تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 102 از 300 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 2997

نام تاپيک: Clash of Clans ™

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

چه طور میشه یه کلن سه تا لیدر داشته باشه ؟
    #2888cop

سرچ کنید، این کلن سه تا لیدر داره
    خواهشا اگه کسی قضیه رو فهمید به ما هم بگه!!!

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام دوستان / بنده با جیمیلم وارد کلش شده بودم و فکر میکردم اگه پاک کنم و دوباره نصبش کنم با همون جیمیل اطلاعاتم برمیگرده ولی حالا دیدم نه حتی با وارد کردم جیمیلم بازی از اول شروع میشه!

بعدا فهمیدم یه کدی باید قبل از پاک کردن از بازی میگرفتم و موقع بازگردوندن اکانت از اون کد استفاده میکردم / یه جا نوشته بود باید با پشتیبانیشون تماس بگیرم و جیمیلم و اسم کلن و اسم گروه هایی که توش عضوم رو بدم تا اکانتم رو پس بدن

خواهشا دوستان یه توضیح درست و حسابی بده ببینم چه باید کرد.

پیشاپیش ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    In home

پيش فرض

سلام دوستان / بنده با جیمیلم وارد کلش شده بودم و فکر میکردم اگه پاک کنم و دوباره نصبش کنم با همون جیمیل اطلاعاتم برمیگرده ولی حالا دیدم نه حتی با وارد کردم جیمیلم بازی از اول شروع میشه!

بعدا فهمیدم یه کدی باید قبل از پاک کردن از بازی میگرفتم و موقع بازگردوندن اکانت از اون کد استفاده میکردم / یه جا نوشته بود باید با پشتیبانیشون تماس بگیرم و جیمیلم و اسم کلن و اسم گروه هایی که توش عضوم رو بدم تا اکانتم رو پس بدن

پیشاپیش ممنون
    سلام.
    شما منظورتون از اینکه با جیمیلتون وارد شده بودین چی هس؟
    آیا لینک دیوایس کرده بودین یا نه؟
    چون اون کد برای انتقال کلش از یک گوشی به گوشی دیگس.

4. این کاربر از poria-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه parya_shilan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    وطن

پيش فرض

سلام
    دوستان لطفا راهنمایی بکنید
    میخوام یه کلنی رو از یک جیمل به یک جیمل دیگه انتقال بدم
    از تو قسمت انتقال دیواس هرچی سعی کردم متاسفانه نتونستم اون کد رو هم که تا دو دقیقه زمان انتقضاء داره رو هم امتحان کردم نشد متاسفانه ارور 102 میده که متوجه نمی شم چی هست.
    هر دو رو اندروید هست.
    راه دیگه ای هست که بتونم جیمل سینگ شده رو عوض کنم .
    باتشکر از دوستان عزیز
    ممنون بابت توجهتون

پروفشنال Y@var's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام.
    شما منظورتون از اینکه با جیمیلتون وارد شده بودین چی هس؟
    آیا لینک دیوایس کرده بودین یا نه؟
    چون اون کد برای انتقال کلش از یک گوشی به گوشی دیگس.
    منظورم اینه که قسمتی که مربوط به وارد کردن گوگل پلاس یا همون جیمیل داخل اکانت کلش هست رو انجام دادم ولی قسمت لینک دیوایس قبل از پاک کردن کلش کدی نگرفتم و حالا که دوباره کلش رو نصب کردم واسه برگشتن اکانت احتیاج به اون کد هست که نگرفتم

حالا موندم چیکار کنم

پروفشنال jamal9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    گنبد کاووس

پيش فرض

پیشاپیش ممنون
    سلام
    منظورتون رو از اینکه میگین با جیمیل وارد کلش شدم نمیفهمم! منظورتون ایننه که بازی رو بعد از یه مدتی که بازی کردین بهش جیمیل دادین؟ ینی داخل بازی و تو تنظیمات روی گوگل پلاس که قرمز هست کلیک کردین و ایمیلتون رو وارد کردین ؟ اگه اره اون کادر قرمز رنگ باید سبز بشه تا روی اون ایمیل بازیتون سینک بشه! اگه سیز نشده بود ینی با موفقیت سینک نکردین! در ضمن ایمیل هم قبلا برای بازی نباید استفاده شده باشه!
    اون کد تا جایی که من میدونم برای انتقال بازی از یه گوشی به یه گوشیه دیگه هست ،اگه جیمیل زده باشی اصلا نیازی به اون کد نیست!
    اگه شما بازی رو سینک کرده باشین تنها کاری که باید بکنین اینه که بازی رو دوباره نصب کنین! اگه از اول اومد اون بالا سمت چپ یه کادر هست که روش گوگل پلاس نوشته ! اون رو میزنین و یوذر و پسورد ایمیلتون رو وارد میکنین و بازیه قبلیت برات میاد! اگه بازی از اول نیومد هم از قسمت تنظیمات میتنونین کادر گوگل پلاس رو پیدا کنین و اونجا ایمیلتون رو بزنین تا بازی قبلیتون براتون بیاد!

یه راه دیگه هم هست که اگه ایمیل وارد نکرده باشین میشه به شرکت سوپرسل ایمیل فرستاد که اموزش دادنت اینجا سخته! اگه ایمیل نزده باشین تو گوگل سرچ کنین : پس گرفتن بازی سینک نشده!
    براتون کلی سایت میاره که میتونین طبق اموزش کارایی که گفته رو بکنین! ابلته فکر کنم یکی دو هفته زمان ببره!
    امیدوارم که تونسته باشم کمکتون کنم

8. 4 کاربر از jamal9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال jamal9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    گنبد کاووس

پيش فرض

منظورم اینه که قسمتی که مربوط به وارد کردن گوگل پلاس یا همون جیمیل داخل اکانت کلش هست رو انجام دادم ولی قسمت لینک دیوایس قبل از پاک کردن کلش کدی نگرفتم و حالا که دوباره کلش رو نصب کردم واسه برگشتن اکانت احتیاج به اون کد هست که نگرفتم

حالا موندم چیکار کنم
    دوست عزیز برای اینکار اصلا نیازی به کد نیست! شما از قسمت گوگل ساین این ایمیلتون رو میزنین و اگه بازی قبلی رو ایمیل ذخیره شده باشه که ان شاالله شده بازیتون خیلی راحت از ادامه براتون میاد

10. این کاربر از jamal9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jamal9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    گنبد کاووس

پيش فرض

سلام
    دوستان لطفا راهنمایی بکنید
    میخوام یه کلنی رو از یک جیمل به یک جیمل دیگه انتقال بدم
    از تو قسمت انتقال دیواس هرچی سعی کردم متاسفانه نتونستم اون کد رو هم که تا دو دقیقه زمان انتقضاء داره رو هم امتحان کردم نشد متاسفانه ارور 102 میده که متوجه نمی شم چی هست.
    هر دو رو اندروید هست.
    راه دیگه ای هست که بتونم جیمل سینگ شده رو عوض کنم .
    باتشکر از دوستان عزیز
    ممنون بابت توجهتون
    سلام
    اولا که کلن نیست و دهکده هستش !
    بعدش هم تا جایی که من میدونم نمیشه ایمیلی که به بازی دادین رو عوض کنین!
    اون کد اگه اشتباه نکنم برای اینه که مثلا فرض کنین به بازیتون ایمیل ندادین و از یه گوشی به یه گوشیه دیگه انتقال بدین! حالا به هر دلیلی
    البته اگه ایمیل سینک کنین که نیازی به اون کد نیست!
    ولی چیزی که شما میگین ینی عوض کردن ایمیل بازی تا جایی که من میدونم 99.99 درصد شدنی نیست!

پروفشنال jamal9's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    گنبد کاووس

پيش فرض

از دیشب به بعد تایم دراگون شد 6 دقیقه و بربر هم 5 ثانیه (یا 4 ثانیه)
    اگه اینجوری بمونه که خیلی عالیه ! چون برا تان هال هفت و هشت و گاهی اوقات نه اکثرا وارهاشونو با دراگون میزنن قبلا خیلی معطلی داشت اما الان اگه چهارتا سربازخونه دراگون داشته باشی تو 18 دقیقه اماده ی وار میشی ...

13. این کاربر از jamal9 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه arming900's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

از دیشب به بعد تایم دراگون شد 6 دقیقه و بربر هم 5 ثانیه (یا 4 ثانیه)
    اگه اینجوری بمونه که خیلی عالیه ! چون برا تان هال هفت و هشت و گاهی اوقات نه اکثرا وارهاشونو با دراگون میزنن قبلا خیلی معطلی داشت اما الان اگه چهارتا سربازخونه دراگون داشته باشی تو 18 دقیقه اماده ی وار میشی ...
    قرار نیست همینجوری بمومه به مدت محدود هستش

اینجوری باشه چیزی نمیشه جمع کرد،همین دیشب با دراگون اتک زدن شانس اوردم زیاد وارد نبود فقط

15. این کاربر از arming900 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •