تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: Market Glory کسب درآمد آنلاین با بازی کردن

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض Market Glory کسب درآمد آنلاین با بازی کردن

با سلام

امروز میخوام یه بازی جدید شبیه سازی اقتصادی رو معرفی کنم که میشه باش کسب درآمد کرد. بله! کسب درآمد با بازی کردن. خیلی هم وقت نمیخواد، شاید روزی 1-2 ساعت وقت ببره.

اسم این بازی Market Glory هست.

بازی در ابتدا ممکنه سخت به نظر بیاد، ولی همین که با محیط بازی و قوانین آشنا بشید، خیلی آسون میشه و کسب درآمد آسون میشه. این سایت خوشبختانه SCAM یا تقلبی نیست، نیاز به هیچگونه کف درآمد برای برداشت نداره و پرداخت ها سریعا انجام میشه. نمونه های پرداختی هم توی یوتیوب ریخته برای اعتمادسازی.

خوب شروع میکنم به یه سری توضیحات اصلی درباره ی قوانین بازی:

• این بازی کشور به کشور هست، هر کسی که ثبت نام میکنه، بسته به IPـش در یک کشور ساکن میشه، موقع ثبت نام خودم، ایران ثبت نام نمیکرد. از چیز پی ان استفاده کردم و ساکن انگلیس شدم و هستم. توجه داشته باشید که هر چه تعداد شهروندان یک کشور بیشتر باشه، شانس موفقیت و زودتر به درآمد رسیدن بیشتره. چون کشور سازنده بازی رومانی هست، بیشترین افراد واقعی هم توی رومانی هستن ولی ماشاا... به اندونزیایی ها که مثل اینکه خیلی بیکارتر از همه ی کشورها هستن، خیلی هاشون با چند حساب موازی(که بزودی بن میشن، دارن بازی میکنن). بنابراین حواستون به کشوری که میخواید واردش بشید، باشه، موقع ثبت نام فیلد کشور اتوماتیک هست و اونجا میشه فهمید.

• تو این بازی، تقریبا میشه گفت از این روشهایی که افراد P2W استفاده میکنن، وجود نداره. یعنی بسته هایی که بخواد خیلی اختلاف بندازه بین بازیکن ها. هر بازیکن، با درآمدی که داره یا سرمایه گذاری که تو بازی میکنه، میتونه از یه سری بسته ها(مثلا 100XP به ازای 20یورو فقط برای یکبار در طول بازی) استفاده کنه ولی چون اکثرا به درآمد میرسن و برای کسب درآمد اومدن خیلی کم این کار رو میکنن، در ضمن به دلیل تعاملی بودن بازی تا رقابتی بودن، هر کسی که بیشتر رشد کنه، به نفع خودشه و این روی دیگران تاثیر چندانی نداره.
    • کسب درآمد به روش های مختلفی تو بازی انجام میشه :
      1. کار کردن
      2. حمله به بازیکنان دیگر
      3. حمله به دیگر کشورها
      4. ساخت کارخانه
      5. فروش محصولات کارخانه به صورت خام یا فرآوری شده
      6. معامله کارخانه/زیرمجموعه
        و...

• هر کشور یه سری قانون داره و برای هر عملی یه مقدار مالیات در نظر گرفته شده تا دولت کسب درآمد داشته باشه. این مالیات ها در پیشرفت یا پسرفت اقتصادی خیلی تاثیر دارن.

خوب یه کوچولو توضیح بدم پارامترهای بازی رو:

1. انرژی:
      این پارامتر یکی از ارزونترین و اصلی ترین پارامترهای بازی هست و واحدش درصد هست. با خوردن شیر، غذا، قهوه، آب انگور() و پنیر، انرژی شما افزایش میکنه.
      • شیر: هر 24 ساعت فقط یک بار میشه شیر خورد(هر بار شیر خوردید، 24 ساعت بعدش میشه شیر خورد).
      • غذا: هر 6 ساعت یکبار مصرف میشه، سر ساعت های 3:15، 9:15، 15:15 و 21:15 به وقت سرور.
      • قهوه: میشه به دفعات دلخواه مصرف کرد ولی خوب گرونتر هست و برای مواقع نیازه.
      • آب انگور: هر روز یکبار میشه استفاده کرد(سر ساعت 00:00 سرور ریست میشه). یکی از به صرفه ترین اقلام هست آب انگور.
      • پنیر: بیشترین انرژی رو میده ولی قیمتش بالاس و یکبار میشه در روز مصرفش کرد.

این پارامتر بصورت زیر کم میشه:
      • 5% انرژی فعلی به ازای گذشت هر ساعت.
      • 10% انرژی فعلی به ازای هر حمله.
      • 50% به ازای هر بار کار کردن.

2. تجربه:
      این پارامتر یکی از مهمترین پارامترهای بازی برای کسب درآمد از روش کار کردن هست. به سختی زیاد میشه و به سختی هم کم میشه. بعد از کار، به صورت زیر به مقدار تجربه ی شخص اضافه میشه:
      • 0.7 واحد اگر شخص هیچگونه زیرمجموعه ی فعالی نداشته باشه.
      • 1 واحد به ازای 1 زیرمجموعه ی فعال
      • 1.5 واحد به ازای 2 زیرمجموعه ی فعال
      • 2 واحد به ازای 3 زیرمجموعه ی فعال
      • 2.5 واحد به ازای 4 زیرمجموعه ی فعال
      • 3 واحد به ازای 5 زیرمجموعه ی فعال

زیرمجموعه ی فعال به کسی گفته میشه که در ساعت 11:30 به وقت سرور بیش از 1% انرژی داشته باشه
      این پارامتر هر روز به مقدار 03% مقدار فعلیش کاهش پیدا میکنه.
      تجربه قابل خرید هست.
    3. دانش:
      این پارامتر یکی از گرونترین پارامترهای بازی هست. که با خریدن کتاب از بازار اضافه میشه.
      کاهشش هم بصورت زیر هست:
      • 0.2 واحد اگر دانش فعلی بین 1 تا 100 باشه.
      • 0.4 واحد اگر دانش فعلی بین 100 تا 500 باشه.
      • 0.6 واحد اگر دانش فعلی بین 500 تا 1000 باشه.

4. توان تولید:
      این پارامتر برای میزان تولید استفاده میشه، هر چقدر که بیشتر باشه، شما موقع کارکردن، توان تولید مقدار بیشتری جنس رو دارید و به همون نسبت، درآمد شما هم بیشتر میشه.
      توان تولیدی، حاصل میانگین سه پارامتر بالا هست. یعنی انرژی+دانش+تجربه تقسیم بر 3

5. واحد پولی:
      بعد از هر بار کسب درآمد، بسته به کشور شما، مقداری به این پارامتر اضافه میشه. این مقدار، همون واحد اصلی کشور هست که باش تو بازار محلی خرید و فروش میکنید.
      برای من چون در انگلیس بازی میکنم، این واحد بر حسب پوند هست GBP ولی اگر کسی در آمریکا بازی کنه، واحد پولش دلار USD خواهد بود که ارزش های متفاوتی دارن.
    6. طلا:
      طلا برای معامله توی بازارهای جهانی، سرمایه گذاری در شرکت و خرید یورو هست. قیمتش هم بر اساس عرضه و تقاضا و ارزش پولی یک کشور، متفاوته و پیوسته در. مثلا هر طلا در انگلیس 10پوند هست ولی در آمریکا حدود 8.5 دلار.
    7. یورو:
      یورو همون مقداری هست که شما میتونید باش کسب درآمد داشته باشید یعنی همون مقداری هست که شما میتونید از حسابتون خارج کرده و ازش در دنیای واقعی استفاده کنید. همچنین یورو برای ارتقای کارخونه ها و خرید مجوز کارخونه، خرید تجربه و قفل کردن زیرمجموعه ها استفاده میشه.
      یورو از چند روش قابل کسب هست:
      1. معاوضه طلا با یورو، تقریبا هر 8 طلا برابر با 1 یورو هست.
      2. جنگ در میدان نبرد.
      3. از درآمد زیرمجموعه ها به صورت ماهانه و در روز 21اُم ماه.
    8. درآمد:
      این پارامتر تقریبا هیچ سودی برای خود بازیکن نداره، بسته به درآمد واحدپولی، یک مقداری هم به این واحد اضافه میشه که نهایتا بر اساس اون 21 هر ماه یک مقدار یورو به کسی که زیرمجموعه ی اون هستیم، میرسه.

در ابتدای بازی باید صبر داشته باشید، ممکنه تا 3-4 ماه هیچ درآمدی نداشته باشید، مخصوصا اگر بخواید روشهای جدید رو امتحان کنید.
    سعی کنید تا میتونید مشورت بگیرید از بازیکن های کشورتون.
    زیرمجموعه ها قابل داد و ستد و کسب هستن، یعنی شما میتونی یه زیرمجموعه رو بفروشی، یا در مزایده ها اون رو بخری.

این لینک رو هم میذارم اینجا، دوستان لطف کنن از طریق این لینک ثبت نام کنن تا زیرمجموعه ی من بشن(هر کس زیرمجموعه ی من یا یکی از دوستان بشه، نکات کلیدی بازی رو بش میگم )، وقتی به تعداد 5 رسید زیرمجموعه هام، این لینک رو حذف میکنم و لینک زیرمجموعه ی یکی دیگه از دوستان رو به ترتیب ثبت نام وارد میکنم(برادرم تو صف هست )، لینک کوتاه شده اس، یه 5 ثانیه تحملش کیند :

قرار گرفتن بیش از 5 زیرمجموعه در اول بازیشون، به غیر از اینکه باعث میشن تجربه ی من بیشتر زیاد بشه، سود دیگه ای نداره. چون درآمدشون کم هست و 10% ار درآمدشون به بالادست میرسه.
    زیرمجموعه ها برای 100 روز قفل میشن و بعد از 100 روز مثل کسی که بدون لینک ثبت نام کرده باشه، میشن زیرمجموعه ی Admin و همون پول رو به Admin میدن، یعنی هیچ تفاوتی نمیکنه براشون.

هر کسی هم سوالی داشت، بسم ا... در خدمتش هستم
    Last edited by soroosh_cz; 04-06-2014 at 13:09.

2. 2 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قبلا از این سایت هایی که کلیک می کردی رو لینکشون یا ثبت نام می کردی زیاد کار کردم حدود 10 سال پیش زمانی که جاهل بودیم یک سایتی بود الان اسمش یادم نیست 2500$ تو حسابم در آورده بودم بعد شماره حساب یک بانک اینترنتی معروف که اونم اسمش یادم نمیاد رو دادم به سایت ولی هیچ پولی بهم ندادند ! همشون هم کشک بودند.

حالا این بازی شما خودت تا حالا ازش دریافت داشتی ؟ واقعیه یا این هم مثل بقیه سرکاریه ؟

به نظرم ارزش نداره وقت تلف کرد مگر چقدر پول می خواد بده ؟ نهایت نهایت که بازیکن خیلی خوبی هم باشی

4. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

بازی که تایید شده هست، خودم هنوز دریافت نداشتم ولی از کسایی که دریافت داشتن، پرسیدم، گفتن راسته، تو اینترنت هم بگردید مثلا "MarketGlory Payment" ویدیوهایی زیادی هست که فاکتور واریز رو نشون دادن.
    برای مثال، این مقدار پولی هست که امپراتور انگلیس برداشت کرده:

یا مثلا این فاکتور پرداخت یکی از یوزرهاست:

حدود 2 سال و نیم هم هست که این شرکت داره کار میکنه، اگر میخواست خبری باشه، باید تا الان خبری میشد.
    فقط یه نکته هست:
    اکثر افرادی که برداشتشون مقدار زیادی بوده یا خیلی(منظورم مدت طولانی مثلا 1+سال) بازی کردن یا سرمایه گذاری کردن تو بازی، مثلا نفر اول برداشت ها، سه ماه پیش 3 بار پشت سر هم 2500 یورو برداشت کرده ولی قبلش حدود 10000 یورو سرمایه گذاری کرده و البته مدت طولانی فکر کنم طرف 2 سال بازی کرده.

از این لحاظ که سرکاری نیست، تقریبا مطمئنم.
    فقط لطف کنید با لینک من برید که منم یه فیضی ببرم، شما هم فیضی ببرید

این برای کسایی که میخوان سرمایه گذاری کنن یه منبع درآمد مهم هست... یکی مثل من ممکنه ماهی 10یورو هم براش کافی باشه که باش بتونم مثلا بازی های آنلاین خرت و پرت بخرم.
    هر چی هم بیشتر وقت بذارید(به موقعش) بیشتر سود میبرید. تقریبا میشه گفت 2 ماه اول همه اش باید یه سری کار روتین رو انجام بدی.

6. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله اگر خواستم عضو شم حتما با لینک شما میرم. ولی حتما باید سرمایه گذاری کرد ؟ چطوری باید سرمایه گذاری کرد ؟ باید پول واریز کرد به حسابشون ؟ اگر آره چطوری ؟

ولی اگر قرار به سرمایه گذاری باشه راستش به نظرم زیاد ارزش نداره

8. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

نه، گفتم که، اگر زود میخوای رشد کنی، سرمایه گذاری کن، وگرنه هیچ پیشنیازی نداره. مثل بقیه بازی ها. سرمایه گذاریش هم با واریز پول هست. بعد از 2-3 ماه اگر خوب(نه عالی) بازی کرده باشی، میشه گفت برداشت از حساب ارزش داره.

فقط خواستی ثبت نام کنی، حتما به کشورت دقت کن، یه قند شکنی چیزی بزن که کشورت رو ببره تو اون لیستی که بالا زدم از کشورها، هر چی جمعیت بیشتر، بهتر. البته پیشنهاد خودم رومانی، آمریکا و انگلیس هست چون انگلیسی صحبت میکنن و میشه با بازیکن ها تعامل کرد ولی یه کشوری مثل اندونزی، دیوونه میکنه آدمو

10. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام من لینک ثبت نام بازی رو بازکردم اما نمیدونم چطوری ثبت نام کنم

در آغاز فعالیت love222game's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

آقا پیشنهاد می کنم بازی لم رو بازی کنید.
    جایزه اش هر یه ربع 7500 تومنه.
    پرداخت پوله جایزه اش هم کارت به کارته.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2018

پيش فرض

سلام هنوز بازی کار میکنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

من با لینکتون ثبت نام کردم ... بازی رو هم دانلود کردم اما با یوزری که موقع ثبت نام انتخاب کردم وارد بازی نمیشه ... جای خاص دیگه ای هم باید ثبت نام کنم ؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •