تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 82

نام تاپيک: آموزش برنامه نویسی ==|>برای سیستم عامل های *لینوکس*،*مک*،*اندروید*،*ios*و ... [فقط با کمی تجربه :)]

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.

سیستم عامل: win8.1
    GTK# رو از همون لینکی که دادید و xamarin.Android for VS2012 رو از خود سایت.
    فایل های نصبی msi هست و از طریق کلیک راست Run as admin نمیشه اما زمان شروع نصب پیغام run as admin میده و من تایید میکنم.
    عکس:

سلام.
    من جستجویی کردم توی اینترنت.. از بزرگان منقول هست که به این شکل عمل کنید صددرصد جواب میگیرید :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    میگه تسک منیجر رو باز کن و explorer رو end task کن بعدش از منوی File گزینه new task رو بزن بعد تایپ کن explorer بعد تیک Create this task with administrative privileges بذار و اجرا کن ردیفه.

2. 3 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

دستت درد نکنه استاد.هردوتاش نصب شد..(فقط مونده SDK هارو هم دان کنم)
    Last edited by حسن110; 01-06-2014 at 23:51.

4. 2 کاربر از حسن110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

11 آموزش نصب Android SDK

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام.
    چگونه SDK اندروید رو که دانلود کردیم نصب کنیم؟
    1.بعد از دانلود فایل ها اونو ابتدا از حالت فشرده خارج کنید.
    2.نرم افزار های jdk و sdk و (نمیدونم این لازمه یا نه) eclipse که در پوشه های متعددی هستند رو نصب کنید.
    3.سپس وارد پوشه Server بشید و فایل abyssws.exe که ایکن ابی رنگ داره رو اجرا کنید..
    4.طبق ای پی ای که به شما میده که بنظر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه رو توی مرورگر بزنید... و نام کاربری root و رمز عبور 1234 رو بزنید و وارد بشید.
    5.مطابق شکل زیر روی Configure کلیک کنید سپس روی General و سپس تنظیمات رو مطابق شکل انجام داده و OK رو بزنید و در صفحه بعد هم OK بزنید سپس Start رو بزنید.حالا مطابق تصویر به پوشه etc رفته و نرم افزار notepad را run as administrator اجرا کنید سپس فایل hosts رو توی notepad درگ کنید و مطابق شکل متن 127.0.0.1 dl-ssl.google.com را اضافه کنید و علامت # را از انتها که در عکس مشخص است بردارید.

6.خوب نرم افزار sdk manager رو که نصب کردید اجرا کنید سپس از منوی tools گزینه option رو انتخاب کنید سپس مطابق شکل تیک force https رو بذارید.سپس اگر لازم بود تا لیست لود بشه از منوی Packages گزینه Reload رو بزنید و فایل های مورد نیازتون رو برای برنامه نویسی نصب کنید.

شاید ادامه داشته باشه...

التماس دعا
    Last edited by عــــلی; 15-12-2014 at 13:18.

6. 4 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه امیر احمدی ن's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

ویرایش شد ...
    Last edited by امیر احمدی ن; 10-06-2014 at 07:20.

8. 2 کاربر از امیر احمدی ن بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    دوست من نمیخوام پیوستگی تاپیکتو بهم بزنم.. اما .. شما میگی که با یکم تغییر میشه برنامه رو در تمام سیستم عامل ها اجرا کرد اما این حرف شما درست نیست.. دلیل: شرکت زامارین که معرفی کردید 2 تا ابزار برای برنامه نویسی با دستگا های هوشمند ارایه داده یکی مونو تاچ برای برنامه نویسی اندروید با سی شارپ و یکی هم مونودریود .. اموزش برنامه نویسی با یاین دو حداقل روی هم 1000 صفحه مستند میشه ... درسته برای خیلی از برنامه ها از میش از بستر دات نت استفاده کرد اما خیلی از کتاب خانه ها غیر قابل استفاده هستند.. یعنی در بشتر موارد باید از کد هایی استفاده کرد که بصورت نیتو هستند که خیلی انعطاف پذیری رو از بین میبره.. دوم برای برنامه نویسی ios با مونو تاچ یک سیر عجیب قریب رو برای اجرا روی شبیه ساز داره که نیازی به توضیح نداره .. در اونجا هم تقریبا امکاناتی که ابجکت سی اپل در اختیار برنامه نویس هاش قرار میده بصورت دست پا شکسته عرضه میکنه.. تمام این ها رو باید یک طرف قرار داد و باگ های ضمن برنامه نویسی رو در طرف دیگه ... و اتفاق خیلی بد دیگه ای که می افته حجم بسیار بسیار بالایی برنامه ها با استفاده از زامارین میشه یعنی یک برنامه که در یک محیطهایی کد به جای تبدیل شدن به LI یه جاوابیت تبدیل میشه حجم برنامه بسیار پایینه و کی برنامه محاسباتی با زامارین تقریا حجمی حدود یک بازی اندرویدی یا اپلی رو پیدا میکنه!! این از مقوله دستگاه ها و سیستم عامل هاشون! اما اینکه برنامه بنویسد که هم روی لینوکس و هم روی ویندوز و هم روی اپل اجرا بشه اون هم با فقط با یک بار برنامه نویسی به نظر من به هیچ عنوان امکان پذیر نیست!
    سلام بزرگوار.... شما نظر دادید ولی ما تجربشو داشتیم. اگر شما فقط مطالعه کننده هستید خوب طبیعیست که اصلاً از خوبی ها نگفتید و نمیدونم هدفتون از زدن این پست چی بود و چه چیزی نصیب برنامه نویسان میشه با خوندن این پست شاید شما تونستید جلوی 1000 نفر رو با این پست بگیرید ولی ای کاش به اون 1000 نفر می گفتید که چیکار کنن تا بتونن برای کشورشون مفید واقع بشن.
    امثال ما عادت نداریم وایسیم.... ما از اونایی هستیم که میشکافن میرن جلو.... باز یه جوری نشه دو سال دیگه بیان توی این تاپیک هم یه پست بزنن که آیا صاحب تاپیک هنوز روی حرفش وایستاده؟ در حالی که کسانی که شروع کردن الان بیشترین سود رو برده اند...
    من مخالف فرد انتقاد کننده نیستم ولی انتقاد راه و روش داره و بعد از هر انتقادی یک پیشنهاد بهتری هست....
    موفق باشید.

10. 3 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

من تقریبا 2 سالی میشه که دارم با مونو تاچ و مونو اندروید کار میکنم .. بهمراه چندین دستگاه گجتی که طراحی و انشالله در چند ماه اینده هم یک نمونه برای بازار داخل ارایه میدیم .. اما بحث سر این نیست که شما انجام میدید و من دارم به قطار شما سنگ میزنم .. مهندسی نرم افزار و طراحی اصولی چیزی نیست که با حرف زن یا نزدن من چیزی رو درست کنه یا نکنه .. برای این که دیگران اشتباه من رو نکنن عرض کردم که برای هر سیستم عاملی هدفی باید با ابزار خودش کار کنه .. به هر حال من متن بالایی که گذاشتم رو پاک میکنم تا پیوستیگی این تاپیک شما بهم نخوره اما واقعیت اینه که برای برنامه نویسی دستگاه هایی مثل اندروید و اپل به هیچ عنوان نباید از یک زبان مشترک استفاده کرد! این حرف من نیست هر کسی که حتی یک برنامه بی کیفیت هم در بازارهای فروش گذاشته باشه میتونه به این حرف من برسه..برنامه نویسی که برای این نیست که کسی بگه من برنامه نویسم و تو نیستی و هیچ کسی هم نمیاد تمام زندگیشو بگذارد که برای مردم برنامه رایگان ارایه دهد.. نسخه های تجاری و اریه ابزار های برنامه سازی و و و و هزار کار دیگه اگر قرار بود همه چیز با بستر دات نت انجام میشد الان وضع بازار کار و هزینه های و در امد های پروژه های حتی در نمونه های نیمه صنعنی هم برای دانت نت به این صورت نبود!.. فرمودید که باید برای کشور مفید بود بنده فقط عرض میکنم که وقتی در این کشور با پرداخت هزینه یک چیپس میشود یک سیستم عامل را خرید دیگر حرفی برای گفتن نمی ماند!
    Last edited by امیر احمدی ن; 10-06-2014 at 07:36.

12. 3 کاربر از امیر احمدی ن بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

پيش فرض

بسم الله الرحمن الرحیم.
    من تقریبا 2 سالی میشه که دارم با مونو تاچ و مونو اندروید کار میکنم .. بهمراه چندین دستگاه گجتی که طراحی و انشالله در چند ماه اینده هم یک نمونه برای بازار داخل ارایه میدیم .. اما بحث سر این نیست که شما انجام میدید و من دارم به قطار شما سنگ میزنم .. مهندسی نرم افزار و طراحی اصولی چیزی نیست که با حرف زن یا نزدن من چیزی رو درست کنه یا نکنه .. برای این که دیگران اشتباه من رو نکنن عرض کردم که برای هر سیستم عاملی هدفی باید با ابزار خودش کار کنه .. به هر حال من متن بالایی که گذاشتم رو پاک میکنم تا پیوستیگی این تاپیک شما بهم نخوره اما واقعیت اینه که برای برنامه نویسی دستگاه هایی مثل اندروید و اپل به هیچ عنوان نباید از یک زبان مشترک استفاده کرد! این حرف من نیست هر کسی که حتی یک برنامه بی کیفیت هم در بازارهای فروش گذاشته باشه میتونه به این حرف من برسه..برنامه نویسی که برای این نیست که کسی بگه من برنامه نویسم و تو نیستی و هیچ کسی هم نمیاد تمام زندگیشو بگذارد که برای مردم برنامه رایگان ارایه دهد.. نسخه های تجاری و اریه ابزار های برنامه سازی و و و و هزار کار دیگه اگر قرار بود همه چیز با بستر دات نت انجام میشد الان وضع بازار کار و هزینه های و در امد های پروژه های حتی در نمونه های نیمه صنعنی هم برای دانت نت به این صورت نبود!.. فرمودید که باید برای کشور مفید بود بنده فقط عرض میکنم که وقتی در این کشور با پرداخت هزینه یک چیپس میشود یک سیستم عامل را خرید دیگر حرفی برای گفتن نمی ماند!
    سلام.
    این خیلی خوبه که شما فردی با تجربه هستید.ان شالله از تجربه شما هم استفاده می کنیم. هرگز پستتون رو پاک نکنید.من سابقه برنامه نویسی برای ویندوز و مک و لینوکس و اندروید رو داشتم و نرم افزاری رو که طراحی کردم رو روی این سیستم عامل ها "بدون باز نویسی نوشتم" علت اینکه میگم بدون بازنویسی چون من طراحی UI رو بازنویسی نمیدونم.اصل و قدرت برنامه روی Engine و Core اون میچرخه... فضای کاربری یه چیزی هست که زمان زیادی نمیبره.... و شما دیگه فکرت مشغول کارهای اصلی نرم افزار نمیشه ! من چون گوشی اپل نداشتم تجربه برنامه نویسی اونو هم نداشتم ولی فکر نمیکنم برای نوشتن ios باید چیزی رو دوباره بنویسم.چون این هدف xamarin بود... علت اینکه این تاپیک رو هم زدم همین بود که برنامه چطوری مدیریت بشه که تنها و تنها UI اون بازنویسی بشه و بقیه برنامه بدون هیچ بازنویسی ای صورت بگیره.اگر شما تجربه اولتون هست طبیعی هست که خوب نتونستید این قضیه رو مدیریت کنید یا شاید برنامه ای که نوشتید مخصوص گوشی بوده باشه... تمام اینها بستگی به خودتون داره.برای مثال هرگز نباید کارهای مدیریتی ای که مخصوص اندروید هست رو با Core برنامه تون یکی کنید چون هرگز نمیتونید یک برنامه رو که برای اندروید نوشتید اینطوری به ios و دیگر سیستم عامل ها ارتقا بدید.ان شالله ما در این تاپیک هم میخواهیم به کاربران همین رو بگیم.ولی نگران نباشید ما همیشه اول تجربه کسب میکنیم سپس فکر میکنیم و سپس آموزش میدیم.

14. 4 کاربر از عــــلی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

به هر حال من تجربه م رو گفتم (که برای دستگاه های اندرویدی و ios استفاده از مونودروید و مونو تاچ هنوز راه زیادی باقی باقی مونده که بشه روش برای 100 در صد حساب باز کرد). مشکلی نیست هنوز از زمان زیادی از کوچ کردن من به جاوا نمگذره. اگر هم اطلاعاتی نیاز بود در خدمتم.

16. این کاربر از امیر احمدی ن بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

بنده sdk & jdk & gtk رو نصب کردم و مکانش رو هم به xamarin studio دادم ولی موقع ساخت پروژه ی اندروید با c# میگه xamarin.android نصب نیست و برو دانلود کن .

18. این کاربر از prpgramerandcoder بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام.برای منم همین مشکل بود اینو نصب کردم درست شد:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    این برنامه خود زامارینه که پلاگینی برای vs2012 و vs2010 هست (trial) ولی یه پکیج هم برای خود xamarin studio داره که میتونی درحال نصب اون دوتای دیگه رو غیر فعال کنی و فقط برای زامارین استودیو رو نصب کنی.حجمش 200 mb.

20. 2 کاربر از حسن110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •