تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 59 از 59

نام تاپيک: ریشه یابی مولتی یوزر بودن در فضای مجازی

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

آقا بیخیال.

کسی که به چیزی اعتقاد قلبی داشته باشه، اون اعتقاد رو با تحریک اعتقادات طرف مقابل در معرض توهین و آماج قرار نمیده.

اگر دیدین کسی طوری نظر میده که اکثریت بهش حمله ور میشن و این قضیه رو هم کش میده یعنی نقطه ضعف اکثریت رو شناخته.
    و حتی بخش هایی که خودش به اونا اعتقاد چندانی نداره رو تقویت میکنه.
    حتی اگر اعتقاد هم داشته باشه، اینکه تمایل به در آوردن کفر دیگران داشته باشه یعنی ترول هست.
    این ترولر های شما دو دسته اند:

یا میفهمند که نمیفهمند! ( خودشون میدونن حرفی که میزنن درست نیست و فقط جهت کفری کردن شماست)

یا نمیفهمند که نمیفهمند! ( به اون چیزی که میگن اعتقاد صریح دارند و کلا" با پا فشاری رو مسئله به صورت ناخواسته باعث کفری شدن شما میشن)

دسته دوم خیلی خطرناک اند ازشون دوری کنید.

2. 7 کاربر از laxer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

آقا بیخیال.
    کسی که به چیزی اعتقاد قلبی داشته باشه، اون اعتقاد رو با تحریک اعتقادات طرف مقابل در معرض توهین و آماج قرار نمیده.

اگر دیدین کسی طوری نظر میده که اکثریت بهش حمله ور میشن و این قضیه رو هم کش میده یعنی نقطه ضعف اکثریت رو شناخته.
    و حتی بخش هایی که خودش به اونا اعتقاد چندانی نداره رو تقویت میکنه.
    حتی اگر اعتقاد هم داشته باشه، اینکه تمایل به در آوردن کفر دیگران داشته باشه یعنی ترول هست.
    این ترولر های شما دو دسته اند:
    یا میفهمند که نمیفهمند! ( خودشون میدونن حرفی که میزنن درست نیست و فقط جهت کفری کردن شماست)
    یا نمیفهمند که نمیفهمند! ( به اون چیزی که میگن اعتقاد صریح دارند و کلا" با پا فشاری رو مسئله به صورت ناخواسته باعث کفری شدن شما میشن)
    دسته دوم خیلی خطرناک اند ازشون دوری کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینم در نظر داشته باشین

4. 3 کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن سرویس های آنلاین mohammadi_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    خراسان جنوبی

پيش فرض

سلام به همه عزیزان.
    دیدم بحث خوبیه گفتم منم شرکت کنم.
    من افرادی مولتی یوزر میشناسم تو جامعه مجازی که اگه اسم ببرم از یوزرشون تو جامعه واقعی میان کت بسته میبرنم!
    همیشه مولتی بودن دوشخصیت بودن متفاوت نیست و گاهی خود فرد میگه من فلان یوزرم اما نه عمومی" و بحث فقط و فقط شبکه اجتماعی نیست.
    خودم یجا 253 یوزر دارم، حال من ازش چه استفاده ای دارم؟
    تو اون قسمت که یوزرام زیاده هرکسی رو میشناسم تا هرکی انلاین میشه تا کل مشخصاتش و شاید بیشتر میدونم.به چه دردم میخوره؟ مدیرم و اونجایی که ازش صحبت میکنم تقریبا واسه دوستی جووناست و هرگونه کوتاهی گرون تموم میشه و یکی از راهها علاوه بر راهکارهای حرفه ای همین راه ساده مولتی بودن هست برای شناسایی و موقعیت افراد."
    حتی با مولتی بودن میتونی خلقیات طرفو در برخورد با افراد متعدد بدست بیاری" اما انجمن فرق داره و بهتره تک کاربره بود.جنبه های بد هم زیاد داره چند کاربره بودن ولی گاهی واقعا لازمه لازم نبود اسنیف بی معنی میشد
    نظر شخصیم بود البته زیاد شد.

Tapatalk

6. 3 کاربر از mohammadi_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه مُعین's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با کاربرانی مواجه میشویم که چندین یوزر دارند و البته مشکل اصلی جایی هست که این یوزرها به طور همزمان در حال فعالیت هستند.
    خدا روشکر به همزمان بودنش اشاره کردی حداقل ... چون من نه پسوردای قبیلم یادم میاد نه ایمیل ها... لحن نوشته ها در یوزر های قبل هم گواهی میده بر اینکه نظرم تغییر ی نکرده طی چند سال ... گاها غیبت هایی که دارم باعث فراموش شدن میشه .. گاها تعمد و ... ولی نظرم رو تغییر ندادم ... با نظر یا ایده مخالف هم جایی حضور نداشتم .این کار اگر توهین به هیچکس هم نباشه قطعا توهین نفس خودفرد هست .

8. 3 کاربر از مُعین بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه JJSIMON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری_سیاره زمین

پيش فرض

به نظر من مولتی یوزر بودن کار بیخودیه!
    انقد واسه یه پروفایل زحمت میکشی نظر میدی پست میذاری صحبت میکنی به یه پروفایل هم نمیشه خوب رسید چه برسه به اینکه بخای چندتاپروفایل داشته باشی!
    هم وقت میخاد هم حوصله کار آدمای بیکاره!
    من پروفایلمو 2سال پیش درست کردم ولی اون موقع اصلا وقت فعالیت نداشتم این اواخر که کاری برام پیش اومد باهزار بدبختی بازم پروفایلموفعال کردم.که بازفعالیت کنم.
    آدمای دوشخصیته فکر میکنم مولتی یوزر باشن چون برای یک شخصیت یک پروفایل کافیه!

10. 2 کاربر از JJSIMON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

انقد واسه یه پروفایل زحمت میکشی نظر میدی پست میذاری صحبت میکنی به یه پروفایل هم نمیشه خوب رسید چه برسه به اینکه بخای چندتاپروفایل داشته باشی!
    من پروفایلمو 2سال پیش درست کردم ولی اون موقع اصلا وقت فعالیت نداشتم این اواخر که کاری برام پیش اومد باهزار بدبختی بازم پروفایلموفعال کردم.که بازفعالیت کنم.
    سلام رضا جان.
    درسته که داشتن بیش از یه پروفایل، وقت مازاد می خواد و ...
    ولی گاهی اوقات بعضی کاربرا میان این کارو می کنن، البته تعداد شونم کم نیست.

من خودم شخصی رو میشناسم که توی فیس*بوک 4 تا پروفایل فعال داره ( دو تا پسر دو تا دختر )
    توی هر گروهی هم عضو میشه.

با یه یوزر خیلی منطقی و درست فعالیت می کنه ( چیزی که واقعا هست )
    و با اون یکی یوزرش پست های تخریبی میزاره و ازش برای مقصود های دیگه استفاده می کنه.

همون شخص توی فیس*بوک توی گروه خاص دخترونه هم فعالیت می کنه و ...
    بماند که چقدرم سوءاستفاده از پسر های بد بخت دیگه کرده.

12. 4 کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال فلسفه B.Russell's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

ویلیام فاکنر، رُمان نوبس امریکایی و برنده جایزه نوبل ادبیات یک حرفی دارد که من ترجیح میدم همیشه همراهم داشته باشم :

زندگي به من آموخت که هــيچ چــيز از هيـچکـس بعــيد نيـست ..
    .
    .

اینکه افرادی که مولتی یوزر هستن، چند شخصیتی هستن درست.

(کدام انسان در این جهان ادعای شخصیت مستحکم و ثابت و اراده جاودان دارد؟)

مولتی یوزر شدن ارتباط مستقیمی دارد با تصمیمات اشتباه در لحظه گرفتن به خاطر تنش های بالایی که از آستانه تحمل یک انسان بالاتر هست.

آیا کسی هست ادعا کنه من آستانه تحملم بی نهایت هست و هیچ جا فرو نخواهم پاشید؟

شاید باورتون نشه ولی من با بیش از 20 کاربر مولتی یوزر گفتگوی طولانی مدت داشتم، به خاطر مسئولیتی که در جایی داشتم.
    اونم در نقش یک روانکاو برای پیدا کردن چرایی های این عمل.

یکی درست یا نادرست عاشق یک کاربری می شد، با یوزری دیگر میرفت ببینه نظرش در مورد خودش چیه ! وقتی میدید طرف دوستش نداره قاطی میکرد عملیات تخریبی میکرد !!

یکی تو جمعی قرار میگرفت که اکثرا طردش میکردن، برای اینکه دوست داشت تو اون جمع باشه با یوزری نقاب میزد و تغییر چهره میداد و ...

من شخصا اگر مدیر کل این فضاهای مجازی بودم، به جای اخراج مولتی یوزرها، سعی میکردم مولتی یوزرها رو به متخصصینی معرفی کنم که باهاشون صحبت کنند اونم متخصصینی با تجربه در روانکاوی، تا اون تنش هایی که دارن دور ریخته بشه.

مولتی یوزر بودن شیرین نیست، همانند ترولینگ، فردی که مولتی یوزر یا ترول هست از این کار زجر میکشه.
    صرفا یک هیجان لحظه ای بهش تزریق میشه و بعدش مدام در خماریه.
    از طرفی راه برون رفت از این منجلاب رو کسی جلوی پاش نمیذاره و بیشتر و بیشتر در این مرداب دست و پا میزنه تا فرو بره.

اگر کسی این مشکل رو داشت میتونه به صورت خصوصی با من صحبت کنه، یکسری راهکار بهش بدم. (به عنوان یک دوست)
    Last edited by B.Russell; 01-08-2014 at 13:44.

14. 5 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

کم کم از دست مولتی یوزرهای تالار علوم انسانی دارم سرگیجه میگیرم !!!
    هرچی هم از دوستان خواهش میکنی، اگر مشکلی دارین بیخیال شین، دنیای واقعیش ارزش نداره چه برسه به دنیای مجازیش.
    اما گوششان شنوا نیست.

نمیدونم چرا بعضی از ما آدما دوست داریم دیگران رو اسکول فرض کنیم.
    گیریم موفق هم شدیم و دیگران رو اسکول فرض کردیم و ته دلمون هم بهشون خندیدیم و خوشحال هم شدیم.
    کی هست به ما بگه هورا؟ جز تشویق هایی که خودمان بر خودمان نثار میکنیم و نوشابه هایی که خودمان برای خودمان باز میکنیم.

کاش مولتی یوزرهای گرامی، کمی به این هم فکر میکردند که این دیگران نیستند که اسکول میشوند.
    خودشان هستند که دارن به دست خودشان اسکول میشوند و دیگران صرفا آیینه ای هستند که حقیقت تلخی از اونارو نشان میدن !!

تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

تو ادبیات دبیرستان یک داستانی داشتیم که شرح حال پرنده ای بود به نام ققنوس. اینقدر این پرنده رو اذیت کردن که خودشو سوزاند و از نوع متولد شد!
    یه سری یوزر داریم که میتونیم اسمشون رو بذاریم مولتی یوزر ققنوسی!
    کل گذشته رو آتش میزنن و از نو متولد میشن!

در برخورد با این ققنوس ها یک نکته ابهامی دارم:

اینکه چگون آن ققنوس پیر را فراموش کنیم و دوباره به ققنوس جدید خو بگیریم؟
    وقتی ققنوس های مجازی حتی ترجیح میدن جنسیتشون رو هم عوض کنند !
    Last edited by B.Russell; 18-03-2015 at 11:57.

17. 7 کاربر از B.Russell بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •