تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 56

نام تاپيک: عدم شناسایی کارت گرافیک لپ تاپ بعد از آپدیت

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متاسفانه درست نشد
    موقع نصب درایور گرافیک که از سایت سونی گرفتم این ارور رو میزنه البته واسه چنتا درایور دیگه هم چککردم اینو میزنه
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    یوزرتون ادمین هست ؟ روی راست کلیک کردید و Run As Administrator رو زدید ؟ باید روش راست کلیک کنید و اون گزینه رو بزنید.

داره خودمونی میشه sobijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

یوزرتون ادمین هست ؟ روی راست کلیک کردید و Run As Administrator رو زدید ؟ باید روش راست کلیک کنید و اون گزینه رو بزنید.
    نمیدونم یوزرم ادمین هست یا نه
    ولی الان که run as adminstor هم زدم باز همون ارور اومد
    پست قبلی رو ادیت کردم لطفا اونم بخونین

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اگر بایوس رو آپدیت کردید شاید درست آپدیت نشده باشه. یکبار دوباره آپدیتش کنید و بعد وارد بایوس بشید و تمامی تنظیمات رو Restore کنید به حالت اول.

در ضمن حتما با نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تست کنید کارت گرافیک رو. با این نرم افزار می تونید از صحت کامل کارت گرافیک مطمئن بشید.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

اگر بایوس رو آپدیت کردید شاید درست آپدیت نشده باشه. یکبار دوباره آپدیتش کنید و بعد وارد بایوس بشید و تمامی تنظیمات رو Restore کنید به حالت اول.

در ضمن حتما با نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تست کنید کارت گرافیک رو. با این نرم افزار می تونید از صحت کامل کارت گرافیک مطمئن بشید.
    من فکر کنم گرافیک تعطیل شده
    الان تویه این نرم افزار همه گزینه ها خالی هست
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

آخه من اصلا کار خاصی نکردم دقیقا طبق همون چیزی که تویه سایت Nvidia هست کارت گرافبکم رو آپدیت کردم آخه چرا باید اینجوری بشه ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

ولی الان سیستم من اصلا ارتباطی با کارت گرافیک نداره
    اصلا اثری از کارت گرافیک نیست و قطعا این نرم افزار هم اطلاعاتش رو از ارتباطات نرم افزاری سیستم میگیره

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما بایوس رو آپدیت کردید بعدش Factory-Reset کردید ؟ برای اطمینان بیشتر بایوس رو دوباره آپدیت کنید. برای درایور هم بهتره از سایت سونی دانلود کنید چون سونی خودش یک سری تغییراتی ممکنه انجام بده روی نرم افزار که ظاهرا دانلود کردید.

برای آخرین راه می تونم بگم ویندوز رو Repair کنید شاید مشکل از ویندوز باشه یا اینکه بک آپ بگیرید از اطلاعاتتون و ویندوز رو دوباره نصب کنید شماره سریال ویندوز هم که باید زیر دستگاهتون نوشته شده باشه.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

شما بایوس رو آپدیت کردید بعدش Factory-Reset کردید ؟ برای اطمینان بیشتر بایوس رو دوباره آپدیت کنید. برای درایور هم بهتره از سایت سونی دانلود کنید چون سونی خودش یک سری تغییراتی ممکنه انجام بده روی نرم افزار که ظاهرا دانلود کردید.

برای آخرین راه می تونم بگم ویندوز رو Repair کنید شاید مشکل از ویندوز باشه یا اینکه بک آپ بگیرید از اطلاعاتتون و ویندوز رو دوباره نصب کنید شماره سریال ویندوز هم که باید زیر دستگاهتون نوشته شده باشه.
    من راستش بایوس رو آپدیت که ولی مجددا از سایت سونی دانلود کردم و نصب کردم ولی بعدش صفحه مرگ اومد
    سیستم چون ریستور پوینت نداشت نتونستم برشگردونم ولی یه گزینه بعد از زدن f8 بود که سیستم رو از آخرین حالت فعال استارت مسزد که منم با همون سیستم رو آرودم بالا
    گرافیکم هیچ مشکلی نداشت تا اینکه چند روز بعدش یه بازی watch dog رو نصب کردم و دیدم اجرا نشد گفتم شاید مشکل از آپدیت گرافیک باشه که وقتی گرافیک رو از سایت nvidia گرفتم یه دفعه ارور داد و کلا دیگه مشخصات کارت گرافیک من از تویه سیستم پاک شد و دیگه تویه dxdiag هم نیست
    ////////////
    حالا الان واسه بایوس مجددا همون فایلی که تویه سایت سونی هست رو نصب کنم یا آپدیتش روند خاصی داره ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

متاسفانه وقتی میخوام مجددا اون فایل رو نصب بکنم میزنه که بایوس آپدیت هست و نیازی به نصب مجدد نیست

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

باید ویندوز عوض کنم و امدوارم بعد از ویندوز عوض کردن گرافیکم درست بشه
    هرچند جمع و جور کردن اطلاعات سیستمم کلی داستان داره
    بهتون خبر میدم نتیجه کار رو
    ممنون از راهنمایی هاتون

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بایوس رو Factory Reset کردید ؟ بعد از آپدیت بهتره که برش گردونید به تنظیمات کارخونه و بعد حتما برید اگر تنظیمی مربوط به کارت گرافیک هست رو انجام بدید احتمال داره از تنظیمات بایوس باشه ولی ببینید نمی تونید از توی Safe Mode تنظیماتش رو انجام بدید ؟ البته تو منوی F8 تا اونجایی که یادم هست یک گزینه هست که مربوط میشه به گرافیک و سیستم رو لود می کنه ببینید پیداش می کنید یا نه اگر پیدا کردید اون رو بزنید و وارد ویندوز بشید و تست کنید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •