تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 136

نام تاپيک: سینما خانگی های پایونیر pioneer

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوست من...از سیستمهای صوتی پایونیر....سینما شو بخرم یا تودروکی....؟با توجه به اختلاف حدودو یک میلیون...برای آپارتمان و تماشای فیلم و شو از روی ----- کدوم رو پیشنهاد می کنی......
    درود
    در تودوروکی به دلیل جدا بودن آمپلی، امکانات بیشتری خواهید داشت. من به شما تودوروکی را پیشنهاد میکنم.
    کامیاب باشی

2. این کاربر از chaharnazm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

مي بخشيد .........خبري نشد......
    سلام
    متاسفانه به خاطر قوانین فورام من نمی تونم پیام خصوصی بدم.
    شماره رو دادم به farredsky که برات بفرسته

4. این کاربر از navid507 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام مبارکه
    من چند روز پیش رفتم فروشگاه راستین و ازش خواستم برام این سیستمی که شما خریدین رو تست کنه صداش خیلی باکیفیت بود ولی ولومش رو تا 62 بالا برد حجم صدا زیاد نبود.
    میخواستم ببینم اخرین لول ولومش چنده و حجم صداش در چه حدی هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنین (آمپش 523 بود)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

امپ من 523 که شبکه نداره ولی بلوری م داره . بلوری شما مدل 160 هست ؟ من سعی کردم با wifi direct وصل بشه خوب وصل نشد و فقط یه عکس اومد رو صفحه و باز fail میشد . ؟؟

صدای ساب خیلی زیادنیست به نظر شما؟ تنظیماتی خاصی انجام دادید ؟
    امروز که صدایxbox رو بهش وصل کردم جالب بود : وقتی توپ ینگ پنگ از میز رد میشد و بیرون میرفت صدای برخورد توپ پینگ پنگ از پشت سر می اومد .
    lمیشه بگین حجم صدای 523 چقدر هست من چند روز پیش رفتم فروشگاه راستین و اونجا حجم صدا رو تا 62 بالا برد ولی خیلی صدای بلندی نبود. تو آخرین حجم ولومش چه شماره ای رو نشون میده؟

7. این کاربر از rtgs4422 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farredsky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سیستم تودورکی اگر بوده که ولومش خیلی زیاده.حداکثرولوم صدا تا 80 هست.(البته وقتی ولوم در تنظیم بلندگو ها 0 دسی بل باشه اگر ولوم بلندگوها را زیاد کنید حداکثر ولوم کم میشه.یعنی حداکثر حجم خروجی صدا ثابت هست.این توضیح رو برای این دادم که روز اول حداکثر ولوم سیستم من 80 بود اما بعد چند روز دیدم شده 72 و بعد فهمیدم به خاطر تنظیم ولوم در تنظیمات بلندگوها کم شده)
    اما به نظر من تنها چیزی که شما رو ناراضی نخواهد کرد همین حجم صداش هست به اندازهای بلند هست که حتی اگر همسایه ای هم نباشه گوش خودم در حداکثر صدااذیت میشه مگر فضا خیلی بزرگ باشه و دور از بلندگوها باشین مثلا تالاری یا .... اگر از کیفیت پخش صدا های زیر خوشتون اومده بلندی و باس صدا زیادی زیاده.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

9. این کاربر از farredsky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سیستم تودورکی اگر بوده که ولومش خیلی زیاده.حداکثرولوم صدا تا 80 هست.(البته وقتی ولوم در تنظیم بلندگو ها 0 دسی بل باشه اگر ولوم بلندگوها را زیاد کنید حداکثر ولوم کم میشه.یعنی حداکثر حجم خروجی صدا ثابت هست.این توضیح رو برای این دادم که روز اول حداکثر ولوم سیستم من 80 بود اما بعد چند روز دیدم شده 72 و بعد فهمیدم به خاطر تنظیم ولوم در تنظیمات بلندگوها کم شده)
    اما به نظر من تنها چیزی که شما رو ناراضی نخواهد کرد همین حجم صداش هست به اندازهای بلند هست که حتی اگر همسایه ای هم نباشه گوش خودم در حداکثر صدااذیت میشه مگر فضا خیلی بزرگ باشه و دور از بلندگوها باشین مثلا تالاری یا .... اگر از کیفیت پخش صدا های زیر خوشتون اومده بلندی و باس صدا زیادی زیاده.

خیلی ممنون از راهنماییتون
    خدایی صدای صاف و دلنشینی داشت
    من الان یه آیوا v800 دارم که بلندگو هاشو عوض کردم و یه ساب اکتیو هم کنارش گذاشتم صدای خوبی داره ولی صدای پایونیر از این خیلی بهتر بود

داره خودمونی میشه rghanei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    از مدلهايي كه فروشگاه راستين براي تودروكي گذاشته ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) كدومش رو پيشنهاد ميديد...ضمنا فروشگاه گفته كه اگه پلير نخواسته باشم 200 هزار تومان و اگه ساب نخواسته باشم 300 تومان از مبلغ كم مي كنه.....آيا قيمتي كه گفته مناسبه و يا اينكه پيشنهاد ديگه اي داريد......ممنون مي شم اگه راهنمايي كنيد ....

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اين يكي چطوره-----------htp-rs777

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

يا اين يكي..........HTP-ES33

اگه نباشه جاش خالی می مونه farredsky's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

به نظر میرسه تا حد زیادی مثل هم هستند و ظاهرشون فرق میکند.یک مدل دارای روکش روی بلندگو هاست و سابش هم برخلاف عکس تو سایت روکش داره.مدلی که من گرفتم تو عکس ها هست.در ضمن میتونید امپ مدل بالاتر 823 رو بگیرید تفاوت قیمتش نباید زیاد باشه.
    دنون 500 با جامو رو هم جایی تونستین صداشو بشنوید و مقایسه کنید؟
    راستی اگر میخاین ارزون تر در بیاد از پاساژ شرکا هم قیمت بگیرید شماره روپیغام خصوصی زدم

Last edited by farredsky; 18-06-2014 at 21:55.

15. این کاربر از farredsky بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •