تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 56

نام تاپيک: عدم شناسایی کارت گرافیک لپ تاپ بعد از آپدیت

داره خودمونی میشه sobijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

عرض کردم خدمت تون شما الان با همین سیستمی که آنلاین هستی ( اگر با گوشی یا تبلت هستی بحثش جداست) اون نرم افزار ها رو دانلود کن و روی دی وی دی رایتش کن بعد لپ تاپ رو با اونها بوت کن. اون نرم افزار ها نیاز به سیستم عامل ندارند چون موقع بوت اجرا می شوند و در واقع به جای ویندوز شما دستگاه رو با اون نرم افزار بوت کن.

اگر هم سیستمی که رایت کنی نزدیکت نیست باید یک سیستم باشه یا اینکه با داس اجرا کنی که میشه گفت سخت ترین راه همین داس هست.

یا اگر با گوشی یا تبلت هستی نرم افزار رو دانلود کن و Unzip اش کن و بریزش رو فلش و با فلش دستگاه رو بوت کن. امیدوارم بشه با تبلت یا گوشی شما فلش بوت ساخت.

موفق باشید
    ممنون از راهنمايي هاي خوبتون
    متاسفانه الان با گوشي هستم ، گوشيم آيفون هست
    نميدونم ميشه با آيفون فلش بوت ساخت ؟
    البته يه تي وي باكس آندرويد هم دارم كه ميتونم فلش رو بهش وصل كنم فقط نميدونم ميشه با سيستم عامل آندرويد فلش بوت ساخت يا نه ؟
    البته نهايتا با يه سيستم ديگه اين كار رو ميتونم بكنم
    فردا انجام ميدم بهتون خبر ميدمو يك سوال : حالا اگه هارد بدسكتور داشته باشه بايد چي كرد ؟ ميشه درستش كرد ؟
    بازم ممنون
    Last edited by sobijoon; 07-06-2014 at 10:44.

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون از راهنمايي هاي خوبتون
    متاسفانه الان با گوشي هستم ، گوشيم آيفون هست
    نميدونم ميشه با آيفون فلش بوت ساخت ؟
    البته يه تي وي باكس آندرويد هم دارم كه ميتونم فلش رو بهش وصل كنم فقط نميدونم ميشه با سيستم عامل آندرويد فلش بوت ساخت يا نه ؟
    البته نهايتا با يه سيستم ديگه اين كار رو ميتونم بكنم
    فردا انجام ميدم بهتون خبر ميدمو يك سوال : حالا اگه هارد بدسكتور داشته باشه بايد چي كرد ؟ ميشه درستش كرد ؟
    بازم ممنون
    با آیفون راستش فکر نمی کنم بشه ساخت. شما باید دستگاهی که فلش رو به آیفون وصل می کنه داشته باشید. ولی اگر یک گوشی که مموری داشته باشه هم داشته باشید می تونید با مموری روی گوشی درست کنید و مموری رو به لپ تاپ وصل کنید و با اون بوتش کنید. ولی اگر با سیستم دیگه درست کنید خیلی راحت تره.

برای بدسکتور هم همون نرم افزار هایی که معرفی کردم خودشون مشکل رو در صورت امکان حل می کنند.

موفق باشید

3. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

با آیفون راستش فکر نمی کنم بشه ساخت. شما باید دستگاهی که فلش رو به آیفون وصل می کنه داشته باشید. ولی اگر یک گوشی که مموری داشته باشه هم داشته باشید می تونید با مموری روی گوشی درست کنید و مموری رو به لپ تاپ وصل کنید و با اون بوتش کنید. ولی اگر با سیستم دیگه درست کنید خیلی راحت تره.

برای بدسکتور هم همون نرم افزار هایی که معرفی کردم خودشون مشکل رو در صورت امکان حل می کنند.

موفق باشید
    ممنون اين كار رو ميكنم و بهتون خبر ميدم
    فقط براي بوت فلش درست كردن نرم افزار خاصي مد نظرتون هست يا فرقي نداره با چه نرم افزاري اين كار رو انجام بدم ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

با نرم افزار آخري كه براي تست و تعمير هارد بود تست كردم و هارد مشكلي نداشت
    فعلا رم رو تست نكردم ولي آيا ميتونه مشكل از رم باشه ؟
    و اگه بزنه رم هم سالمه چاره چيه ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با نرم افزار آخري كه براي تست و تعمير هارد بود تست كردم و هارد مشكلي نداشت
    فعلا رم رو تست نكردم ولي آيا ميتونه مشكل از رم باشه ؟
    و اگه بزنه رم هم سالمه چاره چيه ؟
    شما رم رو هم تست کنید اگر از اون نبود سعی کنید ویندوز رو از روی فلش نصب کنید یا با یک سی دی دیگه امتحان کنید ببینید دوباره همین اررور رو میده یا نه

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

شما رم رو هم تست کنید اگر از اون نبود سعی کنید ویندوز رو از روی فلش نصب کنید یا با یک سی دی دیگه امتحان کنید ببینید دوباره همین اررور رو میده یا نه
    با همون نرم افزار قبلي فكر كنم ميشه رم هم تست كرد چون ٢ تا گزينه داشت يكي زده بود ٤.٥ گيگ كه فكر كنم رم بود البته رم من ٦ گيگ هست و يكي هم ٤٦٠ گيگ بود كه قطعا هارد بوده
    من هر دو رو چك كردم و هيچ كدوم بدسكتور نداشت
    الانم وقتي ميخوام از روي رم ويندوز نصب بكنم اين ارور ميده :
    a required cd/dvd drive device driver is missing . If you have a driver floppy, cd, dvd or usb , please insert it now
    note : if the windows installation media is in the cd/dvd drive, you can safly romove it for this step .
    من نميفهمم يعني چه درايوري كم هست
    و اون تذكري كه داده هم من سي دي تويه سي دي درايوم نيست و وقتي ok ميكنم ميزنه چيزي پيدا نشد
    با ٢ تا نرم افزار مختلف ويندوز بوت usb درست كردم
    ولي واسه هر دو اين ارور رو ميده
    Last edited by sobijoon; 10-06-2014 at 21:55.

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با همون نرم افزار قبلي فكر كنم ميشه رم هم تست كرد چون ٢ تا گزينه داشت يكي زده بود ٤.٥ گيگ كه فكر كنم رم بود البته رم من ٦ گيگ هست و يكي هم ٤٦٠ گيگ بود كه قطعا هارد بوده
    من هر دو رو چك كردم و هيچ كدوم بدسكتور نداشت
    الانم وقتي ميخوام از روي رم ويندوز نصب بكنم اين ارور ميده :
    a required cd/dvd drive device driver is missing . If you have a driver floppy, cd, dvd or usb , please insert it now
    note : if the windows installation media is in the cd/dvd drive, you can safly romove it for this step .
    من نميفهمم يعني چه درايوري كم هست
    و اون تذكري كه داده هم من سي دي تويه سي دي درايوم نيست و وقتي ok ميكنم ميزنه چيزي پيدا نشد
    با ٢ تا نرم افزار مختلف ويندوز بوت usb درست كردم
    ولي واسه هر دو اين ارور رو ميده
    خب پس سخت افزار مشکل نداره

شما به Command Prompt دسترسی داری موقع نصب ؟ اگر آره این کد رو اجرا کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    باید لیست درایو ها رو نشون بده ببین نشون میده یا نه ؟ شناسایی می کنه درایو ها رو و درایوی رو که می خوای ویندوز رو روش نصب کنی ؟

در ضمن شما توی بایوس باید Sata Contraller Mode باید روی AHCI باشه. من احتمال میدم بعد از آپگرید بایوس تنظیماتش عوض شده باشه که این مشکل ها پیش میان.

این نرم افزار هم تست کنید این هم هارد رو تست می کنه و می تونید تنظیماتش رو انجام بدید

و اینکه احتمال زیادش اینه که ویندوزی که دانلود کردید مشکل داشته باشه

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

خب پس سخت افزار مشکل نداره

شما به Command Prompt دسترسی داری موقع نصب ؟ اگر آره این کد رو اجرا کن
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    باید لیست درایو ها رو نشون بده ببین نشون میده یا نه ؟ شناسایی می کنه درایو ها رو و درایوی رو که می خوای ویندوز رو روش نصب کنی ؟

در ضمن شما توی بایوس باید Sata Contraller Mode باید روی AHCI باشه. من احتمال میدم بعد از آپگرید بایوس تنظیماتش عوض شده باشه که این مشکل ها پیش میان.

این نرم افزار هم تست کنید این هم هارد رو تست می کنه و می تونید تنظیماتش رو انجام بدید

و اینکه احتمال زیادش اینه که ویندوزی که دانلود کردید مشکل داشته باشه
    بله درايوهاي هارد رو نشون ميده كه من درايو c رو فرمت كردم
    اون كد رو نفهميدم بايد كجا وارد كنم ؟
    ويندوز رو از سايت مايكرو سافت دانلود كردم همون ارجينال خودش home primium sp1
    و همچنين از قبل ٢ تا ويندوز ديگه داشتم كه روي سيتمهاي ديگه راحت نصب شده بود ولي اونا هم همين ارور رو ميدن
    و اينكه من اصلا تويه بايوس چيزي به عنوان sata controlee mode ندارم فقط سربرگ boot قابل دستكاري كردن هست كه اونم فقط ميشه تعين كرد با چي بوت بشه همين

Last edited by sobijoon; 12-06-2014 at 11:17.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

ديگه گويا مشكل اينقدر حاد شده كه كسي نميتونه كمك بكنه
    دوستان لطفا اگه چيزي به ذهنتون ميرسه راهنماييم كنيد
    ممنون

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله درايوهاي هارد رو نشون ميده كه من درايو c رو فرمت كردم
    اون كد رو نفهميدم بايد كجا وارد كنم ؟
    ويندوز رو از سايت مايكرو سافت دانلود كردم همون ارجينال خودش home primium sp1
    و همچنين از قبل ٢ تا ويندوز ديگه داشتم كه روي سيتمهاي ديگه راحت نصب شده بود ولي اونا هم همين ارور رو ميدن
    و اينكه من اصلا تويه بايوس چيزي به عنوان sata controlee mode ندارم فقط سربرگ boot قابل دستكاري كردن هست كه اونم فقط ميشه تعين كرد با چي بوت بشه همين

ديگه گويا مشكل اينقدر حاد شده كه كسي نميتونه كمك بكنه
    دوستان لطفا اگه چيزي به ذهنتون ميرسه راهنماييم كنيد
    ممنون
    راستش مشکل تون خیلی پیچیدست تو این جور مواقع خیلی سخته که بخوای از راه دور نظر بدی باید از نزدیک خودت با سیستم کار کنی ببینی مشکلش چیه. ولی راستش اروری که شما گفتید بیشتر مربوط به سی دی ویندوز میشه که شما گفتید با چند تا سی دی چک کردید. بهتره با پشتیبانی سونی تماس بگیرید

12. این کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •