تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: کمک فوری دادن پیغام open heat error در چاپگر سامسونگ scx-4300

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

14 کمک فوری دادن پیغام open heat error در چاپگر سامسونگ scx-4300

با سلام چاپگر سامسونگ مدل 4300دارم که طبق راهنمایی موجود در این سایت مشکل کشیدن کاغذ را داشت یعنی اگر چند تا کاغذ در سینی بود موقع پرینت دو تا رو با هم میگرفت و باعث گیر کردن میشد در صورتی که با یک کاغذ مشکل نداشت که برطبق راهنمای که در این سایت بود چاپگر رو باز کردم و تمام مراحل رو انجام دادم اما الان پیغام open heat error رو میده چند بارم بازکردم که مبادا سیمی راجانزده باشم اما همه سیم ها درست جا خورده بودن لطفا ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام چاپگر سامسونگ مدل 4300دارم که طبق راهنمایی موجود در این سایت مشکل کشیدن کاغذ را داشت یعنی اگر چند تا کاغذ در سینی بود موقع پرینت دو تا رو با هم میگرفت و باعث گیر کردن میشد در صورتی که با یک کاغذ مشکل نداشت که برطبق راهنمای که در این سایت بود چاپگر رو باز کردم و تمام مراحل رو انجام دادم اما الان پیغام open heat error رو میده چند بارم بازکردم که مبادا سیمی راجانزده باشم اما همه سیم ها درست جا خورده بودن لطفا ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم
    با عرض سلام و ادب
    بهتر بود در ادامه ی همون تاپیکی که تا اینجای کار رو پیش رفتی مشکل رو مطرح میکردی چون الان من نمیدونم دقیقا به چه قسمتهایی دست زدین اما به نظرم دستگاه داره میگه شما ی قسمتی رو نبستین که احتمالا قسمت مورد نظر میتونه خشک کن باشه!
    HTTP:\\ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    دنیا

پيش فرض

دوست عزیز
    فیشهای قسمت فیوزر را جا نزدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض ممنون از پاسخ شما

ممنون میشم اگر تصویری از فیوزر برام بزارید چون اطلاعاتی در این زمینه ندارم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون میشم اگر تصویری از فیوزر برام بزارید چون اطلاعاتی در این زمینه ندارم .
    با عرض سلام و ادب
    دوست عزیز لطفا اول دفترچه سرویس منوال رو بخونید و در ادامه اگه مشکل داشتین بیاین اینجا مطرح کنین
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

salam printer manam chanta kaghazo ba ham mikeshe chikar konam???

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

ا سلام چاپگر سامسونگ مدل 4300دارم که مشکل کشیدن کاغذ را داشت یعنی اگر چند تا کاغذ در سینی بود موقع پرینت دو تا رو با هم میگرفت و باعث گیر کردن میشد در صورتی که با یک کاغذ مشکل نداشت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2022

پيش فرض

سلام پرینتر سامسونگscx_4300کاغذ گیر کرد وقتی کاغذ رو خارج کردم .پیغام ارور Open Heat میده .چکار میشه کرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •