تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید سرور برای اداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    آذربايجان

پيش فرض راهنمایی برای خرید سرور برای اداره

سلام
    نیاز دارم یه سرور تهیه کنم که روش اولا بتونم دو یا سه تا os نصب کنم (مجازی سازی) - که رو یکیش آنتی ویروس نصب خواهد شد. رو دومی اتوماسیون اداری نصب خواهد شد ( تعداد 30 کاربر از اتوماسیون تحت وب درون شبکه استفاده خواهند کرد )
    سرویس قسمت امور مالی و چکها و همچنین سرویس قسمت درامد هم باید توسط این سرور ارائه بشه (میشه رو os اول این دو رو همراه آنتی ویروس ارائه داد با هر کدوم 6 تا کاربر کار می کنن؟)
    این 12 کاربر هم همزمان جزء 30 کابر استفاده کننده از اتوماسیون خواهند بود
    شبکه بصورت domain خواهد بود که سرویسهایی چون web server - dns - dhcp - file server- روی آن ارائه خواهند شد

حالا به نظر شما دوستان بهتره چه سروری با چه مشخصاتی تهیه کنم؟
    بازم به نظرتون بهتره از یک سیستم استفاده کنیم یا از دو سیستم (یه سیستم معمولی(که داریم) که آنتی ویروس و dhcp و dns (یا آنتی ویروس و نرم افزار مالی یا درامد ) رو ارائه میده و سیستم دوم که قوی تره (سرور مناسب )اتوماسیون و بقیه سروریسها رو ارائه میده؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر بخوام GIS هم رو سرور ارائه بدم تا مثلا 10 تا از همین کاربرا ازش استفاده کنن چقدر تو مشخصات سرور تفاوت میکنه؟
    دوستان لطفا تا حد امکان جزییات رو هم ذکر کنین و اگه نیازه اطلاعات بیشتری بدم بفرمایید تا بگم
    بوجه حوال 15 میلیون تومن و os سرورها server 2008r2 - windows 7 خواهند بود

ممنونم

2. این کاربر از ali_86 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    گناباد

پيش فرض

سلام
    نیاز دارم یه سرور تهیه کنم که روش اولا بتونم دو یا سه تا os نصب کنم (مجازی سازی) - که رو یکیش آنتی ویروس نصب خواهد شد. رو دومی اتوماسیون اداری نصب خواهد شد ( تعداد 30 کاربر از اتوماسیون تحت وب درون شبکه استفاده خواهند کرد )
    سرویس قسمت امور مالی و چکها و همچنین سرویس قسمت درامد هم باید توسط این سرور ارائه بشه (میشه رو os اول این دو رو همراه آنتی ویروس ارائه داد با هر کدوم 6 تا کاربر کار می کنن؟)
    شبکه بصورت domain خواهد بود که سرویسهایی چون web server - dns - dhcp - file server- روی آن ارائه خواهند شد

بازم به نظرتون بهتره از یک سیستم استفاده کنیم یا از دو سیستم (یه سیستم معمولی(که داریم) که آنتی ویروس و dhcp و dns (یا آنتی ویروس و نرم افزار مالی یا درامد ) رو ارائه میده و سیستم دوم که قوی تره (سرور مناسب )اتوماسیون و بقیه سروریسها رو ارائه میده؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر بخوام GIS هم رو سرور ارائه بدم تا مثلا 10 تا از همین کاربرا ازش استفاده کنن چقدر تو مشخصات سرور تفاوت میکنه؟
    دوستان لطفا تا حد امکان جزییات رو هم ذکر کنین و اگه نیازه اطلاعات بیشتری بدم بفرمایید تا بگم

ممنونم
    با سلام و خسته نباشید
    سوالت و تقریباً متوجه شدم چی می خوام
    برای خرید سرور به این نکات توجه کن
    سرور اسمش روشه سرور
    یعنی می خواد کارهای محاسباتی سنگین استفاده کنه
    توصیه می کنم سرور مجازی ها رو روی سروری که می خواهید برای کارهای اصلی اسنفاده کنید راه اندازی نکنید
    چون وی ام ویر یا ویرچوال باکس به اندازه کافی خودش سنگین هست
    برای سرور مجازی بهتره یک سرور جدا بخرید و روش راه اندازی کنید یا این که از اینترنت سرور مجازی خریداری کنید
    ---
    سیستم معمولی یه هیچ عنوان نمی تونه کار دی ان اس رو انجام بده همینطور که هیچ وفت پارتی بازی تو ویندوز های معمولی اتفاق نمی افته
    داداش سرور و با ویندوز معمولی یکی در نظر نگیر
    سرور برای خودش غول سیستم عامله
    تو ویندوز سرور تو می تونی پارتی بازی کنی ولی در سیستم های معمولی نه
    ---
    منظورت از دومین این هست که کاربران Join بشن یا این که با یک ادرس مجاری مثل Localhost به صفحات دسترسی داشته باشند
    ---
    داداش اطلاعات نافص دادی
    اینطور نمی شه فضاوت کرد
    داداش چه سیستم عاملی می خوای کار کنی؟؟؟؟
    ---
    داداش با ویندوز 7 می خوای سرور می خوای سرور واقعی راه اندازی کنی؟؟؟
    داداش مجوز های ویندوز 7 نسبت به ویندوز سرور حیلی محدوداً نمی تونی زیاد روش مانور بدی
    ولی می تونی روش وب راه اندازی کنی که بار سنگین از روی سرور برداشته بشه
    ---
    توصیه های مایکروسافت:
    توصیه مایکروسافت برای ویندوز سرور 2003 : Ram 512
    برای 2008 سرور: Ram 1 GB
    برای 2012 سرور: Ram 2GB
    اگه سرور و برای جوین شدن کاربران می خوای برای حداقل 100 نفر همزمان می تونی 2 تا سرور بخری بهد اکتیو دایرکتوری هم که سیستمش پاسخ گوی سریع هست مقل سیستم رزو بلیط هواپیما یا اسکریپت VF
    ---
    توضیحات رو کامل بده
    ---

4. این کاربر از H.E.R.O.E.S بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

من خودم جند وقت پیش دنبال چنتا سرور برای شرکت داشتم میگشتم
    که با این شرکت ها اشنا شدم البته زیاد بودن ولی چنتاشون که هم مشاوره خوبی داشتن و هم قیمت شون اوکی بود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یکیشون پانیز کو و یکیشون هم فاوا بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض راهنمایی

سلام

ممنونم
    من بازاریاب یک شرکت معتبر فعال در زمینه فروش و نصب سرور و تجهیزات آن هستم. در صورتیکه تمایل دارید نام و شماره تماس و مورد سفارش خود را برای من ایمیل کنید تا از طرف شرکت با شما تماس گرفته شود:javdhey@gmail.com

7. این کاربر از phoenix645 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •