تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 300 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2997

نام تاپيک: Clash of Clans ™

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

مرسی من نون بازوی خودمو میخورم کم کم به حد شماهم میرسیم البته

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب تو موبایل و تبلت دسترسی همیشگیه ! راحت روشن می کنی و چک می کنی ولی کامپیوتر یه کم وقت گیره ... .
    آره درسته فقط محض اطلاع خواستم بدونم برای پی سی هم هست یا نه. با شبیه ساز که باید بشه اجراش کرد ولی اصلا اون حس و حال بازی کلا فدا میشه

ناظر انجمن طراحی وب Thor God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

مرسی من نون بازوی خودمو میخورم کم کم به حد شماهم میرسیم البته

پینج ماه بکوب بازی کنی از منم قوی تر میشی

Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk

4. 2 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اینم شهر من بعد از دوهفته از شروع بازی
    در ضمن من با بلو استک بازی میکنم و خیلی هم راضیم چون بیشتر اوقات پای پی سی هستم

6. 3 کاربر از akpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

اینم شهر من .البته من همینطوری الکی چیدم. نمیدونم اصن درسته یا نه. اما فعلا منتظرم پول دستم بیاد یکم دیوار کشی کنم.

8. این کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

اینم شهر من .البته من همینطوری الکی چیدم. نمیدونم اصن درسته یا نه. اما فعلا منتظرم پول دستم بیاد یکم دیوار کشی کنم.

شهرت رو خوب چیدی. هیچ وقت دنبال خوشگل کردن شهر نباش. همیشه شبکه ای و لونه زنبوری درست کن. تا دشمنا بخوان حمله کن هر چیزی رو داغون کردن دوباره با یه دیوار و سلول دیگه رو به رو باشه. اما اگه دور تا دور شهرت بزنی یه سوراخ ایجاد بشه شهر سقوط می کنه.

دیوار ها رو هم آپگرید معمولی کن. زیاد بالا نبر. بیشر مواضع دفاعی مثله آرچر توور و ویزارد توور و البته مورتار ها رو آپگرید کن. وقتی آپگرید همه چی تموم شد دیوار ها رو آپ کن و در نهایت برو واسه آپگرید توون هال. همین جوری سر خود توون هال رو آپ نکن. لول من رو ببینی با خیلی از توون هال بالایی ها برابرم اما توون هال رو اپ نمی کنم ... .

راستی تو چرا الماس نداری ؟ پسر تو که زدی همه الماس ها رو الکی استفاده کردی ... . باید نگه میداشتی تا بتونی بیلدر بسازی.

توصیه مهم : دوستانی که تازه شروع کردند اصلا به الماس ها دست نزنن و برای آپگرید زودتر ساختمون ها الماس ها رو استفاده نکنن. نگه دارن تا 500 که شد یه بیلدر دیگه بخرن.

درخواست دارم این توصیه به پست اول اضافه بشه چون خیلی مهمه.

10. 4 کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

شهرت رو خوب چیدی. هیچ وقت دنبال خوشگل کردن شهر نباش. همیشه شبکه ای و لونه زنبوری درست کن. تا دشمنا بخوان حمله کن هر چیزی رو داغون کردن دوباره با یه دیوار و سلول دیگه رو به رو باشه. اما اگه دور تا دور شهرت بزنی یه سوراخ ایجاد بشه شهر سقوط می کنه.

دیوار ها رو هم آپگرید معمولی کن. زیاد بالا نبر. بیشر مواضع دفاعی مثله آرچر توور و ویزارد توور و البته مورتار ها رو آپگرید کن. وقتی آپگرید همه چی تموم شد دیوار ها رو آپ کن و در نهایت برو واسه آپگرید توون هال. همین جوری سر خود توون هال رو آپ نکن. لول من رو ببینی با خیلی از توون هال بالایی ها برابرم اما توون هال رو اپ نمی کنم ... .

راستی تو چرا الماس نداری ؟ پسر تو که زدی همه الماس ها رو الکی استفاده کردی ... . باید نگه میداشتی تا بتونی بیلدر بسازی.

توصیه مهم : دوستانی که تازه شروع کردند اصلا به الماس ها دست نزنن و برای آپگرید زودتر ساختمون ها الماس ها رو استفاده نکنن. نگه دارن تا 500 که شد یه بیلدر دیگه بخرن.

درخواست دارم این توصیه به پست اول اضافه بشه چون خیلی مهمه.
    من فکر کردم دیوار محکم تر باشه عبور ازش سخت تره من سریع تر میتونم از ورود دشمنا جلوگیری کنم.

درسته . این روش اصولی تره.پس فعلا من باید برم تو کار مستحکم ساختن
    درسته!

در مورد جم. من اصلا نمیدونستم چه کارایی داره.
    اره الان 2 تا بیشتر نیستن و این به نظرم یک معضل بزرگه . سرعتم هم پایینه
    500 تا زیاده. فک کنم یه ماه باید صبر کنم بشه 500 تا

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    بندرعباس،رشت،تهران

پيش فرض

من فکر کردم دیوار محکم تر باشه عبور ازش سخت تره من سریع تر میتونم از ورود دشمنا جلوگیری کنم.

درسته . این روش اصولی تره.پس فعلا من باید برم تو کار مستحکم ساختن
    درسته!

در مورد جم. من اصلا نمیدونستم چه کارایی داره.
    اره الان 2 تا بیشتر نیستن و این به نظرم یک معضل بزرگه . سرعتم هم پایینه
    500 تا زیاده. فک کنم یه ماه باید صبر کنم بشه 500 تا
    درسته دیوار مهمه ولی از نظر من ( که خلاف عقیده خیلی هاست ) مواضع دفاعی مهم تر هستند. شما توپ و مورتار و آرچر توو و ویزارد توور رو باید قوی کنی بعدش دیوار ها بعدش ساختمون ها و آخر توون هال. بعضی اصن متوجه روند بازی نیستن و تا یه پولی دستشون میاد سریع توون هال رو میبرتن بالا ... .
    در ظمن همین اول بازی به فکر به آخر رسوندن لول معدن هات شو ( لول 11 ) . هم الکسیر و هم طلا. چون وقت استفاده از این معادن همین الانی هست که داری بازی می کنی. بالا که بیایی میفهمی معدن ها زیاد هم خوب نیستن و باید فقط بری غارت کنی.

همین دیگه ! اگر 3 تا بیلدر داشته باشی سرعتت خیلی بالا میره. من الان 4 تا بیلدر دارم حدود 1500 تا جم دادم برای این 2 تا اضافه.
    عکس اون خانومه سمت راست رو میبینی ؟ ( اول سمت چپ بود ) برو ماموریت هایی که بهت داده رو انجام بده تا جم بگیری، مثلا 20 30 و حتی 100 تا الماس بهت میده. من حدودا نصفش کردم.

13. این کاربر از Thor God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال akpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

چینش جدید شهر من
    یکی از بهترین راه ها برای دریافت سکه یا جم شرکت تو جنگ های اتحادی و کسب 50 ستاره هستش
    در ضمن دوستان ما یه اتحاد زدیم که از اعضای فعال در اهدا دعوت میکنیم تشریف بیارن
    Iranian soldier
    ----------------------------------
    در ضمن دوستی که گفته بودن دیوار مهم نیس اتفاقا به نظر من دیوار مهمه ولی نه به خاطر قدرت دفاعیش بلکه به خاطر قدرت بازدارندگیش
    مثلا دیوار های مشکی یا لول 4 خیلی راحت با وال بریکر نابود میشن ولی دیوارهای زرد سخته شکستنشون من تا روزی که دیوارام مشکی بود تا افلاین میشدم مورد حمله قرار میگرفتم(حتی به خاطر کاپ چون منابع هم نداشتم) ولی از وقتی دیوارهامو اینشکلی کردم به ندرت بهم حمله میشه
    ---------------------------
    نکته سوم اینکه دیوار آپ کردن از همه راحتتره فقط وقت میخواد که حمله کنی و دیوار آپ کنی چون زمان نمیخاد و سریع آپ میشه درضمن همیشه بگردید تا طعمه های راحت و با منابع زیاد پیدا کنید نامید نشید
    ---------------
    دوستان لطف کنن در مورد تجربه هاشون برای ساخت نیرو صحبت کنن واینکه چطوری نیرو بسازیم
    برای شروع من خودم 3 عدد وال بریکر 6 تا غول و40 تا بربر و 40 تا گابلین میسازم و حمله میکنم
    دلیل استفاده از گابلین هم سرعت بالا تو غارت منابع هستش
    دلیل استفاده از بربر هم تعداد و خون زیاد هستش
    بالن اصلا استفاده نمیکنم چون هم زمان بره هم منابع زیاد میخواد و هم سریع از پا درمیاد و هم تو جنگ خیلی کنده کلا مفت نمیارزه
    Last edited by akpa; 04-06-2014 at 12:02.

15. 2 کاربر از akpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بندرانزلی

پيش فرض

دوستان اندرویدی حتما بازیشون رو با گوگل پلاس کانکت کنن (از تو ستینگ برنامه) تا در صورت نیاز به فلش، ریست فکتوری و یا گم شدن گوشی بازیتون نپره.

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk

17. 2 کاربر از reza_jolie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •