تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 61

نام تاپيک: خرید ps4

کاربر فعال انجمن لپ تاپ امیر تتلو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

10 خرید ps4

سلام دوستان من میخوام یه ps4 بگیرم و فرق رجین یک و رجین دو رو نمیدونم یا اصلا مدل هاشو بلد نیستم بنظروتون کدوم خوبه قیمت هم برام ملاک نیست و چجوری باید بخرم ؟ یعنی از کجا باید سفارش بدم؟ من بابلم و میخوام همراه کینکت و یه دسته ی اضافی بخرم بنظرتون چقد میشه؟ ممنون از راهنماییتون

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

کینکت که مال سونی نیست، همون چشمش منظورته؟
    به نظر من اگر به موس و کیبورد عادت داری، نخر، حال نمیده با جوی استیک مخصوصا بازی های اکشن...

3. این کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

نه من با این دسته ها عادت دارم و ببخشید جواب منو ندادید بله میخوام همون چشمش رو بخرم اگه جواب منو کسی بده ممنون میشم دوستان و بازم ممنون به خاطر نظر شما سروش جان

5. این کاربر از امیر تتلو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام یه ps4 بگیرم و فرق رجین یک و رجین دو رو نمیدونم یا اصلا مدل هاشو بلد نیستم بنظروتون کدوم خوبه قیمت هم برام ملاک نیست و چجوری باید بخرم ؟ یعنی از کجا باید سفارش بدم؟ من بابلم و میخوام همراه کینکت و یه دسته ی اضافی بخرم بنظرتون چقد میشه؟ ممنون از راهنماییتون

سلام

ریجن ها فقط در تماشای فیلم های Blue Ray و استفاده آنلاین از کنسول تفاوت هایی دارن برای مثال خرید آکانت های PSN مربوط به مناطق UK یا US که خب بسته به بازی های موجود و Region منطقه بهتره خریداری بشه.

برای خرید هم دیگه روش های زیادی موجوده , خرید از سایت های معتبر خرید آنلاین که اسم نمیبرم . خرید حضوری و خرید از فروم ها

که خب خرید حضوری بهترین گزینه هست اگه دست رسی خوبی داشته باشید.

قیمت تموم شده رو باید در زمان خرید محاسبه کنید و همچنین Sony EYE رو هم میتونید به صورت پک الحاقی خریداری کنید یا در صورت موجود بودن نمونه Bundle همراه با کنسول اونو داشته باشید.

7. 6 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

ببخشید من متجه نشدم ولی یه مورد رو دوباره میگم که من پول برام مهم نیست و محدوده ای ندارم پس بهترینشون کدومه؟ که همه ی قابلیت هارو داشته باشه؟ بازم ممنون بخاطر نظر خوبتون

حـــــرفـه ای SamGun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهـــــــــــــــــران

پيش فرض

ببخشید من متجه نشدم ولی یه مورد رو دوباره میگم که من پول برام مهم نیست و محدوده ای ندارم پس بهترینشون کدومه؟ که همه ی قابلیت هارو داشته باشه؟ بازم ممنون بخاطر نظر خوبتون
    شما که مشالا کاربر فعال انجمن لپ تاپ هستی یجوری میگی متوجه نشدم من به گفته های خودم شک میکنم
    (هر کجارو متوجه نشدید بگید براتون باز کنم )

چیزی که در بازار ایران از اول رواج داشته , یکجور جو کاذب برای دور زدن مشتری و غالب کردن اجناس در پاچه گشاد مشتری بوده

تمامی ریجن ها با هم دیگه مساوی بوده و تنها برای کنترل بهتر بر روی قانون کپی ( CopyRight ) این محدودیت ها توسط دسته بندی Region ها انجام شده . این تفاوت قیمتی که شما ملاحضه میکنی هم همون قسمت اول حرف بنده هست .

فروشندگان بی انصاف و ابله ما این باور رو دارن که چون Region 1 مربوط به قاره آمریـکا میشه حتما از کیفیت و شاید جنس مرغوب تری برخوردار باشه و اینکه امکانات بیشتری هم داره و به این خاطر با تبلیغ بیشتری سعی میکنن Region 1 رو گرونتر از دیگر Region ها بفروش برسونن .

حتی ما این مشکل رو با بازی های Original کنسول PS3 هم داشتیم که مثلا یه بازی با Region 1 ممکن بود 20 الی 30 گرونتر از همون بازی تو Region 2-3 باشه .

کلا یجور دوکون بازار هست در اکثر موارد .

برای منطقه خاورمیانه Region 2 بهترین گزینه هست چون اکثر احتیاجات کشور ما از امارات برطرف میشه به روایتی برای استفاده راحت تر هستیم . مثلا شما برای تماشای فیلم های BlueRay که در بازار خودمون هست بهتره Region 2 رو داشته باشی چون در غیر این صورت باید از آمریکا برات فیلم بیارن تا بتونی تو کنسول اجرا کنی .

10. 5 کاربر از SamGun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

اها ممنونم که دوباره با حوصله توضیح دادید حالا متوجه شدم حالا بنظرتون این رجین 2 چقد برام تموم میشه؟ البته یه سونی eyes هم با یه دسته ی اضافی حساب کنید من بابلم یعنی تو شهرستانم ایا قیمت ها خیلی متفاوته؟ اصلا رجین 2 این جا گیر میاد؟ بعد ببخشید بنظرت اصلا کرک میشه ؟ یا تا عبد بازی هاشو باید 200 تومن بخرم؟ بعد یه سوال دیگه: سرعت اینترنت چقد باشه راحت میشه بازی کرد؟ الان من سرعت دانلودم با دانلود منیجر 1300 کیلو بایت بر ثانیه هست و از 1 تا 8 صبح هم سرعتم حدودا 200 الی 300 میرسه ایا میشه تو این موقع هم انلاین بازی کرد؟ بازم بخاطر جوابت ممنون

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

دیگه جواب نمیدین؟ ببخشید اگر زیاد سوال میپرسم اخه برام مهمه سرم کلاه نره و بدونم دارم چی میخرم اخه یه بار سر لبتابم پیش اومد و دفعه ی بعدشم پیش اومد یعنی دو بار لب تاب خریدم هر دو تا رو راحت 1 تومن بیشتر بهم غالب کردن

آخر فروم باز Mr.Pooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

ریجن 1 و 2 همونطور که دوستمون هم گفتند فرق زیادی نداره. شما ریجن 2 بگیری ( منظورم ریجن اروپا هست ) فکر کنم راحت تر باشی. در ضمن به فکر ریجن 3 هم که اصلا نباش چون لامصب خیلی بازی هاش بد گیر میاد چون زیاد طرفدار نداره بازی هاش هم خیلی زیاد نیست تو بازار. تو تهران هم زیاد نیست بازی هاش دیگه شهرستان ها که فکر می کنم خیلی خیلی کم باشه بازی های این ریجن

پی اس4 با اینکه تازه عرضه شده ولی -- شده. یکبار یک ه.ک.ر برزیلی فایل های ه.ک.ش رو گذاشته بود رو سایتش که بعد سونی تهدیدش کرد و مجبور شد پاکشون کنه البته همون زمانی هم که فایل ها رو سایتش بودند خیلی ها دانلود کردن مطمئنا. حتی یک تیم دیگه ای هم -- کرده.

ولی هنوز خیلی قطعی نمیشه گفت که اگر بخری حتما می تونی -- کنی چون میگم تازه عرضه شده خیلی هم کم -- شده و هنوز نمیشه رو هکس حساب کرد. حداقل هنوز هکش فکر نکنم به ایران رسیده باشه.

شما اگر از لحاظ مالی مشکلی نداره اصلا دنبال -- هم نرو. من خودم چند سال پیش PS3 خریدم هکش هم نکردم تمام بازی ها رو هم آنلاین بازی می کردم خیلی هم حال می داد از FIFA گرفته تا MAX PAYNE و GTA دقیا نسخه GTA یادم نمیاد

در ضمن برای اینکه ریجن دو گیر میاد یا نه باید بری از بازار توی شهرتون بپرسی. اینجا تو تهران که قاعدتا همه چی هست حتما ریجن دو هم باید باشه البته من پیگیر اخبار PS4 نیستم.

برای قیمتش هم بهتره توی چند تا از این سایت های آنلاین که می فروشند قیمت بگیری بعد بری تو بازار و مقایسه کنی ببینی چطوریه قیمت هاش. یا همینجا اگر کسی از دوستان خریده قیمت بده. من خودم قیمت ندارم.

14. 2 کاربر از Mr.Pooya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    بابل

پيش فرض

سلام به دوستان گلم الان رفتم قیمت کردم 1.700 رجین1 داره که نمیدونم بگیرم یا نه وهیچ جای دیگه ی بابل هم اصلا ps4 ندارن چه برسه رجین2 !! حالا بنظرتون بگیرم یا نه؟ اخه از یکی شنیدم میگفت خیلی از ایرادات رجین 1 در رجین 2 بر طرف شده حالا باید چیکار کنم؟ همون 1 رو بگیرم؟ یا نه؟ ممنون میشم یکم برام توضیح بدین ممنون

صفحه 1 از 7 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •