تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: خداحافظ داروسازی دولتی , سلام پزشکی ازاد

داره خودمونی میشه G.O.Batistuta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    l

5 خداحافظ داروسازی دولتی , سلام پزشکی ازاد

س بعد از دود چراغ خوردن پشت کنکور دانشجوی ترم 4 داروسازی دولتی یه شهر محروم هستم که با محل زندگیم 200 کیلومتر فاصله داره
    بدلیل دوری از خانواده و مشکلات خوابگاه و دشواری دروس دیگه نمیتونم تو داروسازی بمونم و درس بخونم و نتونستم تو این مدت موفق باشم و نتیجه تلاشم 3 ترم مشروطی (2ترم پشت سر هم - یک ترم جدا) بود
    و ترم جاری رو مرخصی گرفتم تا مشروط و همچنین اخراج نشم و اول ترم بعد میخوام انصراف بدم
    مع الوصف ارمانم اینه که دانشگاه ازاد شهر خودم کنکور بدم و پزشکی ازاد قبول شم و ادامه بدم و در کنارش دروسم تطبیق بخوره
    چه نظری دارید ؟

راهنمایی کنید پیشنهاد بدید تذکر بدید توصیه کنید :n16:

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من توصیه ام اینه که ببینید در این 4 ترم تو کارتون چه اشلاتی وجود داشته تا در ادامه باز به اونها برنخورید

مثلا گفتید دشواری دروس؛ رشته-محل جدیدی که در نظر دارید این شرایط رو نداره؟ و ...

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

قصد بدي ندارما ولي به نظرم شما بيشتر مشكل سلامتي جسم و روان دارين تا مشكل تحصيلي. همون ترم اولي كه مشروط شدن بايد دليل مشروط شدن رو پيدا ميكردين و به كمك يه مشاور يا حتي يه روانپزشك خوب مشكلتون رو رفع ميكردين. داروسازي بعد از دندانپزشكي بهترين رشته گروه تجربي هست. برخلاف پزشكي كه بنا به اعتراف وزير بهداشت، 55 هزار بيكار داره، داروسازي يك نفر هم بيكار يا حتي شاغل كم درآمد نداره. پزشكي روز به روز داره مشكلاتش افزوده ميشه همين امسال كلي تبعيض و پايمال شدن حقوق شركت كنندگان در آزمون تخصص رو داشتيم هر روز داره سهميه هاي تخصص افزوده ميشه و افراد عادي سرشون بي كلاه ميمونه. ولي داروسازي روز به روز وضعيتش داره بهتر ميشه. درضمن به عنوان كسي كه وارد دانشگاه علوم پزشكي شدين، چرا فكر ميكنين پزشكي آسون هست؟ كدوم درس شما از پزشكي سخت تره؟ درسته از لحاظ تئوري شايد بعد از علوم پايه پزشكي كمي حجم دروسش كاهش پيدا كنه ( مثلا در حد 10 درصد ) ولي آيا فكر ميكنين كشيك هاي 24 ساعته اينترني به همراه همراه درس خوندن براي شما آسون تر خواهد بود؟ در مورد دانشگاه آزاد هم فرض رو بر اين بزارين كه حتي نمره خوبي هم گرفته باشين باز هم هيچ واحدي واستون تطبيق ندن. چون زياد مشاهده شده كه دروس رشته هاي پزشكي رو تطبيق ندادن. دانشگاه آزاد در مورد واحد هاي علوم پزشكي خيلي سخت گير هست و به اين راحتي به مدير گروه ها و اداره هاي آموزش اجازه نميده دروس ساير دانشگاه ها رو تطبيق بدن چون مقدار شهريتون خيلي كاهش پيدا ميكنه. بنده سعي در عوض كردن نظرتون ندارم فقط خواستم مطمعن بشم كه در مورد جو رشته پزشكي اطلاعات كافي دارين

4. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه G.O.Batistuta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    l

پيش فرض

عرایض دوستان صحیح
    من صرفا جهت علاقه به پزشکی قصد ندارم داروسازی را رها کنم بلکه مشکلات روحی جسمی و همچنین خانوادگی و عدم وفق پذیری با شهر جدید باعث شده ب فکر تغییر رشته و در شهر خودم باشم و متاسفانه شهرم داروسازی نداره تا لااقل انتقالی بگیرم مع هذا از تمام مشکلات پزشکی اطلاع دارم اما در شرف اخراج هستم و تنها فقط 2 گزینه برای من وجود داره :
    1. انصراف و شرکت مجدد در کنکور
    2.نزول به رشته در مقطع پایینتر
    اگر دیر بجنبم اخراج میشم و حق تطابق دروس برای من از دست میره
    در هر صورت افسوس و سرافکندگی برای من باقیست..

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •