تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: مشاوره جامع در مورد خرید هارد اکسترنال

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض مشاوره جامع در مورد خرید هارد اکسترنال

سلام دوستان
    راستش میخام یه هارد اکسترنال بخرم
    خیلی تحقیق کردم تو سایتای داخلی و خارجی و نظرات ملت رو خوندم راجع ب مدل های مختلف از برندهای مختف هارد
    اما واقعا ب نتیجه قطعی نرسیدم ک خریدن کدوم بهترین تصمیمه
    مثلا هاردای western my passport ultra ک خودم 2تاشو داشتم اما هر 2 بی هیچ دلیلی خراب شدن تو3ماه و...با اینک سرعتش خوب بود اما دیگه سمتش نمیرم چون تو اطرافیانم هم خرابی my passport زیاد دیدم
    یا مثلا هاردای adata ک تو دیجیکلا نظرات یکی در میون از لقی کابل و قطع شدن هارد و کیفیت پایین سوکتش شاکی بودن(هر دو مدل710,650ای دیتا)با اینک سرعتش خوبه و ضدضربه و ضد آبه
    در مورد هاردهای seagate وsilicon power هم تو نظرات سایتا ظاهرا هیچ نقطه قوت خاصی نبوده و ظاهرا سرعتشون معمولیه و بعید میدونم بهترین انتخاب باشن
    واس همین بدجوری کلافه شدم
    واقعا بهترین هارد اکسترنال موجود در بازار ایران چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ظرفیت یه ترا و 2.5 اینچ مد نظرمه
    چرا هیچ محصولی نیس ک هم سرعتش عالی باشه هم مث وسترن نازنازو لوس نباشه زود خراب نشه بیخودی و هم مشکلاتی مث سوکت و لقی کابل و داغ کردن و...نداشته باشه و هم گارانتی باباننه داری داشته باشه؟؟؟؟؟
    دوستان راهنمایی کنین امثال من باید چ هاردی رو بخرن؟؟؟
    لطفا منو ب تاپیکای دیگه ارجاع ندین چون اکثرشون رو خوندم اما ب قطعیت نرسیدم...
    فکرمیکنم این تاپیک ب درد خیلی ها بخوره مخصوصا اگر اساتید حرفه ای مربوط ب این بخش از انجمن ک

هستند اظهار نظر قطعی و شفاف کنن...
    ممنون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی از ایییییینهمه استقبال و نظر و تحلیل...!!!
    دوستان کم لطفی نکنین...
    ممنون

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    نمیدانم چرا برای هارد های WD شما مشکل ایجاد شده. من هارد زیاد دارم.

چندین هارد WD My passport دارم که بعضی هاشون را مدت 3 سال است که دارم و با هیچکدام مشکلی نداشتم.

فقط یک بار یک WD Element خریدم که خراب بود و فردایش بردم گارانتی سازگار و عوضش کردند و یک هارد My passport به جایش دادند.

البته یک زمانی که هارد خیلی گران شد، من شنیدم که هاردهای تعمیری را به اسم نو و با گارانتیهای متفرقه میفروختند ولی با گارانتی درست و حسابی مثل آواژنگ یا سازگار، نباید مشکلی داشته باشید.

هارد ADATA هم مدتی است که مدل 620 اش را دارم و مشکل لقی کابل و ... ندیدم.
    ضمن اینکه گارانتی های adata طولانی تر است.

4. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست عزیز.
    نمیدانم چرا برای هارد های WD شما مشکل ایجاد شده. من هارد زیاد دارم.

چندین هارد WD My passport دارم که بعضی هاشون را مدت 3 سال است که دارم و با هیچکدام مشکلی نداشتم.

فقط یک بار یک WD Element خریدم که خراب بود و فردایش بردم گارانتی سازگار و عوضش کردند و یک هارد My passport به جایش دادند.

البته یک زمانی که هارد خیلی گران شد، من شنیدم که هاردهای تعمیری را به اسم نو و با گارانتیهای متفرقه میفروختند ولی با گارانتی درست و حسابی مثل آواژنگ یا سازگار، نباید مشکلی داشته باشید.

هارد ADATA هم مدتی است که مدل 620 اش را دارم و مشکل لقی کابل و ... ندیدم.
    ضمن اینکه گارانتی های adata طولانی تر است.
    مرسی دوست عزیز
    خب منم همیشه فکرمیکردم وسترن بهترینه و ب همه وسترن رو پیشنهاد میکردم اما تو این6ماه اخیر 7مورد خرابی دیدم از وسترن ک 2تاش در مورد خودم بود.نمیدونم چرا اینجوری شده...بهرحال من دیگه سمتش نمیرم
    در مورد اون ای دیتا ک مدل 620 دارین واقعا اصصصلا مشکل لقی کابل و سوکت نداره؟؟؟مشکل دیگه ای؟؟سرعت؟؟؟
    اگر برگردین ب قبل بازم همینو میخریدین انصافا؟؟؟
    راجع ب مارکای دیگه اطلاعات یا تجربه ای ندارین بم بگین؟؟مثلا تو دوست وآشنا و اطرافیان...
    مرسی
    Last edited by mhda69; 05-06-2014 at 20:10.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

مرسی دوست عزیز
    خب منم همیشه فکرمیکردم وسترن بهترینه و ب همه وسترن رو پیشنهاد میکردم اما تو این6ماه اخیر 7مورد خرابی دیدم از وسترن ک 2تاش در مورد خودم بود.نمیدونم چرا اینجوری شده...بهرحال من دیگه سمتش نمیرم
    در مورد اون ای دیتا ک مدل 620 دارین واقعا اصصصلا مشکل لقی کابل و سوکت نداره؟؟؟مشکل دیگه ای؟؟سرعت؟؟؟
    اگر برگردین ب قبل بازم همینو میخریدین انصافا؟؟؟
    راجع ب مارکای دیگه اطلاعات یا تجربه ای ندارین بم بگین؟؟مثلا تو دوست وآشنا و اطرافیان...
    مرسی
    سلام.
    اگر به من باشه، باز هم WD میخرم. ولی با گارانتی درست و حسابی، ترجیحا سازگار.
    این موردی که گفتم هارد تعمیر شده را به اسم نو میفروشند مربوط به سالهای گذشته است که هارد به شدت گران شده بود. وگرنه الان که مدتی است سری جدید My passport Ultra آمده.
    اینکه شما دو تا هارد را خراب کردید، شک من به ایراد در کامپیوتر شما میره. و یا استفاده نادرست از هارد. و گرنه دیگه اینقدر هم احتمال خرابی در هارد نیست.

در مورد ADATA 620 هم نه مشکل لقی کابل داره و نه مورد دیگر. دلیل خریدش هم فقط حراج دیجیکالا بود! وگرنه باز هم WD میخریدم.

هاردهای سیگیت هم بد خوب است. یعنی برای خرید اول WD را توصیه میکنم و بعد seagate و بعد بقیه برندها.

مهم هم نگهداری درست و جلوگیری از هرگونه ضربه و شوک و ویروس و ... به هارد است. وگرنه هاردی که تا 2 یا 3 سال گارانتی اش می کنند که نباید سر 5-6 ماه ایرادی برایش پیش بیاید.

7. 2 کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    اگر به من باشه، باز هم WD میخرم. ولی با گارانتی درست و حسابی، ترجیحا سازگار.
    این موردی که گفتم هارد تعمیر شده را به اسم نو میفروشند مربوط به سالهای گذشته است که هارد به شدت گران شده بود. وگرنه الان که مدتی است سری جدید My passport Ultra آمده.
    اینکه شما دو تا هارد را خراب کردید، شک من به ایراد در کامپیوتر شما میره. و یا استفاده نادرست از هارد. و گرنه دیگه اینقدر هم احتمال خرابی در هارد نیست.

در مورد ADATA 620 هم نه مشکل لقی کابل داره و نه مورد دیگر. دلیل خریدش هم فقط حراج دیجیکالا بود! وگرنه باز هم WD میخریدم.

هاردهای سیگیت هم بد خوب است. یعنی برای خرید اول WD را توصیه میکنم و بعد seagate و بعد بقیه برندها.

مهم هم نگهداری درست و جلوگیری از هرگونه ضربه و شوک و ویروس و ... به هارد است. وگرنه هاردی که تا 2 یا 3 سال گارانتی اش می کنند که نباید سر 5-6 ماه ایرادی برایش پیش بیاید.
    مرسی جناب...
    اون 2 تا وسترن منم گارانتی سازگار بود اتفاقا...
    ضمنا خب قطعا طرز کار و رفتار با هاردهای اکسترنال رو میدونم و اون 2 مورد وسترن ultra ک خراب شد رو حتی از اتاقم هم بیرون نبرده بودم هاردا رو و قضیه شوک و ضربه منتفیه کلا...ضمنا استفاده من جنبه آرشیوی داشته و شاید هفته ای1بار هارد رو ب لپتاپ وصل میکردم...قضیه ویروس هم محاله چون نورتون اورجینال خریدم و دایم آپدیت...
    بهرحال از کمکت ممنونم دوست عزیز...ب توصیه شما روی هاردای سیگیت بیشتر زوم میکنم ازین ب بعد...
    دوستان دیگه هم اگر تجربه و نظری دارن لطفا دریغ نکنن...
    مرسی
    Last edited by mhda69; 06-06-2014 at 10:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •