تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678
نمايش نتايج 71 به 77 از 77

نام تاپيک: سوالات مربوط به سند و تعویض پلاک و هزینه های آن و مشکلات نقل و انتقال

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

دوست عزیز اسمش تجملاتیه . ولی الان هر کسی بخواد از من ماشین بخره سند محضری هم میخواد .
    درسته. مافیای قضایی با ایجاد این عقاید و باور مشغول برداشت محصول خود هستند.

فشار کار زمانی دیده میشه که شما قصد فروش داری و خریدار تمایل به این تجملات.
    در اینجا اگر شما امکان این رو نداشته باشی که تجملات مشتری رو فراهم کنی، در فروش مال خودتون دچار مشکل میشید.

اما منحصرا در مورد سوالی که خودتون مطرح کردین، عکس این قضیه هست . شما نمیتونید خریدار رو وادار به این تجملات کنی.
    حال اینکه خریدار در آینده برای فروش دچار مشکل خواهد شد و یا نخواهد شد به خودش مربوطه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

پدر من یه پلاک ازاد داره ایا میشه ابن پلاک رو به نام من بکنه ؟
    یعنی من که ماشین خریدم از این پلاک استفاده کنم

پروفشنال Netw0rks's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    Matrix

پيش فرض

پدر من یه پلاک ازاد داره ایا میشه ابن پلاک رو به نام من بکنه ؟
    یعنی من که ماشین خریدم از این پلاک استفاده کنم
    خیر ........

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    .
    طبق خبر IRINN
    .

هشدار پلیس راهور نسبت به وکالت برای نقل و انتقال خودروها

.
    رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا نسبت به وکالت برای نقل و انتقال خودروها هشدار داد.
    .

سرهنگ علی محمدی با اشاره به اینکه تاکید می کنیم فروشنده و خریدار خودرو باید حتماً به صورت همزمان در مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک حضور داشته باشند گفت:
    .
    متاسفانه وکالت برای تعویض پلاک خودرو مشکلات فراوانی برای برای خریدار و فروشنده ایجاد می کند.
    .

وی افزود: در برخی موارد ارکان اصلی خودرو عوض شده و یا خودرو تصادف شدید بالای ۶۰ درصد داشته است و لذا به از لحاظ پلیس ایمنی و استاندارد لازم را برای شماره گذاری ندارد و خریدار عملاً نمی تواند خودرو را تعویض پلاک کند. در این حال فروشنده پول خودرو را گرفته و خریدار متضرر می شود.
    .

وی افزود: از سوی دیگر پیش آمده است که خودرو سرقتی بوده و مشکلات زیادی برای خریدار ایجاد شده و فروشنده نیز متواری گشته است.

.
    وی خاطرنشان کرد: در موارد برعکس هم فروشنده وکالت داده و خریدار تعویض پلاک نکرده و تخلفات رانندگی که در این مدت مرتکب شده در کد ملی فروشنده نشسته و جریمه ها برای فروشنده آمده است.

.
    سرهنگ محمدی تاکید کرد: اکیداً توصیه می کنیم خریدار و فروشنده خودرو باید حتما ابتدا به مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک مراجعه کرده و پس از کنترل خودرو و مدارک مربوطه تعویض پلاک کنند.
    .

رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا یادآور شد: تأکید می کنیم با توجه به مشکلات یاد شده , فروشندگان و خریداران خودرو از دادن و گرفتن وکالت تعویض پلاک جدا خودداری کنند تا متضرر نشوند.

داره خودمونی میشه Vahab60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

با سلام دو سوال در مورد تعویض پلاک داشتم

من یک ماشین خریداری کردم و فردا باید برم برای تعویض پلاک. ماشین قبلیم رو به یکی از اقوام فروختم ولی اون هنوز فک نکرده . سوالم اینه که میتونیم با هم بریم مرکز تعویض پلاک و همزمان اون پلاک منو فک کنه و من همون پلاک رو برای ماشین جدید بگیرم ؟ اگر نه چند روز باید از فک پلاک قبلی بگذره تا بتونم همون پلاک رو بگیرم ؟!

سوال بعدیم اینه که برای شماره گذاری حتما باید خلافی رو تسویه کرده باشیم ؟

با تشکر
    Last edited by Vahab60; 04-03-2019 at 17:55.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

با سلام دو سوال در مورد تعویض پلاک داشتم

من یک ماشین خریداری کردم و فردا باید برم برای تعویض پلاک. ماشین قبلیم رو به یکی از اقوام فروختم ولی اون هنوز فک نکرده . سوالم اینه که میتونیم با هم بریم مرکز تعویض پلاک و همزمان اون پلاک منو فک کنه و من همون پلاک رو برای ماشین جدید بگیرم ؟ اگر نه چند روز باید از فک پلاک قبلی بگذره تا بتونم همون پلاک رو بگیرم ؟!

سوال بعدیم اینه که برای شماره گذاری حتما باید خلافی رو تسویه کرده باشیم ؟

با تشکر
    اول بگید دوستتون برن فک پلاک تا پلاک شما آزاد بشه
    بعد از چند روز میتونید پلاک خودتون رو دریافت کنید
    خلافی هم باید تسویه بشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    يه خودروي برليانس صفر تحويل گرفتم كه قصد فروش اون رو دارم، ولي هنوز كارت خودرو بدستم نرسيده ( ظاهرا در توليد كارتهاي هوشمند خودرو بدليل تحريمها مشكل دارند)، البته برگ سبز خودرو رسيده، سوالم اين هست كه بدون كارت خودرو ميشه كار تعويض پلاك رو انجام داد؟

صفحه 8 از 8 اولاول ... 45678

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •