تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 82

نام تاپيک: آموزش برنامه نویسی ==|>برای سیستم عامل های *لینوکس*،*مک*،*اندروید*،*ios*و ... [فقط با کمی تجربه :)]

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

سلام
    فرق cross پلتفرم با Refactor چیه؟
    چه تفوت هایی نسبت به هم دارن؟
    کدومش بهتره؟

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    سلام
    فرق cross پلتفرم با Refactor چیه؟
    چه تفوت هایی نسبت به هم دارن؟
    کدومش بهتره؟
    این دو تا ارتباط خاصی به هم ندارند. رفکتور یعنی بهسازی کردن پروژه ها برای مثال شما معماری نرم افزار رو طوری طراحی میکنی که در ارتقاع و پیشرفت به مشکل بر میخوری و مفهوم کد هات برات سخت و ناخوانا میشه و همچنین برای اینکه بتونی کتاب خانه هایی که ساختی یا dll ها رو توی لینوکس و مک استفاده کنی باید طوری برنامه نویسی کنی که از api های ویندوز توی dll هات استفاده نکرده باشی. و اگر اینکار رو کنی مجبور میشی پروژه رو ریفکتور و بهسازی کنی و اون api های ویندوز رو ازش جدا کنی.
    cross platform برنامه نویسی کردن یعنی طوری طراحی نرم افزار و معماری و الگوریتم نویسی کنی که بتونی نرم افزارت رو در سیستم عامل های مختلف اجرا کنی و این امر نیاز داره تا شما ابتدا اموزش هایی نسبت به برنامه نویسی cross پلتفرم داشته باشید تا محدود به یک سیستم عامل، برنامه نویسی نکنید بلکه طوری بنویسید که در تمامی سیستم عامل ها قابلیت اجرا شدن داشته باشه.
    اگر برنامه نویسی cross platform رو یاد بگیرید نیازی نیست که پروژه هاتون رو ریفکتور کنید.ریفکتور کردن دردسر داره و خیلی برنامه نویس رو مشغول کار هایی میکنه که باید از ابتدا انجامش میداد و وقتش گرفته میشه تا پروژه هاشو بهسازی کنه و اماده کنه برای Cross platform . پس بهتره که ما از ابتدا بهسازی رو روی پروژه هامون با اموزش ها انجام بدیم تا بعداً دچار دردسر های ریفکتور نشیم.

تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

دوست عزیز برای اموزش اندروید نویسی به زبان سی شارپ می تونی فیلم تهیه کنی و بزاری؟

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض دانلود و نصب آفلاین Android SDK 14.5GB

سلام
    سال روز میلاد امیرالمومنین حضرت علی (ع) و روز پدر را خدمت دوستان تبریک عرض میکنم.

جهت دانلود و نصب راحت Android SDK دو قطعه کد کوچک نوشتم که در نهایت به یک برنامه کوچک تبدیلش کردم.
    بخش اول برنامه میتواند کل Android SDK را یکجا دانلود و در کنار برنامه ذخیره کند.
    بخش دوم برنامه یک سرور پراک-سی را شبیه سازی میکند و درخواست های دانلود مکرر Android SDK Manager را از فایل های هارد پاسخ میدهد.
    البته همین تئوری قبلا در پست های 2و7و13 همین تاپیک مطرح شده بود ...

این برنامه فقط و فقط مختص دانلود و شبیه سازی سرور google جهت Android SDK طراحی شده و قابل استفاده است.

دانلود:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حال حاضر بسته آفلاین دانلود شده به کمک همین نرم افزار، در دسترس است.
    این فایل به حجم حدودی 14.5GB شامل کلیه بسته های Android SDK به همراه exe برنامه فوق است.
    این 14GB در قالب یک تک فایل iso با لینک مستقیم و قابلیت ادامه دانلود در آدرس زیر دردسترس است.
    برای دانلود هم میتوانید از برنامه های مدیریت دانلود مانند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    البته بدلیل حجم بالای فایل فوق، احتمالا نمیتوانم درطولانی مدت آن را در سرورم نگهداری کنم و مجبور خواهم شد آن را بجای دیگری با لینک غیرمستقیم منتقل کنم.
    اگر فایل را به فضای رایگان دیگری (مانند mediafire) منتقل کردم، بطور حتم چند قطعه خواهد شد و لینک دانلود آن را در فایل zip اول همین پست قرار خواهم داد.

موفق باشید.
    Last edited by _H2_; 01-05-2015 at 15:10.

5. 4 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net Msba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ! My Mind

پيش فرض

فایل به حجم حدودی 14.5GB شامل کلیه بسته های Android SDK به همراه exe برنامه فوق است.
    خود فایل اجرایی توی پکش نیست.
    فایل اجرایی هم زمانی که start می خوره close میده و بسته می شود.
    استاد فکر کنم یکم توضیح بدهید بهتر باشد.

ممنون.

7. این کاربر از Msba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام

یادم نیست، یا فراموش کردم و یا در آخرین لحظات فایل AndroidSDKOffline.exe را جدا کردم تا درصورت کشف ایراد و ارتقا نسخه نیاز به بسته بندی مجدد 14G نباشد ...

فایل iso فوق و AndroidSDKOffline.exe را دانلود را درجایی extract کنید بطوریکه AndroidSDKOffline.exe در روت فایل های iso باشد.

1) ابتدا jdk-8u45-windows-i586.exe را نصب کنید
    2) سپس فایل installer_r24.1.2-windows.exe را نصب کنید

3) درنهایت AndroidSDKOffline.exe را اجرا کنید و وارد بخش Server ای شوید و Start کنید.
    4) با کمک دکمه "!Android SDK" میتوانید برنامه نصاب اصلی SDKManager را اجرا کنید.
    5) از منوی Tools > Options مطابق تصویر کمکی تنظیمات را پر کنید.
    Server: 127.0.0.1
    Port: 9999
    Force https sources to fetched using http

6) برای اطمینان فرمان منوی ای Packages > Reload را هم بدهید.

الآن باید همه بسته ها را مشاهده کنید و بتوانید با تیک زدن و دکمه نصب، آنها را نصب کنید.

==============

اگر مطابق همین شرایط عمل کردید و باز مشکلی وجود دارد، باید کدهایم را بررسی کنم و درصورت نیاز نسخه دیگری بدهم...

درهرصورت برنامه خیلی سریع تهیه شده و گرچه دقت کردم ولی بعید نیست در شرایط خاص نکته ای فراموش شده باشد و به خطا بخورد.
    فقط دقت کنید که RunAsAdmin باشد و firewall و antivirus (بدلیل بازکردن سوکت سروری) جلوی آن را نگیرند، اگر میتوانید لحظه ای خاموش کنید و مجدد امتحان کنید، من هم باردیگر کدهایم را بازبینی میکنم و حداقل پیام خطایی برای این موارد اضافه میکنم.

ممنون و شب خوش.
    Last edited by _H2_; 16-05-2015 at 23:36.

9. 2 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تالار .Net Msba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ! My Mind

پيش فرض

بازهم نشد.
    هم با و هم بدون فایروال. این تصاویر شاید مفید باشد.

ویرایش: علت را هم فهمیدم. پورت 9999 در کامپیوتر من مشغول است. این پورت از پورت های مورد استفاده در Asus MobiLink است. احتمال اینکه پورت انتخابی با یک پورت دیگر تداخل کند 1 در 65535 بود که شد!
    Last edited by Msba; 17-05-2015 at 17:22.

11. 2 کاربر از Msba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام، باتشکر مجدد، مورد کشف و رفع شد.
      محتوای مخفی: تصویر 

13. 2 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

سلام

من ویندوزم و عوض کردم...
    Xamarin رو میخوام نصب کنم ...

اگه میشه فایل های نصاب زمارین و به صورت کامل توی یک پست قرار دهید تا دانلود آن راحتر باشد و هم دیگران راحت تر بتوانند دانلود کنند...

15. این کاربر از H.E.R.O.E.S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    سلام.
    در حال حاضر پیشنهاد می کنم که این گزینه ها رو نصب کنید:
    1. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که رایگان هم شده و بسیار عالی عمل میکنه توی این زمینه.
    2.نصب SDK های اندروید که داداش H2 زحمتش رو کشیدن و بالا برای دانلود برای شما قرار دادن.
    3.نصب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که من با این نسخه مشکلی نداشتم و خیلی راحت دارم باهاش کار میکنم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •