونطور که در پست اول هم عرض کردم اگر در این سایت ها نتونید پیدا کنید میشه گفت رایگان شاید نتونید پیدا کنید. چون این یک کار قانونی نیست و اپل اجازه اینکار رو نمیده هیچ سایتی هم رایگان انجام نمیده !

البته شاید سایتی باشه که کاملا رایگان باشه ولی در هر صورت اگر دوستان اطلاعاتی دارند ممنون میشم همین جا با بقیه به اشتراک بگذارند. خودم هم اگر روش جدیدی پیدا کردم حتما همینجا اطلاع میدم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    امكانش هست اپراتور بنده رو مشخص كنيد

012646001182704

در آغاز فعالیت mortezanik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام .هر وقت تونستید زحمت بکشید اپراتور گوشی بنده را بفرمایید از کانادا برام اوردند چند جا بردم هر کی یه قیمت میده .اگه جایی با انصاف هست بفرمایید.در ضمن ال سی دیش هم ترک داره ولی کار میکنه .وفعلا نمیخوام تعویض کنم . 0013127003865686 اس4 هست با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام ممکن این رو هم چک کنید
    990002650201864

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام
    ميشه اين IME رو هم چك كنيد؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام
    ميشه اين IME رو هم چك كنيد و اپراتور اون رو مشخص كنيد؟
    012542003135321

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید
    گوشی ایفون 5s با ایمی کد 352019067804686 اپراتورش چیه؟
    در صورت آنلاک شدن چقدر هزینه دارد؟
    با تشکر

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •