تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 40

نام تاپيک: Hunter x Hunter / هـانـتـر x هـانـتـر

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

این توگاشی عجب روانی عقده ای بوده ما خبر نداشتیم !!

احساس میکنم دارم شینگکی میبینم ...
    قضیه پسره که شده مورچه و از آبجیش میخواد محافظت کنه ...

دلم برای هیسوکا و مخصوصا لئولیو () تنگـ شده !

2. این کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

عیسپویل

محتوای مخفی: Hunter X Hunter 83 
    خب همونی که دیشب گفتم . بالاخره راموت قضیه نن رو فهمید و احتمال زیاد بقیه هم تحت تعلیم راموت سنپای فرامیگیرن !
    فکـ کنم راموت قراره هیسوکای این آرکـ باشه .
    این نیروی ویژه قراره به ان جی ال بیان قطعا داستان رو خفن تر میکنه .
    و اینکه امیدوارم یه سری فلش بکـ در مورد کایت داشته باشیم در آینده ...
    بدلیل اینکه من با این اکشن فیگورش (رقص مرگـ !)خیلی خیلی حال کردم و مایلم بیشتر در موردش بدونم !

یکی از مترجم ها توی چند قسمت OVA Greed Island Final شخصی گورین رو با بکارگیری قوه تخیلش نوشت گوریل !
    پیشنهاد میدم اگه هنوز این آرکـ تموم نشده و راموت هم نمرده ...
    مجتبی تو هم خوش ذوق باشُ به افتخار ما بجای راموت بنویس ماموت روحمون شادروان بشه !If u Dare

و من الله توفیق /
    Last edited by E.N.A.Y.A.T; 11-06-2014 at 12:46.

4. 3 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

خب من ترجیحاً سری 2011 رو دیدم
    به این دلیل که به هر حال باید ادامه‌ی داستان رو در این سری دنبال می‌کردم و بجز تغییرات گرافیکی، دوبلرها هم با سری قدیمی فرق دارن!

دیدنش تجربه‌ی خوب و لذت‌بخشیه، بدون شک جزو سه چهار انیمه‌ی برتر این سبک پرطرفدار محسوب می‌شه
    کاراکترهای خاص و باحالی داره، با تناقض‌های جالبی که مثلاً در کیلوا می‌بینیم و یا شخصیت خفنی مثل هیسوکا که منحرف چندوجهی تشریف داره و یا حتی دختر چلموی نابینایی که معادلات رو به هم می‌زنه!
    هر جا منطق و احتمال وارد ماجرا شده جذابیتش بیشتر هم شده البته ضریب هوشی کاراکترها هم اغلب بالاست هزارماشالا D:‌
    برای افرادی که ناروتو می‌بینن هم می‌تونه بهترین جایگزین باشه، از نظر سبک نبردها و قدرت‌ها شباهت‌های زیادی دیده می‌شه
    البته هانتر فعلاً فیلر نداره : )

تا اینجا 6 آرک داشته:

Hunter Exam arc

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    چپترها: 1 تا 38
    اپیزودها: (سری قدیم: 1 - 31 /سری جدید: 1 - 21)

آرک آزمون هانتر: شروع ماجراجویی گون و آشنایی با هانترهای دیگه و پیدا کردن چند تا دوست در راه آزمون
    امتحان‌ها و فضای رقابتی اون که بعداً در ناروتو هم دیده شده مرحله به مرحله جذاب‌تر از قبل به پیش ‌میره و جبر و منطق و احتمال در برد و باخت خیلی عالی به نمایش گذاشته می‌شه

Zoldyck Family arc

چپترها: 39 - 43
    اپیزودها: (سری قدیم: 32 - 36 /سری جدید: 22 - 26)

آرک خانواده‌ی زولدیک: به دنبال کیلوا و آشنایی با خانواده‌ی عجیب و مرموزش

Heavens Arena arc

چپترها: 44 - 63
    اپیزودها: (سری قدیم: 37 - 44 /سری جدید: 27 - 36)

آرک میدان مسابقات بهشت: پاس کردن پیش‌نیاز هانتر در برج مبارزات!

Yorkshin City arc

چپترها: 64 - 119
    اپیزودها: (سری قدیم: 45 - 70 /سری جدید: 37 - 58)

آرک شهر یورکشین: استخدام کوراپیکا، ورود گروه فانتوم، بازی موش و گربه‌ای، تقابل کرولو و هیسوکا

Greed Island arc

چپترها: 120 - 185
    اپیزودها: (سری قدیم: 71 - 92 /سری جدید: 59 - 75)

آرک گرید آیلند (جزیره‌ی حرص و طمع) : باز هم رقابت اما این‌بار در دنیای بازی ویدئویی. فضایی که بعداً در انیمه‌ی Sword Art Online هم دیده شده!

Chimera Ant arc

چپترها: 186 تا 318
    اپیزودها: 76 تا ؟؟1

آرک موچه‌های کیمرا: برتری‌جویی نژاد حشره‌ای که عوارض آن به نابودی انسانیت طعنه میزنه،
    کشوری با شباهت بسیار به تعاریف موجود از کره شمالی در این آرک معرفی شده. قبح بمب اتم و زوال بشریت و...

6. 6 کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

یه نقد کوتاهی مینویسم و ختم کلوم !

انیمه نکات مثبت بسیاری داره و به عنوان یه انیمه بلند نسبت به بقیه شاهکاره .

در زمینه های پردازش گرافیکی محیط و فایت ها ، شخصیت پردازی کاراکترها (مخصوصا باس فایت ها) و اتمسفر عالیه .

یه سری نکات منفی داره که در مقابل خوبی هاش اصلا به چشم نمیاد مگر اینکه نقطه سنج باشی و بخوای نقد بنویسی ...

- توشیهیکو تعداد کمی ساندتراکـ رو برای انیمه درنظر گرفته که هرچند ضعف کوچکی به حساب میاد ولی بازم تو روحش !
    (البته بازم با هنرمندی و دکاوتش موزیکـ رو طوری با سکانس های مختلف تطبیق داده که حس اون لحظه از داستان رو بخوبی
    میرسونه)

- متاسفانه هانتر.هانتر اینقد شخصیت اصلی داره که نویسنده مجبور میشه در بعضی قسمت ها چندتاشون رو حذف کنه
    به قول معروف میفرسته دنبال نخود سیاه !

- راوی ! آی پدرم دراومد از بس این راوی از بدو ورود هانترها به کاخ تا جداشدن پادشاه (مروئم) حرف زد !
    کلا بیهوده سرایی میکرد . یه عامل اضافه در انیمه بود که بشدت رو مخ مخاطبان هست .

اما یه چیزی که میخوام ویژه درموردش صحبت کنم داستان و شخصیت پردازی شاهکارش هست !

توی اکثر انیمه ها شاهد هستیم که شخصیت اصلی بر اثر از دست دادن عشق و یا اعضای خانواده ــش ...
    ناگهان نیروی ماوراالطبیعه به او الهام میشود و در کسری از ثانیه سر از تن مسببش میکند !
    اما توی انیمه Hunter X Hunter شاهد همچین قسمت مضخرفی در داستان نخواهیم بود .
    کسی که ضعیفه نمیتونه دشمن قوی تر از خودش رو شکست بده (اکثر شخصیت های اصلی) .
    کسی که نمیتونه از خودش دفاع کنه به هیچ وجه نمیتونه دفاع کنه (کوموگی) .
    مثلا گون که از کیلوا ضعیف تره تا آخر ضعیف تر میمونه . همینطور کیلوا با هیسوکا .

و تنها عملی که باعث میشه نتیجه ای خلاف فرمول بالـا بدست میاد ، تمرین تمرین و تمرین است !

و این میشه که میشه منطق داستانی . این تضمین میکنه که ما شاهد اتفاق غیرمنطقی در انیمه نخواهیم بود .
    همه اتفاقات پایه و اساس منطقی داره و رشد و تکامل قدرت بدنی و ذهنی کاراکترها فقط با تمرین حاصل میشه .
    همونطور که شاهد بودیم نترو ساما برای اینکه به همچین قدرتی دستیابد ده سالُ اندی فقط میموشتوند !

و من الله توفیق /

8. 5 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza R"ch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بالاخره منم تا قسمت 137 دیدم و رسیدم به پخش هفتگی (یکشنبه هاست؟؟!!)
    به نظرم آرک مورچه ها رو خیلی کش دادن! 60 قسمت برای اون موضوع زیاد بود.من از قسمت 100 با خودم میگفتم کی میخواد قضیه این مورچه ها تموم بشه!
    به نظرم این آرک جدید که شروع شد جالب تر باشه!
      محتوای مخفی: قسمت 137 
    معلوم نشد این گون چه کارش شده؟؟
    انتظار داشتم جینگ یکم با شخصیت تر باشه!

برای من که روزی 3-4 قسمت میدیدم،حالا چطوری هفته ای 1 قسمت ببینم؟؟!

10. 4 کاربر از Reza R"ch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mestry's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بُردار یکّه ای در فضای n بُعدی

پيش فرض

بالاخره منم تا قسمت 137 دیدم و رسیدم به پخش هفتگی (یکشنبه هاست؟؟!!)
    به به، به کلوپ آنگوینگی ها خوش اومدی قبلاً پخشش یکشنبه ها بود، اما فکر کنم تو قسمتای 70-80 زمان پخشش افتاد چهارشنبه ها، به وقت ما میشه بامداد چهارشنبه، لینکاش طرفای 12-1 شب میاد.

به نظرم آرک مورچه ها رو خیلی کش دادن! 60 قسمت برای اون موضوع زیاد بود.من از قسمت 100 با خودم میگفتم کی میخواد قضیه این مورچه ها تموم بشه!
    دقیقاً، واقعا ضد حال بود، میشد بهتر به این آرک بپردازن. واکنش من این شکلی بود

محتوای مخفی: spoil 

معلوم نشد این گون چه کارش شده؟؟
    انتظار داشتم جینگ یکم با شخصیت تر باشه!
    گون که دستش قطع شد و الانم بیهوشه، کیلوا رفته واسش کمک بیاره (تو قسمت بعدی میفهمی کی رو میاره واسه کمک، فعلاً نمیگم)

برای من که روزی 3-4 قسمت میدیدم،حالا چطوری هفته ای 1 قسمت ببینم؟؟!
    میتونی یه تسبیح بگیری و هی صلوات بفرستی تا اینکه قسمت بعدی پخش بشه

12. 4 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به به، به کلوپ آنگوینگی ها خوش اومدی قبلاً پخشش یکشنبه ها بود، اما فکر کنم تو قسمتای 70-80 زمان پخشش افتاد چهارشنبه ها، به وقت ما میشه بامداد چهارشنبه، لینکاش طرفای 12-1 شب میاد.
    ای بابا من میگفتم فردا قسمت بعد رو میبینم
    مانگاش تا کجا رفته؟شما اون رو میخونید؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

مانگاش تا کجا رفته؟شما اون رو میخونید؟؟
    مانگاش تا چپتر 345 رفته، الان انیمه اش رسیده به چپتر 320 مانگا، یعنی خیلی نزدیک شده به مانگا، بنابراین یا انیمه رو لفت میدن، یا مانگا رو باید زودتر جلو ببرن، یا فیلر میذارن و یا ممکنه پخشش برای مدتی متوقف بشه.
    نه، من مانگاش رو نخوندم، فقط بعضی چیزاش واسم اسپویل شده.

15. 3 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اقا من چندتا سوال داشتم!
      محتوای مخفی: خانواده زولدیک 
    اقا خانواده زولدیک ها توی این عکس 10 نفر هست.من هفت نفرشون رو میشناسم،اونی که فلش ابی بالای سرشه احتمالا قسمت بعد معلوم میشه و همون برادر پنجمه!
    اون دو نفری که بین کیلوا و پدرش هست کیا هستن؟بنا بر گفته ی خود برادر بزرگ،خانواده ی زولدیک 5 برادر هست،پس اون کوچیکه که زیرش فلش قرمز داره کیه؟؟
    چون قراره در قسمت فردا احتمالا خانواده زولدیک باشن،گفتم که ی وقتی کسی نباشه که من نفهمیده باشم.
    راستی اونی که همیشه با مادره هست هم پسره؟ :|

و
      محتوای مخفی: شباهت شخصیت ها 

به نظرتون اینا واقعا شبیه همدیگه ان یا من اینطوری میبینم؟؟(سمت راستی ها مال هانتره سمت چپی هم مال شینگیکی)

17. 3 کاربر از Reza R"ch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت

پيش فرض

محتوای مخفی: پاسخ 
    اقا من چندتا سوال داشتم!
      محتوای مخفی: خانواده زولدیک 
    اقا خانواده زولدیک ها توی این عکس 10 نفر هست.من هفت نفرشون رو میشناسم،اونی که فلش ابی بالای سرشه احتمالا قسمت بعد معلوم میشه و همون برادر پنجمه!
    اون دو نفری که بین کیلوا و پدرش هست کیا هستن؟بنا بر گفته ی خود برادر بزرگ،خانواده ی زولدیک 5 برادر هست،پس اون کوچیکه که زیرش فلش قرمز داره کیه؟؟
    چون قراره در قسمت فردا احتمالا خانواده زولدیک باشن،گفتم که ی وقتی کسی نباشه که من نفهمیده باشم.
    راستی اونی که همیشه با مادره هست هم پسره؟ :|

اونی که فلش آبی روش گذاشتی، آلوکا هست که تو قسمت امشب نشونش میدن، کوچکترین برادر خانواده ـست. (لینکای قسمت جدید تازه اومد، برید دانلود کنید) --> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونی که فلش قرمز واسش گذاشتی، پدربزرگِ پدربزرگ هست (یعنی پدربزرگ Zeno) اسمش Maha هست . --> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و اما بقل اون فلش قرمزه، مادربزرگ زولدیک ها هست ---> [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله، اونی که همیشه به مادره هست پسره. کلاً 5 تا پسر هستن. البته آلوکا همچنان بطور 100% معلوم نیست. چون ایلومی اونو بعنوان برادر خطاب میکنه، اما کیلوا چند جای مختلف بعنوان خواهر خطابش کرده. گویا از لحاظ فیزیکی پسر هست اما از لحاظ روانی دختر، بعبارتی تراجنسیتی هست.

محتوای مخفی: شباهت شخصیت ها 

به نظرتون اینا واقعا شبیه همدیگه ان یا من اینطوری میبینم؟؟(سمت راستی ها مال هانتره سمت چپی هم مال شینگیکی)

آره، این تشابه یکم عجیب بنظر میرسه، با اینکه استودیوی سازنده هر دو انیمه و همچنین نویسنده هاشون فرق میکنه.

+

هرچقد فکر میکنم، میبینم که کیلوا داستان انیمه ای منه. هردومون متولد July هستیم، هردومون بین 5 برادر، برادر سوم هستیم، اخلاقیاتمون عین همه (چه موقع آرامش و چه موقع عصبانیت). نمردیم و همزاد انیمه ای خودمون رو هم دیدیدم

+

محتوای مخفی: مشکل عجیب توگاشی : دی 
    من نمیدونم این توگاشی چه مشکلی با ج/ن/س/ی/ت شخصیتا داره، معلوم نیست کی دختره و کی پسره. من همش فکر میکردم نفرپیتو دختره، بعداً فهمیدم که نه، معلوم نیست پسره یا دختره هرچند که احتمال بیشتر اینه که پسر باشه.
    اونم از آلوکا که تو این قسمت جدید معرفی میشه که اونم رفتارای دخترونه داره اما پسره، یا اون یکی برادره که رفت تو گروه فانتوم، همش عین دخترا لباس میپوشه اما پسره !
    آدم به فکر فرو میره که نکنه توگاشی هم زنه ؟!
    Last edited by mestry; 15-07-2014 at 23:50.

19. 3 کاربر از mestry بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •